Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elfogadott előtörténetek

Go down 
+9
Luke Foster
Roxanne Riley
Emily Foster
Ella Johanson
Belle Lopez
Crystal Holloway
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
13 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 9:53 am

Ide kerülnek azok az előtörténetek, amiket már elfogadtam.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 9:52 am

Név: Shane Brooke
Becenév: -
Születési hely: Brooklyn, NYC, USA
Születési idő: 1999. június 26.
Kor: 15 év
Horoszkópja: Rák
Eleme: Tűz
Iskola: Four Elements School
Édesapja neve: Michael Brooke
Édesapja kora: 28 évesen meghalt
Édesapja eleme: Tűz
Édesanyja neve: Sarah Brooke (leánykori neve: Sarah Mackenzie)
Édesanyja kora: 28 évesen meghalt
Édesanyja eleme: Tűz
Testvére: Juliette Brooke, 12 éves, Tűz elemű
Kinézet:
Magassága: 176 cm
Szemszín: Szürke
Hajszín: Fekete
Bőr: Sápadtfehér
Alkat: Izmos, erős
Előtörténet: Shane Brooke néven jöttem világra 1999-ben a család első gyermekeként. Szófogadó, rendes gyerek voltam, csendesen elüldögéltem a sarokban a nap nagyrészében, miközben mindenféléket bütyköltem. Imádtam összerakni dolgokat, el nem tudom mondani, mennyire le tudtak kötni a “találmányaim” (ezek történetesen kihaltak a saját készítésű könyvtámasznál és az öngyújtóból készült sárkánynál). Gyakorlatilag előbb szedtem szét és raktam össze dolgokat, mint ahogy megtanultam járni vagy beszélni. Három évvel utánam megszületett kishúgom, akin a Tűz-lét teljesen másik oldala ütött ki. Ö olyan nyughatatlan és sírós volt, hogy el nem lehetett mondani. Hogy mennyi átsírt éjszakánk volt… Gyakorlatilag senki nem tudott aludni egész Brooklynban, sőt megkockáztatom, hogy New Yorkban sem. Aztán három évvel később a Nagyira voltunk bízva, mert a szüleink úgy döntöttek, kivesznek egy szabadnapot és elmennek színházba. Emlékszem minden apró részletre. A tűz előtt ültem és azzal játszottam, hogy az öngyújtós sárkányomat megpróbáltam életre kelteni, ami persze nem sikerült. A Tűz eleműek nem tudnak életre kelteni tárgyakat. De nem törődtem ezzel, csak azért is próbálkoztam. És nem köszöntem el anyuéktól, csak egy sziát morogtam, amikor Anya odajött hozzám, hogy puszit adjon. Látom magam előtt. Ébenfekete haja szorosan össze volt kötve csinos kontyba, pár tincs keretezte hófehér, tündérszerű arcát. Olyan gyönyörű volt… Mindenki azt hitte először, hogy Levegő elemű, mert olyan légiesen mozgott, mint egy angyal. Minden férfi legeltette rajta a szemét és minden nő irigykedve fordult utána. Apa csak összeborzolta a hajam. Ő viszont vörösesbarna hajjal és villogó barna szemével tipikus Tűz volt. Juliette örökölte mindkettőt. Mindig felnéztem Apára, olyan volt, mint egy görög isten, aki szórakozásból skótnak nézett ki. De a skót felmenőket tagadta és a z apai nagyszüleink még születésünk előtt meghaltak, úgyhogy kénytelenek voltunk az ő szavára adni. Amint elmentek, Nagyi odajött hozzám. Neki is fekete haja volt egykor bár akkor már bele-belekerült egy-egy ősz hajszál a hajkoronájába. Olyan volt, mintha egy pókháló lett volna a fejére terítve. Nézte ahogy ügyködöm a kis fémsárkányomon és mosolygott. Mikor dühösen tettem le a földre, Nagyi a kezébe vette a kis tákolmányomat. Könyörögve néztem rá, mire sóhajtott “Csak most az egyszer. És ez sem tarthat örökké, megértetted?” és az megmozdult a kezében. Nagyi nem Tűz elemű volt, hanem Föld. És neki az a ritka képessége volt, hogy meg tudta ezt csinálni. Életet tudott annak adni, akiben egy csepp élet sem volt soha. De mindig visszacsinálta, nehogy baj legyen belőle. A kezembe adta és én elbűvölve néztem a kis sárkányt, aki aprócska lángokat köhécselve bújt a kezembe, majd kinyitotta fémszemét és rámnézett. És akkor megcsörrent a telefon. Nagyi felvette és vidáman szólt bele a telefonba. “Igen, én vagyok Sharlotte Mackenzie. Igen, Sarah édesanyja. Miért kere…?” De a hangja hamarosan elcsuklott. Nem értettem semmit. Nagyi hangja mindig vidám és lelkes volt. Letettem a kis sárkányt, majd odamentem hozzá és meghúztam hosszú szoknyáját. Rámnézett, a szeme könnyes volt. “Mindjárt indulunk” - szólt bele a kagylóba, majd felvett az ölébe, pedig hatévesen az ő korában nem voltam héliummal töltött lufi. Teljesen összezavarodtam, megkérdeztem mi történt, de ő nem válaszolt. Azt mondta, el kell mennünk valahova. Nem olyan sokára már a metrón ültünk. Bár tudtam, hogy Nagyi nem fog örülni neki, de a sárkányom a zsebemben kuporgott halkan szuszogva. Juliette hamar elaludt Nagyi karjaiban. Egy kis séta után a korházba mentünk. Újra megkérdeztem, mi történt, de ő csak megrázta a fejét. Láttam rajta, hogy nem olyan sokára sírni kezd. Éreztem a hőhullámaiban a változást. A kórházban eligazítottak minket és egy nővérke várt az egyik szoba előtt. Átvette Nagyitól a kishúgomat, majd azt mondta, maradjak kint. Csendben ültem a széken, miközben a nővér folyamatosan beszélt hozzám, de nem figyeltem rá. Tudtam, hogy baj van. Tudtam, hogy óriási baj van. Éreztem. Némán simogattam a sárkányom fémtestét úgy, hogy a nővér ne vegye észre. Azt tanították, nem szabad. Nem tudom, mennyit ültünk ott. Öt percet, vagy egy órát? Nem tudom. Olyan volt, mintha megállt volna az idő. Aztán Nagyi kijött. Akkor már sírt, bár megpróbálta eltűntetni előlem a könnyeit. De nem tudott átverni. Azt mondta, hogy jöjjek vele. És hogy amit látni fogok, borzalmas lesz. Bólintottam. A szobában két ágy volt, de az egyik elé akkor húztak egy függönyből álló falat. Egy vörös lábat láttam az utolsó pillanatban. A másik ágyon Anya feküdt. A karjaiból csövek álltak ki, mindenhol belengte az a büdös fertőtlenítőszag. Az arca… az arca volt a legrosszabb. Ha lehunyom a szemem, tisztán látom magam előtt. Ahogy a vágások és a sebek elcsúfították az angyali arcot, úgy nézett ki, mint egy bukott istennő. A testéből lüktetett a hő, mintha egy tűzkamra mellett álltam volna. Nehezen lélegzett. “Shane…” suttogta. A hangja rekedtes volt. Felemelte a csövekkel teli kezét. Láttam az arcán, hogy fájt. De mégis megsimította a karomat és az arcomat. A zsebemből kibújt a kis sárkány feje. Anya mosolygott, ahogy meglátta, bár meg-megremegett az arca. “Szeretlek titeket…” lehelte, majd az addig fátyolos tekinte üveges lett. Láttam a tükörképemet a szemében. Rémálmaimban újra és újra látom azt az üres arcot, ahogy rám mered. Utána sokszor volt rémálmom, mindig izzadtságban fürödve ébredtem és ott csengettek az utolsó szavai a fejemben. A hőhullámok egyre lassultak, míg ki nem hunytak örökre, miközben egy gép visított fülsiketítően. Nővérek és orvosok sereglettek be, engem Nagyi vett az ölébe. Hat éves fejjel is tudtam, hogy mi történt. Tudtam, nem láthatom őket többé. A hazaúton néma csendben ültünk az üres metrón, Nagyi némán zokogott a zsebkendőjébe. Én is sírtam, de én nem hangosan. A könnycseppek hangtalanul folytak le arcomon, majd a nadrágomra estek. Aznap este produkáltam először nyilvánvaló jeleket a Tűzhöz tartozásomhoz. Lángcsóvák jöttek elő a kezemből. Felgyújtottam az egész konyhát, a füstriasztó hangosan visított, mint az a gép, amikor Anya meghalt. És én kiabáltam, hogy hagyja abba, hagyja abba… Nagyi cipelt ki a lakásunkból és közben nyugtatott. A karjai közt sírtam keservesen. A szomszédok addigra már kihívták a tűzoltókat. Mikor reggel felébredtem, a szobámban voltam. Nem tudom, hogy sikerült ilyen gyorsan helyre tenni a lakást, de valószínűleg tartom, hogy elemi úton volt. A párnámon fekvő sárkányt pillantottam meg először és eszembe jutott minden. Először meg akartam ölni, mert úgy gondoltam, azzal, hogy ő életet kapott, Anyuéknak kellett meghalniuk. De aztán pont ezért nem öltem meg és nem engedtem visszaváltoztatni Nagyival. Mert olyan volt, mintha a szüleim lelke lett volna bennük. Sachael-nek neveztem el összemixelve Anya és Apa neveit. Teljesen megváltoztam utána. Elvesztettem a régi, csendes énemet. Soha többé nem barkácsoltam ezek után és két ember kivételével mindenkivel elutasítóan viselkedtem. Nagyi elküldött küzdősportokat tanulni, de heves természetem miatt ez nem volt jó ötlet, hiába ragaszkodtam hozzá. Meg akartam védeni a családomat. Lázadoztam a tanárok ellen, nem írtam házit, így magántanárhoz kerültem, mert Nagyi rájött, hogy ez így nem fog menni. Legjobban a nyelvek érdekeltek engem, megtanultam spanyolul, olaszul, németül, portugálul, franciául… Aztán hat évvel a szüleim halála után ide kerültem, ebbe az iskolába. Gyűlöltem mindent és mindenkit, de azért örültem is. Egy kicsit elmenekülhettem abból az életemből, ahol a Nagyin és a húgomon kívül mindent elvesztettem. Még önmagamat is. Ebben az iskolában az első két évben megpróbáltam megalapozni a társasági kapcsolataimat. Majdnem mindenhonnan ismertem a legnagyobb arcokat, így tavaly, tizennégy évesen bedobhattam magamat. Alig pár hónap alatt én is az egyike lettem az ügyeletes szépfiúknak. Viszont nem csak a buta libáknak, hanem az okosabbaknak is bejöttem, mert tanultam rendesen. Minden évben tökéletesek lettek a vizsgáim. Így egyfajta példát mutattam azoknak, akik azt hitték, hogy a tanulósok nem lehetnek menők. De természetesen, a szabályokat semmibe venni nagy kaland, úgyhogy nem egyszer kellett büntetésben részesülnöm. Kiderült, hogy az emberek hangulatváltozásainak az különlegesen erős érzékelése az én különleges erőm. Tizenhárom éves lehettem, amikor kezdtem rájönni, hogy nem csak a tanuló lúzer és a lázadó fenegyerek keveréke van meg bennem. Rájöttem, hogy nem csak a lányok iránt érdeklődöm, hanem a fiúk iránt is. Bár amikor tavaly barátnőm volt, úgy gondoltam, hogy ez csak egy pillanatnyi megingás lehetett valami miatt, rá kellett jönnöm, hogy ez nem így van. Mivel nyáron beleszerettem a világ legaranyosabb és legtökéletesebb Víz elemű pasiba. Egy évvel idősebb nálam. Ő az, aki mellett merek az lenni, aki szeretnék. Aki kihozza belőlem azt, aki a szüleim halála előtt voltam. Ő volt az első ember, akinek megmutattam Sachael-t. Teljesen odavagyok érte. Bár rettenetesen félek attól, hogy mi lesz velünk akkor, ha elkezdődik ez a tanév is. Nem tudja egyikünk se. Ráadásul Juliette is most kezdi el ezt az iskolát. És Nagyi úgy döntött, hogy ide jön dolgozni. A régi kertész meghalt, szóval felvették a helyére. Azért örülök, hogy együtt lehetek azokkal egész évben, akiket szeretek. Nagyi, Juliette és Joseph. Ennél több már nem is kellene.
Jellem: Szerintem ez már az előtörténetemből nagyjából lejött.
Beszélt nyelvek: Angol (anyanyelv), spanyol, francia, portugál, olasz, német
Kabalája (és legjobb barátja): Sachael
A legfontosabb ember a számára: A családom
A legmeghatározóbb ember az életében: A családom
Példaképe: A szüleim
Kedvenc szín: Vörös
Kedvenc étel: Lasagne
Kedvenc ital: CocaCola
Kedvenc napszak: napnyugta
Kedvenc évszak: tél
Kedvenc állat: sárkány
Legjobb barát: Sachael
Szerelme: Joseph Greengrass
Órarend:
Elfogadott előtörténetek Bj71j4


A hozzászólást Shane Brooke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29, 2014 10:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:53 pm

Név: Wendy Amelia Cornelia Williams
Becenév: Wendy
Születési hely: London, Anglia
Születési idő: 1999. szeptember 11.
Horoszkópja: Szűz
Kor: 14 év
Magassága: 166 cm
Súlya: 45 kg
Szemszín: gesztenyebarna
Hajszín: gesztenyebarna
Bőr: sápadt
Alkat: kecses
Eleme: levegő
Iskola: Four Elements School
Édesapja neve: Cameron Raphael Jonathan Williams
Édesapja kora: 39 év
Édesapja foglalkozása: uralkodó
Édesapja eleme: víz
Édesapja családjának története: Édesapám családjában mindenki víz elemű volt, ez az egyik legősibb família a mágus birodalomban. William Waterhez származtatják vissza eredetüket, de én nem hiszem, hogy egészen odáig visszanyúlnának a családom ágai. De azok, akik szerint így van, azt mondják, hogy a családnevünket William Water tiszteletére változtatták meg Williamsra.
Édesanyja neve: Tessa Charlotte Amelia Williams (született: Air)
Édesanyja kora: 38 év
Édesanyja foglalkozása: uralkodó
Édesanyja eleme: levegő
Édesanyja családjának története: Édesanyám a levegő elemű uralkodó családban látta meg a napvilágot. Egész életében arra nevelték, hogy a víz elemű trónörökös felesége legyen. Nem szerelem-házasság volt a szüleim házassága, ez természetes, de később a törődésből és odafigyelésből szeretet lett és végül szerelem.
Testvérei
- Jonathan Cameron Adam Williams – 18 év – víz elemű
- Tessa Anna Belle – 5 év – víz elemű
Kinézet: A szemem gesztenyebarna, világéletemben meg voltam vele elégedve, egészen addig, amíg valaki meg nem szólta, ő megkérdezte, hogy egy királylány szeme miért nem kék. Azóta kék szemet szeretnék. A hajam szintén gesztenyebarna, egészen derékig érő, néha, ha úgy akarom hullámos, ha úgy, akkor egyenes. Azt mondják, szép vagyok, még egy királylánynak is, de én ezt nem hiszem. Nem azt mondom, hogy csúnya vagyok, csak nem tartom magamat kiemelkedő szépségnek.
Előtörténet: Uralkodó család gyermekeként születtem, tudva azt, hogy belőlem nem lesz uralkodó. Legalábbis nem víz elemű. Mindenki azt várta, hogy víz elemű leszek. Négy éves koromban az Őrzők bele is dobtak a nyári palota melletti folyóba. Nem emlékszem rá, ami természetes, hiszen kislány voltam, anyám elmeséléséből tudom, hogy mi történt. Egyszer csak elkezdtem fuldokolni, nem tudtam kimászni a vízből. Apám nem tartózkodott az udvarban, távol volt tőlem, nem tudta, hogy a lánya fuldoklik. Az Őrzők csak nem akartak kihozni a vízből, reménykedtek benne, hogy kinő a kopoltyúm. Aztán hirtelen a jelenlegi dadám beugrott értem a vízbe és kihozott, ekkor ért oda anyám. Kezébe fogott és egyből a palotába vitt. A megmentőm kivételével elbocsátotta az udvarból az Őrzőket, aki megmentett, ő lett a dadám. Két évvel később repültem életemben először a szél szárnyán. Anyám nagyon boldog volt, hogy az ő levegő elemű képességét örököltem. Különleges képességnek ekkor még nyoma sem volt, legalábbis én azt hittem, hogy nyoma sincs. Nem tudtam, hogy az, ha a mesékbe bele tudok menni, az különleges képesség. Kiskoromtól kezdve, ha valami nagyon zavart, csak megérintettem a földön fekvő mesekönyv egy lapját, azt mondtam, hogy repülök és már ott is voltam, a mesék birodalmában. Mi volt benne a legjobb? Hogy amíg ott órák teltek el, legalábbis óráknak éreztem, addig itthon egy perc sem telt belé, így senki nem vette észre a távozásomat. Egyszer megmutattam anyámnak, hogy tudok utazni a könyvekben és ő nem jött utánam. Ekkor ébredtem rá, hogy milyen különleges képesség birtokában vagyok is.
Barátaim sosem voltak, az unokatestvéreimmel beszélgettem, akik évente néhányszor megjelentek a palotában a fogadásokon. Egyetlen ember volt, akit a barátomnak mondhattam. Az udvarban a pásztorfiú. Rendes fiú volt, föld elemű mágus. De mikor bemutattam apámnak a földtől mocskos kisfiút, soha többet nem láttam. Nem értettem az okát, napokig csak sírtam a szobámban. Ma már értem az okát, a társadalmi különbség. Értem én az okát, de egyet nem értek vele. Tehát hat éves korom óta nincsen egyetlen barátom sem. Rettentően vártam az iskolát, ahol az lehettem, aki akartam, azzal barátkozhattam, akivel csak akartam. Ez volt az elképzelés, aztán persze, nem így történt. Egy Őrző és egy draki járt folyamatosan a nyomomban, figyelték minden lépésemet. Idővel Layla, a draki lány eltűnt az iskolai életemből, csak az Őrző, Joey maradt. Mostanra már hozzászoktam és megtanultam kijátszani. Barátaim a mai napig nincsenek, csak a mesekönyvek karakterei, de ők nem igaziak. Sokszor fordult meg a fejemben, hogy abban a világban maradok, de rájöttem, hogy itt vannak a szüleim, akik szeretnek és mindent megtennének értem.
Sajnos itt van Will is. A hideg kiráz attól a fiútól, pedig nem kéne. Egy évvel idősebb nálam, a Lord család trónörököse. Őt szánják a férjemnek. Nincs nekem semmi bajom Willel. Mármint jól néz ki, azzal nincs gond. De nem akarok elrendezett házasságban boldog lenni, ráadásul egy ilyen tuskóval. Mert Will tuskó, egy nagydarab tuskó. Istenem, ha anyám megtudja, hogy ilyen szavakat használok a jövendőbeli férjemre!
Jellem: Egész életemben követettem a szüleim utasításait, szófogadó egy lány vagyok, így nagyon nincsenek barátaim. De ha úgy adódik, nagyszájú vagyok, akik beszólnak, azoknak visszaszólok bátran.
Beszélt nyelvek: angol, latin, olasz, német
Hangszerek, melyeken játszik: fuvola, hárfa, hegedű
Kabalája: a mesekönyvem
Hobbija: olvasás
Szerencseszáma: 14
A legfontosabb ember a számára: az édesanyám
A legmeghatározóbb ember az életében: a szüleim
Példaképe: Amelia hercgnő, akiről anyám a nevét kapta
Kedvenc szín: vörös
Kedvenc könyv: Ezer mese, ezer napra
Kedvenc napszak: hajnal
Kedvenc évszak: nyár
Kedvenc állat: hattyú
Kedvenc virág: bazsarózsa


A hozzászólást Wendy Williams összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 24, 2014 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 6:56 pm

Név: Crystal Grace Holloway
Becenév: Csing, Crys
Születési hely: Velence, Olaszország
Születési idő: 1999. február 21.
Horoszkópja: Halak
Kor: 15 év
Magassága: 170 cm
Súlya: 48 kg
Szemszín: kék
Hajszín: barna
Eleme: víz
Iskola: Four Elements School

Édesapja neve: Raffaello Vico Holloway
Édesapja kora: 41 év
Édesapja foglalkozása: Őrző
Édesapja eleme: föld
Édesanyja neve: Victoria Amelia Holloway (gyermekkori nevén: Lacey)
Édesanyja kora: 40 év
Édesanyja foglalkozása: draki (tűz elemű, sárkányvérrel beoltva)
Édesanyja eleme: tűz

Testvére:
Nővére neve: Isabelle Melanie Holloway
Nővére kora: 20 év
Nővére eleme: tűz
Nővére foglalkozása: vadász

Kinézet: barna haj, kék szem, kényelmes ruházat. A víz eleműek természetes viszonyulása a divathoz hiányzik belőle, de azért a ruháit ízlésesen válogatja össze, csak éppen szinte soha nem vesz fel szoknyát, illetve a kényelmes ruházatot és a nadrágot részesíti előnyben.

Előtörténet: második leánygyermekként születtem Velencében. Mivel anya és apa is igen elfoglaltak voltak, és jelentős szerepeket töltöttek be a varázslatos világban, életem első hét évében Monica Shulky, a szüleim egyik közeli barátja nevelt, akinek sajnálatos módon nem lehetett gyermeke, utána pedig nővérem foglalkozott velem, amikor éppen nem volt iskolában. Különleges kapcsolat alakult ki közöttünk, annak ellenére, hogy a két végletet testesítettük meg. Én egy apró kis energiabomba voltam, hatalmas képzelőerővel és örökké nevetésre álló szájjal, míg ő higgadt, türelmes és többségében földhözragadt viselkedést tanúsított. Nem is értettem, hogyan lehet tűz elemű. A vízhez való különleges vonzódásomhoz is ő jött rá először, amikor a házból kilépve az ötéves Crystal-t egy pocsolyában találta, amint különféle alakzatokat rajzol a levegőbe a víz segítségével. Tíz éves koromban aztán kinőtt a kopoltyúm is a víz alatt, és ebben az évben jöttem rá különleges képességemre is. Amikor emberek közelében voltam, képeket láttam, eseményeket, beszélgetéseket, de akkor még nem értettem belőle semmit. Idővel a képesség felerősödött, és már hosszabb képsorozatokat is észleltem. Először azt hittem, gondolatolvasás a képességem, de aztán rájöttem, hogy az emlékekben olvasok. A nővérem és később a tanáraim segítettek kontrollálni, és most már tökéletesen tudom uralni. Egyébként vidám vagyok, és olyan hiperaktív, amilyen Víz elemű lévén lennem kell. Ezen tulajdonságom alapján nevezett el nővérem Csingnek, de csak ő hív így, ez a mi kis titkunk. Senki nem tud erről a nevemről sem. Isabelle példáját követve én is a Four Elements School-ba iratkoztam, ahol már az első évben találkoztam Emily Foster-rel, akivel azóta legjobb barátnők vagyunk. A tanulás is jól megy, a jegyeim is jók, a tengerpart pedig isteni. Ez a nyár viszont szörnyű volt Isabelle nélkül, aki most vadásznak tanul, és alig volt itthon egész nyáron. Természetesen levélben azért tartjuk a kapcsolatot, onnan tudtam meg, hogy a vadászok között talált magának egy barátot, Josh Evergreen-t, akivel együtt járnak. Őszintén örülök a boldogságuknak, de néha azért kicsit féltékeny vagyok Josh-ra, amiért ő többet lehet Isabelle-lel, mint én. Idén újult erővel vágok neki tanulmányaimnak, és már alig várom, hogy kezdjünk!

Jellem: hiperaktív, de ez az egyetlen jellemvonás, ami a víz eleműek általános természetéből ráragadt. Barátságos, bár új emberekkel mindig kissé gyanakvó és tartózkodó, bár ez nem látszik rajta. Gyűlöl a középpontban lenni és sosem volt vezető alkat. Igyekszik elvegyülni, de barátaival a legnagyobb őrültségre is képes – természetesen azért a józan ész határain belül. A divathoz sincs túl sok érzéke, de nem érdekli, abba bújik, amit kényelmesnek tart. Mindennél fontosabb számára a barátság és a szeretet, és akár az élete árán hajlandó lenne megmenteni családját és szeretteit. Sokat olvas és tanul, bár a vízzel olyan könnyen bánik, mintha legalábbis víz alatt született volna – ami részben igaz is, tekintve Velence helyzetét.

Beszélt nyelvek: olasz, angol, francia
Hangszerek, melyeken játszik: gitár
Kabalája: egy plüssmackó
Hobbija: éneklés (szigorúan csak önmagának), úszás, a vízzel való játszadozás, olvasás
Szerencseszáma: 3
Kedvenc szín: kék
Kedvenc étel: fagyi, minden mennyiségben!
Kedvenc ital: bármi, amiben víz van
Kedvenc napszak: hajnal
Kedvenc évszak: tavasz
Kedvenc állat: vidra
Kedvenc virág: liliom
Legjobb barátnő: Emily Christine Foster

Órarend:

Elfogadott előtörténetek 4ggtiu


A hozzászólást Crystal Holloway összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 01, 2014 3:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:59 pm

Név: Belle Lopez
Becenév: -
Születési hely: Madrid, Spanyolország
Születési dátum: 2001. április 26.
Horoszkópja: Bika
Kor: 13 év
Magasság:[b]165 cm
[b]Iskola:
Four Elements School
Szemszín: sötétbarna
Hajszín: sötétbarna
Bőr: napbarnított
Alkat: Karcsú, nyúlánk
Eleme: Föld
Édesapja:
Neve: Pablo Lopez
Kora: 38
Foglalkozása: Poteidaida, Madridban pedig kis ideig vízilabdások edzője volt.
Eleme: Víz
Nemzetiség: spanyol
Édesanyja:
Neve: Mary Black
Kora: 36
Foglalkozása: Mixer
Eleme: Föld
Nemzetiség: angol
Testvére: Gustavo Lopez (ikertestvére), Lia Lopez (tíz éves, ő már Angliában született)
Előtörténet:
Emlékszem, hogy kiskoromban mindig is Sellő akartam lenni, Víz elemű. Csak aztán, mikor a varázslattal nem rendelkezők között iskolába jártam, akkor úszást oktattak, de egyszerűen képtelen voltam úszni, meg aztán nem is engedtek be a vízbe, mikor a többiek már a mély vízbe mentek.
Nagyon el voltam kenődve, aztán Gustavo (akiről kis kora óta lehetett tudni, hogy Föld elemű) egy kis folyton növő tulipánhagymát adott nekem vigasztalásul, én meg gondosan felnevelgettem a növényecskét. Ez az egész olyan 6 vagy 7 éves koromban történt. Aztán Gustavoval egyre több növényt nevelgettünk együtt, az erdő útjaival megismerkedtünk (mit ne mondjak, elég sokszor el is tévedtünk), aztán egy macskát is kaptam két éve, aki minden hová elkísér. Ez tudatosította benne azt, hogy Föld elemű vagyok, és ennek vagyok jó. (Na, jó, az is mutatta, hogy egyszer egy lekváros kenyeret majdnem leejtettem, és egy gyors telekinézéssel megállítottam… De vészeset volt, mert anyu előtte mosott fel!)
Egy évvel ezelőtt a Four Elements Schoolba beiratkoztam, elkezdtük tanulni, és én eléggé összehangolódtam a Föld elemmel. Furcsa volt az egész az elején, mert emberek között nőttem fel.  De aztán szerencsére Gustavo segített beilleszkedni. Luna White, egy Víz elemű lány is barátnőjéül fogadott, nyáron is sokszor találkoztam vele, és egy eggyel fölöttem járó, Föld elemű sráccal, Alex Taylorral. Vele a Klub helységünkben ismerkedtem meg. Nagyon jó fej és vicces fiú, szép fekete hajjal, gyönyörű kék szemekkel.  De szerencsére év végén sikerült beilleszkednem, vagyis úgy hiszem… Remélem a másodévem is ugyanolyan kitűnően sikerül, mint tavaly!
Jellem: Ahhoz képest, hogy Föld vagyok, sokszor elkalandoznak a gondolataim, tisztaság- és rendmániás vagyok néha… Oké, szinte mindig. Szeretem az állatokat, növényeket, természetet, családomat. Kedves vagyok és érzékeny, a szüleim szerint önfejű is.
Kinézet: Nem vagyok valami divatos személyiség, a lazább dolgokat szeretem, de Luna (Ő nagyon divatmániás) eljött Angliából hozzánk, a Madrid melletti faluban lévő családi házunkba, és a nyáron sokat vásárolgattunk a sulira, úgyhogy remélem, hogy jó leszek azokban a ruhákban!
Beszélt nyelvek: spanyol (apanyelv), angol (anyanyelv), olasz, kicsit a német is.
Hobbijai: Rajzolni; sétálgatni a természetben; a brit szürke macskájával, Lady-vel sétálni, játszani vele; ikertestvérével beszélgetni; édesanyjával kertészkedni az üvegházukban; folyton növő tulipánjait gondozni.
A legfontosabb emberek a számára: A családja és a barátai
A legmeghatározóbb emberek az életében: A családja és a barátai
Példaképe: A szülei és Gustavo
Kedvenc:
• Szín: Zöld, barna
• Étel: Édesanyja almás pitéje, az angliai steak Luna édasanyja által készített sült krumplival.
• Ital: Víz
• Könyv: Seraphina
• Napszak: Hajnal
• Évszak: Tavasz
• Állata: Macska, mókus, őz, szarvas
• Virág: ibolya, folyton növő tulipán
• Tantárgy: Növénytan.
Álma: Mixer szeretne lenni, egy erdőben lakni egy szép faházban.
Legjobb barát/barátnő: Gustavo Lopez, Alex Taylor, Luna White
Szerelme: Nem tudom....


A hozzászólást Belle Lopez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 06, 2014 3:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ella Johanson

Ella Johanson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jun. 20.

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 10:08 am

Név: Ella Johanson
Becenév: Elli
Születési hely: Cameron,North California ,USA
Születési idő: 1999.május 4.
Kor: 15
Horoszkóp: Bika
Iskola: Four Elements School
Eleme: Tűz
Kinézet:
Magasság: 169 cm
Súly: 46 kg
Hajszín: Szőke
Szemszín: Barna
Bőr: Hófehér
Édesapja neve: Matthew Johanson
Édesapja kora: 40
Édesapja eleme: Tűz
Édesanyja neve Hye Johanson (leánykori neve: Kim Hye-Young)
Édesanyja kora: 39
Édesanyja eleme: Víz
Testvérei: Avery Johanson;18 éves;Víz elemű. Alex Johanson;(ikertestvérek),Víz elemű.

Előtörténet: 1999-ben születtem legfiatalabb leánygyermekként. Édesanyám Koreai,de még kislány korában North Californiába költözött szüleivel,ahol később megismerkedett édesapámmal,majd össze is házasodott vele. Nemcsak szőke hajam és barna szemem keltett figyelmet,hanem a művészet iránti lelkesedésem, és persze csendes és türelmes énem is. Míg nővérem Avery,és fivérem Alex a divatra és a barátokra összpontosítottak leginkább,addig én a saját kis világomban éldegéltem. Nem volt szükségem barátokra vagy divatra ahhoz,hogy feltaláljam magam,mert ott volt az a bizonyos "határtalan fantázia",ami engem is hatalmába kerített. 11 éves koromban egyre furcsább dolgot vettem észre. Persze elsőnek fura képzelgésnek,vagy egyszerű hallucinációnak gondoltam,majd kiderült,hogy ez más, mit ártatlan képzelgés. Édesapám és édesanyám sokat utaznak a munkájuk miatt, és a házunkban megrendezett üzleti vacsorákra hivatalos munkamániás és beképzelt öltönyősfazonoktól mindig kirázott a hideg...(Nem beszélve az őrjítő lábszag árasztotta bűzről, ami már akkor az orromba jutott,mikor még az ajtóhoz sem értek az illetők). Egyik ilyen vacsorán én,és testvéreim is részt vettünk. Feltűnt,hogy az ott vacsorázó személyek csöndben,szájukat nem jártatva étkeztek,de én mintha hallottam volna hogy beszélnek. Jól körülnéztem,hátha még is valaki beszél valahol,de nem így volt. Egy ideig nem figyeltem erre a nyomasztó dologra,majd mikor már nem bírtam tovább, hirtelen befogtam a fülem,hogy ne halljam azt a sok nem odaillő mondatot,ami nem hagyott nyugodni. Mintha emberek gondolatait hallottam volna. Elnézést kértem,majd szapora léptekkel a fürdőbe siettem, hogy kicsit megmossam az arcomat és lenyugodjak. Sok ugyan ilyen nap telt el azóta. Mikor már teljesen bolondnak éreztem magam ettől az egész helyzettől, nem tudtam mi mást  lehetne tenni, kimentem apához és elsírtam neki felettébb különös történetemet. Apa rámosolygott és azt mondta,hogy ettől leszek más,mint a többiek.(Ami persze nagyon megnyugtató volt számomra). Mesélt még egy s mást a gondolatolvasásról,majd pár hónap múlva egy idős hölgy jött kezelni ezt a "képességemet". Miután megtanultam hogy is lehet a gondolatolvasást kordában tartani, egy évvel azután bekerültem ebbe az iskolába,ahol megtudtam hogy a Tűz eleműekhez tartozom.(Igaz,apa mesélt még nekem a kiskoromban történő izzásról is,szóval így sejthető volt a dolog). A beilleszkedést és a problémákat egyaránt jól kezelem. Vannak haverjaim,de nem mondanám őket barátoknak,mivel tudok a gondolataikba "kutakodni",így a szándékuk is lejön. A jegyeim jók. A mostani évemet alig várom! Úgy érzem ez valahogy jobban fog telni,vagyis izgalmasabb lesz mint a többi.

Jellem: A történetből kiderül.
Beszélt nyelvek: Koreai(anyanyelv),angol,német,orosz.
Hangszerek,melyeken játszik: Szaxofon,hegedű,trombita,basszusgitár.
Hobbija: A hangszerein játszani.
Szerencseszáma: 4,8
Legfontosabb ember a számára: A családom.
Legmeghatározóbb ember az életében: Szüleim.
Példaképe: Egy híres szaxofonos.
Kedvenc szín: Bordó
Kedvenc évszak: Nyár
Kedvenc étel: Leginkább a csípős ételek.
Kedvenc ital: Narancslé
Kedvenc napszak: Napnyugta
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:25 pm

Név: Emily Christine Foster
Becenév: Milly, Em
Születési hely: Iowa city, U.S.
Születési idő: 1999.03.02.
Horoszkópja: halak
Kor: 15
Magassága: 170 cm
Szemszín: kékeszöld
Hajszín: barna
Alkat:karcsú,de erős
Eleme: víz
Iskola: Four Elements School

Édesapja neve:  Maximillian Foster
Édesapja kora: 41 éves korában meghalt
Édesapja eleme: víz
Édesapja  története:Betegségben meghalt,amikor Emily 11 éves volt.

Édesanyja neve:  Jane Harris
Édesanyja kora: 44
Édesanyja foglalkozása: szilf
Édesanyja eleme:levegő

Testvérei:
Bátyja: Luke Foster (16) elem: tűz
Húga: Jasmine Foster (10) elem: víz

Kinézet: Arcvonásait és szemszínét édesapjától örökölte. Haja mogyoróbarna,hullámos, körülbelül a háta közepéig ér,akárcsak édesanyjának.  Nyáron általában kiszőkül a napfény miatt.

Előtörténet: A Foster család nyugodt,viszonylag átlagos életet élt egy kis faluban Iowa államban. A három testvér mindig is nagy szeretetben élt, gyerekkorukat végig együtt töltötték. Rengeteg közös élményre tettek szert, imádtak együtt bóklászni erdőkben, vagy bárhol a természetben. Emily sok hasznos dolgot tanult bátyjától,és minden titkukat megosztották egymással. Közel élt hozzájuk nagypapájuk, akit gyakran meglátogattak és nagyon élvezték a társaságát,fontos tagja volt családjuknak.
A probléma akkor kezdődött,amikor apjuknál súlyos betegséget diagnosztizáltak. Ekkor Emily mindössze 7 éves volt. Ez igen váratlanul érte a családot, hiszen szinte semmi előjele nem volt annak,hogy az életerős családapának bármi problémája lenne. Úgy tűnt elsőre,hogy van ugyan egy hosszú,de nagyjából biztos kiút a betegségből,de később megváltoztatták véleményüket az orvosok. Hiába éltek a varázsvilágban,sajnos nem voltak képesek attól még bármire. Pedig Emily sokáig reménykedett a lehetetlenben.  
Egy kellemes júniusi napon a lány elment a tengerpartra,hogy ússzon egyet. Nyaranként szinte minden nap,időjárástól függetlenül eljött kedvenc szakaszára, leúszni egy szokásos távot. Miután végzett, gyorsan megszárítkozott, majd elindult haza,a szinte csak általa és testvérei által ismert hátsó ösvényen. Ekkor váratlanul Luke szaladt vele szembe. Emily nem értette, hogy mi történik, de mire feleszmélt,bátyja megragadta a karját,és elrángatta a parton álló nagy fenyőfa tövébe,és lerogyott  a földre.  Könnyes volt a szeme. Még sose látta így senki,vagy legalábbis nagyon régen. El-elcsukló hangon közölte,hogy meghalt az apjuk. Emilyt leírhatatlan fájdalom vette hatalmába,ami hetekig,majd hónapokig nem múlt.  Húgát még jobban megviselték a történtek,ami nem csoda,hiszen 6 évesen ilyent feldolgozni igen nehéz. Hiába próbálták testvérei támogatni,mindenkitől elfordult. Apjának megmaradt pár apró holmiját egy titkos,saját helyén nézegette,vagy játszadozott velük,olykor naphosszat. Sokáig nem volt hajlandó senkivel sem kommunikálni és kiszámíthatatlanná vált. Párszor még elszökni is megpróbált,de szerencsére mindig sikerült időben megakadályozni. Ezen tulajdonságai az idő múltával halványultak,és miután nagyjából kiheverte a történteket,visszatért régi énjébe,és ismét jókedvű,pajkos lett,ahogy egy Víz elemű kislányhoz illik.
Emilyn nem túl korán,nagyjából hatéves korában jelentkeztek az első jelek,hogy a Víz elemhez vonzódik. Habár már korábban is megfigyelhető volt,hogy imádott játszadozni pocsolyákban vagy az otthoni kerti medencében. Előfordult az is,hogy amikor a tengerparton sétált,képes volt befolyásolni a partra csapódó hullámokat. Ha egyedül volt,szívesen próbálgatta ezt a képességét.

Különleges képessége:Képes visszamenni az időben,és külső szemlélőként újra átélni a megadott helyszínen az abban az időpontban történteket. Természetesen nem tudja befolyásolni, manipulálni a múltat, de újra átélheti másodpercről másodpercre a kiválasztott idő és hely eseményeit.
Mielőtt bekerült az iskolába, valamint az ottani első pár évben elég nehézkesen tudta ezt kamatoztatni,de negyedéves korától kezdve rendszeresen szakkörre járt,ahol tanári segítséggel tudta csiszolni, gyakorolni és kontrollálni ezen képességét.
Jellem: Általában vidám,ahogy egy Víz eleműhöz illik, habár idegenekkel szemben gyakran bizalmatlan. Ugyanakkor barátai,ismerősei társaságában remekül ki tud kapcsolni,és szinte minden csínytevésben benne van. Elég jó humora van,amit viszont csak a megfelelő alkalmakkor használ ki. Szívesen barátkozik neki szimpatikus emberekkel,és általában sikerrel.

Beszélt nyelvek: angol,orosz,francia
Hangszerek, melyeken játszik: zongora
Kabalája: egy karkötő,amit a húga készített neki
Hobbija: fotózás, rajzolás,zenélés,zenehallgatás,úszás
Szerencseszáma: 1
A legfontosabb ember a számára:a családtagjai,valamint legjobb barátnője
A legmeghatározóbb ember az életében: édesapja
Példaképe: édesanyja
Kedvenc szín: zöld,kék
Kedvenc étel: pizza
Kedvenc ital: kávé
Kedvenc napszak:éjszaka
Kedvenc évszak:tél
Kedvenc állat:delfin
Kedvenc virág: tavirózsa
Legjobb barát:Luke,a bátyja
Legjobb barátnő:Crystal Holloway
Szerelme: - (még nincs)
Vissza az elejére Go down
Roxanne Riley

Roxanne Riley


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jul. 07.
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:16 pm

Név: Roxanne Regina Riley (Louisa Pamela Brown)
Becenév: Roxy, Ro (de így csak Nico hívja)
Születési hely: ismeretlen
Születési idő: 1999-ben; 1999. február 1-jén került az árvaházba
Horoszkópja: feltehetőleg Bak
Kor: 15 év
Magassága: 168 cm
Súlya: 47 kg
Szemszín: fekete
Hajszín: fekete, egyetlen vörös csíkkal
Eleme: tűz
Iskola: Four Elements School

Édesapja neve: ismeretlen
Édesapja kora: ismeretlen
Édesapja foglalkozása: ismeretlen
Édesapja eleme: ismeretlen
Édesanyja neve: ismeretlen
Édesanyja kora: ismeretlen
Édesanyja foglalkozása: ismeretlen
Édesanyja eleme: ismeretlen

Testvére:
Ikertestvére neve: Nico Robin Riley (Nico Robin Brown)
Ikertestvére kora: 15 év
Ikertestvére eleme: levegő
Ikertestvére foglalkozása: tanuló

Kinézet: fekete szem, és a fekete haj egyetlen vörös tinccsel. Általában sötét ruhákat vesz fel, kedvenc ruhadarabja egy fekete bőrdzseki. Felismerhető arról, hogy lehajtott fejjel jár, és leomló hajzuhatagától nem látod az arcát. Többnyire egyedül van, de Nico elég sokszor csatlakozik magányos sétájához.

Előtörténet: egy hideg, téli napon, amikor hatalmas hóvihar tombolt, egy fiatal, szőke nő kopogtatott a Last Chance árvaház kapuján. Minden magyarázat nélkül az ajtót nyitó nevelőnő karjaiba nyomta két újszülött gyermekét, majd maga köré kanyarította az eddig a kicsiket védő köpenyét, majd eltűnt a hóviharban. A gyermekek mellett egy-egy papírt találtak az újszülöttek nevéről, de ennyi volt az összes információ, amit a két Brown gyerekről megtudott az árvaház. A kisfiú és a kislány egy Charlotte nevű fiatal nevelőnő gondjaira lett bízva, aki különös figyelemmel ügyelte a két gyermek fejlődését. A gyerekek kezdettől fogva furcsák voltak. Louisa soha nem sírt, de úgy tudott nézni az emberre, hogy Charlotte-on kívül senki nem merte a karjába venni, vagy akár csak megközelíteni. Nico azonban csakhamar a nevelők kedvencévé vált, vidám és kedves fiúcskává cseperedett. Louisa kilenc éves korában új nevet választott magának, teljesen elhatárolva magát szüleitől, akik szerinte elhagyták őket. Mélyen megvetette őket, így nevüket is eldobta, és Nico-t is megkérte, hogy legalább vezetéknevét változtassa meg, aki hosszas győzködés után engedett a lánynak. Louisa ezután csak Roxy néven volt ismeretes az árvaházban, ugyanis aki továbbra is Louisa-nak hívta, azt megütötte. Ebben az időben festette magának a vörös hajtincset is. Erőszakos kislány volt kiskorában is, de ez a tulajdonsága vele együtt nőtt. Nico pont az ellentéte volt. Ő volt az egyetlen, aki le tudta csillapítani Roxy-t, amikor nagyon beindult, és Ő volt az egyetlen, aki soha nem húzta fel magát Roxy sértésein. Ugyancsak Ő az egyetlen, aki valaha látta Roxy-t sírni. Mindkettőjüknek tízéves korában jelentkezett a különleges képessége. Charlotte, aki föld elemű boszorkány volt, és akit a Four Elements School a Brown gyerekek megfigyelésével bízott meg is ekkor fedte fel kilétét, és segített a testvérpárnak képességeik kontrollálásával. Hamar kiderült, hogy Nico képessége az emberek érzéseinek megváltoztatása, míg Roxy egy sokkal hálátlanabb képességet kapott. Mindenkiről azonnal tudta, mitől fél. Ismerte a legmélyebb félelmeiket, de a kisebb dolgokat is, amiktől rettegtek. Ezt a tudást úgy is fel tudta használni, hogy ha elég erősen koncentrált, olyan látomásokat tudott bocsátani a célszemélyre, amelyben egy félelme valóra válik. Ezek a látomások mindig nagyon valószerűek és igaziak voltak, így az árvaházban a gyerekek félni kezdtek Roxy-tól, és sokan még a folyosón is elkerülték. A lány nem bánta, jobban szerette a magányt. Tizenkét éves korukban felvételt nyertek a Four Elements School-ba, ahol kiderült, hogy a Tűz elemhez tartozik. Nico a Levegő eleműekhez került. A nyarakra Charlotte-hoz költözhettek, aki egyedül élt egy londoni házban. Nico hamar új barátokat szerzett, de Roxy szótlanságba és magányba burkolózva senkit nem engedett közel magához, így erre az évre is barátok nélkül készült.

Jellem: mogorva és elutasító mindenkivel. Senkit nem enged magához közel, és ha valaki nem akar leakaszkodni róla, látomást küld rá a félelmeiről. Az egyedüli ember, akit megtűr maga mellett, az Nico.

Beszélt nyelvek: angol, olasz
Kabalája: egy obszidián nyaklánc, amelyet testvérétől kapott
Hobbija: képességének fejlesztése, tűzidézés és átváltozás fejlesztése
Szerencseszáma: 13
Kedvenc szín: fekete
Kedvenc napszak: éjfél
Kedvenc évszak: tél
Kedvenc állat: farkas
A legfontosabb ember a számára: Nico Robin Riley
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 11:17 am

Név: Luke Andrew Foster
Becenév: Luke
Születési hely: Iowa city, U.S.
Születési idő: 1998.03.30.
Kor: 16
Magassága: 180 cm
Szemszín: kék
Hajszín: barna
Alkat:nyurga,izmos
Eleme: Tűz
Iskola: Four Elements School
Édesapja neve: Maximillian Foster
Édesapja kora: 41 éves korában meghalt
Édesapja eleme: víz
Édesapja története:Betegségben meghalt,amikor Luke 12 éves volt.
Édesanyja neve: Jane Harris
Édesanyja kora: 44
Édesanyja foglalkozása: szilf
Édesanyja eleme:levegő
Testvérei:
Húga: Emily Foster (15) elem: víz
Másik húga: Jasmine Foster (10) elem: víz

Kinézet: Haja sötétbarna,göndör. Égkék,csillogó szemei vannak.

Előtörténet:
A Foster család nyugodt,viszonylag átlagos életet élt egy kis faluban Iowa államban. A három testvér mindig is nagy szeretetben élt, gyerekkorukat végig együtt töltötték. Rengeteg közös élményre tettek szert, imádtak együtt bóklászni erdőkben, vagy bárhol a természetben. Luke már kisgyerekként is nagyon kalandvágyó és kíváncsi volt, és olykor galibába is keveredett. Idősebbik húga, Emily állt hozzá talán a legközelebb. Nem voltak titkaik egymás előtt, valamint Luke imádott mindenféle hasznos dolgot megtanítani neki,vagy tapasztalatait megosztani Vele.
A probléma akkor kezdődött,amikor apjuknál súlyos betegséget diagnosztizáltak. Ekkor a fiú mindössze 8 éves volt. Ez igen váratlanul érte a családot, hiszen szinte semmi előjele nem volt annak,hogy az életerős családapának bármi problémája lenne. Úgy tűnt elsőre,hogy van ugyan egy hosszú,de nagyjából biztos kiút a betegségből,de később megváltoztatták véleményüket az orvosok. Hiába éltek a varázsvilágban,sajnos nem voltak képesek attól még bármire.
Egy meleg júniusi napon Luke édesanyjával készült meglátogatni apját a kórházban, ám amikor a kórteremhez értek,az onnét kilépő nővér elkeseredett ábrázatát meglátva a fiú már megsejtette a legrosszabbat. Pár perccel később valóban közölték velük az apa halálhírét. Lefagyva támolygott be a már kikapcsolt gépekhez kötött apjához,és vagy fél óráig még képtelen volt elmozdulni onnét. Később Ő volt az,aki értesítette először a tengerparton sétálgató húgát a történtekről. Természetesen nagyon megviselte Luke-ot,hogy életében talán a legfontosabb személyt vesztette el,aki példaképe is volt. Mivel Ő volt a legidősebb testvér, és egyben az egyetlen férfi ettől kezdve a családban,mindent megtett,hogy anyjának és húgainak amiben csak lehet,segítsen.
Körülbelül 10 évesen jelentkeztek nála az első jelek,amelyek különleges képességére utaltak,képes befagyasztani az időt. 12 évesen felvették a Four Elements Iskolába,ahol már elsőéves korában elkezdett külön szakkörre járni,ahol segítettek neki ennek a megfelelő használatát megtanulni.

Jellem:
Luke, annak ellenére,hogy gyermekként nagy tragédia érte, megtartotta vidámságát, és mindig keres magának társaságot. Barátságos, emellett szeret viccelődni,bolondozni. Mivel Tűz elemű,így jellemző rá olykor az elhamarkodottság, hirtelenség.

Beszélt nyelvek: angol,orosz,olasz
Hangszerek, melyeken játszik:gitár
Hobbija: baráttokkal lógás, gitározás,éneklés,sportolás
Szerencseszáma: 3
A legfontosabb ember a számára:családtagjai,barátai
A legmeghatározóbb ember az életében: édesapja,családtagjai
Példaképe: édesapja
Kedvenc szín: fekete,vörös
Kedvenc ital: kávé
Kedvenc napszak:este
Kedvenc évszak:nyár
Kedvenc állat:hiúz
Kedvenc tantárgy: alakváltás
Legjobb barát:Jesse Dwane
Legjobb barátnő:húga, Emily
Szerelme: - (még nincs)
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 2:36 pm

Név: Charlotte Eleanor Brüll
Becenév: Charlotte, Charlie
Születési hely: Los Angeles, USA
Születési idő: 1998. június 22.
Kor: 16 év
Horoszkópja: Rák
Eleme: Víz
Iskola: Four Elements School

Édesapja neve: Brüll Kálmán
Édesapja kora: 39 év
Édesapja foglalkozása: építész
Édesapja eleme: nincs
Édesapja története: Felmenői között csak magyarok szerepelnek, de mikor 19 éves lett, a legjobb barátjával a gimnázium után, Amerikába utazott, ott pedig megismerkedett egy híres énekesnővel. Egymásba szerettek és született három nagyszerű gyerekük.

Édesanyja neve: Diana Cox
Édesanyja kora: 37 év
Édesanyja foglalkozása: énekesnő, színésznő
Édesanyja eleme: nincs
Édesanyja története: Tizenöt évesen már tévében szerepelt, sorozatszínésznőként és két év múlva három lemezzel lett gazdagabb, na meg egy szerető baráttal, akivel össze is házasodtak.

Testvérei
- Laura Brüll, 17 év, nincs eleme
- Carter Brüll, 16 év, Víz

Magassága: 152 cm
Súlya: 45 kg
Szemszín: barna
Hajszín: barna
Bőr: világos
Alkat: vékony

Előtörténet: Brüll Kálmán, amint befejezte a gimnázium, a legjobb barátjával egy évet utazgatott az egyetem megkezdése előtt. Itt találkozott a híres énekesnővel Los Angelesben. A városban, egy gyönyörű, tengerparti házban, születtek meg a gyerekek. Amikor Laura, az első gyerek megszületett, Diana abbahagyta az éneklést, de a pletykalapok így sem tettek le arról, hogy róla írjanak, így kénytelen-kellett visszaállt énekelni, de mikor megtudta, hogy újra terhes, ráadásul ikrekkel, végleg kiszállt a szakmából. Akkor zökkent vissza szinte újra a régi kerékvágásba, mikor Laura megcsillogtatta csodás hangját. Lassan kiderült, hogy mind a három gyerek örökölte a színészi és énekesi tehetséget. És míg Laura szólókarrierbe kezdett, addig az ikreket örömmel szerződtették egy sorozatnál, hogy alakítsanak egy ikerpárt, tíz éves korukban. De az egyik forgatás alkalmával megjelentek Charlotte első különleges képességére utaló jelek. Képes volt megváltoztatni a kinézetét és nem tudta, mivel befolyásolhatná azt, hogy ugyanúgy nézzen ki. Édesanyja rögtön a szüleihez futott a lánnyal, akik mágusok voltak. Diana szülei mind a ketten a víz elemhez tartoztak és valamilyen különös módon lányuk nem örökölt a varázserőből, aminek később nagyon örült, hiszen normális életet élhetett énekesnőként. Nem is foglalkozott azzal, hogy a gyermekei rendelkezhetnek mágikus képességekkel. Eleinte úgy látszott, hogy csak Charlotte az, aki képes valami különlegesre, majd Carternél is jelentkeztek az első jelek. Képes volt olvasni a gondolatokban, de nagymamája segítségével megtanulta azt, hogyan kezelje.

Jellem: Imád beszélni, néha talán túl sokat is, közvetlen az emberekkel, rengeteg barátja van, de nagyon szeret a testvéreivel is lenni.
Beszélt nyelvek: angol, magyar, német
Hangszerek, amelyeken játszik: a torka a hangszere
Kabalája: nyaklánca a nevével, a legjobb barátjától kapta
Hobbija: éneklés, olvasás, zenehallgatás
Szerencseszáma: 14
A legfontosabb ember a számára: Carter Brüll, az ikertestvére
A legmeghatározóbb ember az életében: Benjamin Clorris, a legjobb barátja
Példaképe: Diana Cox, az édesanyja
Kedvenc szín: vörös
Kedvenc étel: palacsinta
Kedvenc ital: barackos tea
Kedvenc könyv: Leiner Laura: Bábel
Kedvenc napszak: alkonyat
Kedvenc évszak: nyár
Kedvenc állat: panda
Kedvenc virág: liliom
Legjobb barát: Benjamin Clorris, 17 év, Tűz
Szerelme: nincs

Megjegyzés: Általában az alábbi képen látható módon néz ki, barna hajjal és barna szemmel látta meg a napvilágot, a többi kinézet a képzeletében él vagy leutánozza egy másik emberét, ő így néz ki, csak éppen ezen tud változtatni.
Elfogadott előtörténetek 4cb2081d4873e0cc044573238040a0b6
Vissza az elejére Go down
Joseph Greengrass

Joseph Greengrass


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jul. 26.

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 5:25 pm

Név: Joseph Greengrass
Becenév: -
Születési hely: Manhattan, NYC, USA
Születési idő: 1998. január 21.
Kor: 16 év
Horoszkópja: Vízöntő
Eleme: Víz
Iskola: Four Elements School
Édesapja neve: George Greengrass
Édesapja kora: 40 éves
Édesapja eleme: Víz
Édesanyja neve: Hannah Greengrass (leánykori neve: Hannah Knight)
Édesanyja kora: 38 évesen meghalt
Édesanyja eleme: Föld
Kinézet:
Magassága: 186 cm
Szemszín: Kékes szürke
Hajszín: Fekete
Bőr: Fehér, szeplős
Alkat: Vékony, de erős
Előtörténet: Egykeként nőttem fel George és Hannah Greengrass nevelésében. Márha azt lehet nevelésnek nevezni. Bocsánat, nem szabadna ilyet mondani. Mondjuk azt, hogy a karrierjük mindig is kicsit fontosabb volt és mindig az is lesz, mint én. De legalább kiskorom óta megkaphattam az anyagokat, a tűket és mindent, amire csak szükségem lehetett a ruhatervezéshez. Ha elvan a gyerek csendben, akkor nincs vele dolgunk alapon adtak meg mindent, amit kértem. Gyakorlatilag sosem viseltem legyártott ruhát azóta, hogy sikerült először elkészítenem egy ruhadarabot. Olyan tipikus magamnak való gyerek voltam, nem igazán voltak barátaim. Sokszor csúfoltak az öltözködésem miatt, de nem igazán érdekelt. A lényeg az, hogy nekem tetszettek.  Na jó, azért zavartak a negatív kritikál. Tíz éves voltam, amikor találkoztam egy igazi divattervezővel, aki megadta a löketet ahhoz, hogy folytassam minden ellenállással szemben a ruhakészítést. Megdícsérte a munkámat és azt mondta, hogy ne adjam fel. Tizenkét éves voltam, amikor elkezdtem tanulni a Four Elements-ben. El nem tudom mondani, hogy a szüleim mennyire megkönnyebbültek, hogy már nem leszek nyűg a nyakukon. Elkísérni elkísértek, de csak azért, hogy ismerkedhessenek a többi üzletszülővel. Az új iskolában már nem csak az “idétlen” ruházatomra tettek megjegyzéseket, hanem a másságomra is. De persze ezzel sem foglalkoztam különösebben. Jó, persze, zavart, de próbáltam nem törődni velük. Nem volt barátom, a legtöbb időmet a szobámban és a tengerben töltöttem. Négy év gyakorlatilag teljesen egyformán telt el, viszont nyáron találkoztam Shane-nel. Shane… Egy kávézóban ismerkedtünk meg. Éppen a húgával szekálták egymást és így véletlenül leöntötték a kedvenc pólómat limonádéval (megjegyezném, azóta is cukros citrom illata van), úgyhogy bocsánatkérésként meghívtak egy sütire. Shane kedves volt, de egyben elutasító. Visszafogta magát, magába fordult, ellökött magától mindenkit, ezért felkeltette az érdeklődésemet. Egy idő után egyre jobban megnyílt nekem. És ahogy egyre jobban megismertem, belészerettem, bár a világ összes kincséért sem vallottam volna be neki, mivel túl fontos volt nekem a barátsága. Szerencsémre, Shane-nek is bejöttem úgy és ő lépett a kapcsolatunkban. Segítettünk egymásnak kibontakozni. Például sosem gondoltam volna, hogy megismerek olyan aktív és vidám embereket, mint Tündérlány (ismertebb nevén Crystal) vagy olyant, mint Wendy. Egy csomó jó dolgot hozott az életembe.
Jellem: Visszafogott, nyugodt, ritkán lehet kihozni a sodromból.
Beszélt nyelvek: Angol, francia
A legfontosabb ember a számára: Shane Brooke
A legmeghatározóbb ember az életében: Shane Brooke
Példaképe: Areez Katki (új-zélandi divattervező. Ő volt az, aki támogatta)
Kedvenc szín: Tengerkék
Kedvenc étel: Pizza
Kedvenc ital: Víz
Kedvenc napszak: napnyugta
Kedvenc évszak: nyár
Kedvenc állat: delfin
Legjobb barát: Shane Brooke
Szerelme: Shane Brooke
Vissza az elejére Go down
Jesse Dwane

Jesse Dwane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Aug. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:43 pm

Név: Jesse Anthony Dwane
Becenév: Jesse,Jess
Születési hely: New York, U.S.
Születési idő: 1998.04.08.
Kor: 16
Magassága: 182 cm
Eleme:Tűz
Iskola: Four Elements School
Édesapja neve: Michael Dwane
Édesapja kora: 47 év
Édesapja eleme: Tűz
Édesapja foglalkozása: vadász
Édesanyja neve: Sophia Maxwell
Édesanyja kora: 43 év
Édesanyja eleme: Levegő

Öccse:
Jordan Dwane (12 éves, Levegő)

Kinézet:
Haja éjfekete,gyakran a szemébe lóg pár tincs. Szemei mogyoróbarnák. Bőre sápadt. Alkatát tekintve magas,vékony. Könnyen felismerhető jellegzetes, szelíd mosolyáról,amely szinte mindig az arcán van.

Előtörténet:
Jesse családja nem sokkal megszületése után  New York belvárosi forgatagából elköltöztek Miamibe, egy nyugodt kertvárosi részbe. A fiú szerető családban nőtt fel,szülei mindenben támogatták, édesapjától sok mindent tanult,kezdve a barkácsolástól a fotózásig,amit a mai napig is kedvenc hobbijaként tart számon. Az alapokat tőle tanulta el, főleg természeti és tárgyképeket készít, emellett a családját is szívesen örökíti meg. Rengeteget utazott családi nyaralások alkalmával, többek között Afrikában és a Távol-Keleten is járt. Sokféle kultúrát ismert meg,és mindig nyitott az ezzel kapcsolatos témákra.
Öccsével,Jordannel általánosságban jóban van,de gyakran előfordulnak közöttük civakodások,piszkálódások. Jesse olykor túlságosan félti,míg máskor legszívesebben a legnagyobb ostobaságokba is belecsábítaná,de csak viccből. Ettől függetlenül bármikor kész segíteni vagy tanácsot adni neki.
Jesse kilenc éves korában elvesztette a látását a jobb szemére, egy kis baleset folytán. Véletlenül belenézett a Napba tükrös kameraobjektíven keresztül, emiatt kiégett a retinája és megvakult. Egy időre elvesztette lelkesedését minden hobbija iránt,és sokáig mérges volt magára,de aztán hamarosan elfogadta sorsát,és megtanult együtt élni ezzel a kis hiányosságával is. Erről azonban csak legközelebbi ismerősei és legjobb barátai tudnak,hiszen kívülről semmi sem vehető észre a szemén.

Jellem:
Első pillantásra úgy tűnik kedves ábrázatával,mint aki a légynek sem tud ártani, de mint egy igazi Tűz elemű, hihetetlenül gyorsan vág az esze,és hirtelen remek ötletei támadnak. Olykor szemtelenkedik a tanárokkal is. Barátságos,általában igyekszik kerülni a haragot, konfliktusokat. Legjobb barátaival bármikor benne van egy kis szabály áthágásban is.

Beszélt nyelvek: angol,francia
Hangszerek, melyeken játszik: zongora,gitár
Hobbija: írás, zenélés, fotózás
Szerencseszáma: 3
Kedvenc szín: piros
Kedvenc étel: bármilyen süti
Kedvenc ital: jegeskávé
Kedvenc napszak: napnyugta
Kedvenc évszak: nyár
Kedvenc állat: elefánt
Kedvenc tantárgy: alakváltás
Legjobb barát: Luke Foster

Elfogadott előtörténetek 160909 Elfogadott előtörténetek 2lwxcfn
Vissza az elejére Go down
Kiara Sommers

Kiara Sommers


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2014. Sep. 22.
Age : 26
Tartózkodási hely : Four Elements School

Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2014 6:36 pm

Név: Kiara Evelyn Sommers
Becenév: Kia, Tigris, Habcsók, de még egy millió van, ezek a fontosabbak
Születési hely: Oxford, Anglia
Születési idő: 1997. november 23.
Horoszkópja: Nyilas
Kor: 16 év
Magassága: 175 cm
Súlya: 59 kg
Szemszín: barna
Hajszín: barna
Eleme: víz
Iskola: Four Elements School

Édesapja neve: Simon Peter Sommers
Édesapja kora: 42 év
Édesapja foglalkozása: poteidaida
Édesapja eleme: víz
Édesanyja neve: Amber Christine Andrews
Édesanyja kora: 40 év
Édesanyja foglalkozása: poteidaida (festő)
Édesanyja eleme: víz
Nevelőanyja neve: Kate Melanie Sommers (gyerekkori nevén: Greenie)
Nevelőanyja kora: 41 év
Nevelőanyja foglalkozása: draki (víz elemű, sárkányvérrel beoltva)
Nevelőanyja eleme: víz

Féltestvérei:
Húga neve: Kelsey Melanie Sommers
Húga kora: 12 év (ikertestvére: Jane)
Húga eleme: víz (telekinézis)
Húga foglalkozása: tanuló a Four Elements-ben

Húga neve: Jane Kathrine Sommers
Húga kora: 12 év (ikertestvére: Kelsey)
Húga eleme: víz (telekinézis)
Húga foglalkozása: tanuló a Four Elements-ben

Öccse neve: Ethan Chris Sommers
Öccse kora: 8 év
Öccse eleme: víz (szuperintelligencia)
Öccse foglalkozása: tanuló a Four Elements-ben

Húga neve: Meghan Kelly Sommers
Húga kora: 6 év
Húga eleme: víz (az időjárás kontrollálása)

Öccse neve: Daniel Ronald Sommers
Öccse kora: 4 év (Rick ikertestvére)
Öccse eleme: feltehetőleg víz, bár még nem biztos

Öccse neve: Rick Peter Sommers
Öccse kora: 4 év (Daniel ikertestvére)
Öccse eleme: feltehetőleg víz, bár még nem biztos

Húga neve: Ruby Maria Sommers
Húga kora: 2 év

Kinézet: Laza, stílusos és egyedi. Ezzel a három szóval lehetne a legjobban összefoglalni Kiara öltözködését. Reggelenként képes akár órákat az öltözőszekrénye és a tükör előtt tölteni, hogy minél jobb összeállításban pompázzon aznap. Hullámos haját általában szabadon hagyja, de a kis kiegészítők sem hiányoznak belőle. Baglyos nyakláncát, amelyet szerelmétől, Ty-tól kapott, mindennap felveszi.

Előtörténet: Először is, szögezzük le, hogy utálok írni. Úgy egyáltalán írni. Magamról írni meg aztán még annyira gyűlölök, úgyhogy ez a kis… Hogy is nevezzem?... Fogalmazás vagy mi a szösz, nem lesz az csúcs irományok csúcsa. Én szóltam. Még nem késő ez alá a menüpont alá görgetni. Na, ha már viszont papírra kell vetnem az előtörténetem, hogy megismerhessetek, meg úgy egyáltalán, honnan jöttem, hová tartok satöbbi, először meg kell ismernetek a családomat. Extrém hosszú és uncsi lesz, szóval, aki nem szereti a drámát meg a millió testvérkének a hosszadalmas jellemleírását, az ugorhat, nem sértődöm meg. Valószínűleg én is ezt tenném. Szóval. Ahhoz, hogy az a pár bátor és optimista ember, aki még mindig olvassa az írásomat, megértse az előtörténetemet, először meg kell érteniük a helyzetet Oxfordban. A nagy helyzet az, hogy az Álmok Városában már ősidők óta folynak a csaták a mi elrejtett világunkban. Két nagy klán telepedett meg itt, a Sommers és a Kendrick, és mindkettő csakis magának akarja a várost, és az ott élő különleges képességekkel megáldott embereket. A Sommers-ek szinte kivétel nélkül mind víz eleműek, és William Water távoli leszármazottainak tartják magukat (ami szerintem hülyeség, de Simon meg van róla győződve, hogy igaz. Olyan fárasztó, amikor ezt bizonygatja…), míg a Kendrick-ek generációk óta szinte csak tűz eleműek, és (természetesen) ők pedig Florence Fire leszármazottainak tartják magukat. Már az idők kezdete óta marja egymást a két klán, de még egyik sem hátrált meg, viszont a csata még mindig áll. Ez az alaphelyzet. Nos, történt egyszer, hogy Simon Sommers, az akkori legfiatalabb Sommers, aki szent kötelességének érezte a család jó hírnevét fenntartani (ezért mindig élére vasalt nadrágban és ingben járt, valamint mindig kihúzott derékkal és szigorú szemmel fürkészte a járókelőket), egy március délután, megfáradtan a munkától, beült egy kávézóba, ami egyébként nem volt szokása. Az ablakon kibámulva az életén és a családján gondolkodott, amikor a csinos kiszolgálólány megszólította őt. Ha azt mondom, szerelem volt első látásra, nem túlzok. Simon és Amber egyre gyakrabban találkozgattak, randevúztak, és, noha a két végletet testesítették meg, teljesen egymásba habarodtak. Simon szigorú volt és eltökélt, míg Amber szelíd, mosolygós és kreatív, ám még ez sem akadályozhatta meg az alig egy év múlva bekövetkező esküvőt. A pár boldogan, szeretetben élt, majd az egybekelésre egy évre megérkeztem én is. Négy éves koromig minden rendben volt, békésen éltünk, akár egy boldog család, míg végül Simon egy délután gondterhelten és ziláltan érkezett haza. Mamával bezárkóztak az ebédlőbe, így nem hallottam semmit, de tudtam, hogy baj van. Egy hét múlva Simon elhagyta a házat, és összeköltözött egy másik nővel, akivel gyorsan össze is házasodott, majd első közös gyermekeik, egy ikerpár született. Nem értettem az egészet, de borzasztó dühös lettem Simon-ra. Mama az első hónapban rengeteget sírt. Többek között azért is, mert a bírók a tárgyaláson Simon-hoz akartak költöztetni, de én kiálltam magamért és a Mamámért. Négy évesen elintéztem, hogy a Mamámnál maradhassak, aki lassan-lassan talpra állt a sokkból, és elkezdett festeni. A festményeiből éltünk meg (valamint Simon pénzéből, de ez nem fontos), azokat adta el, majd fél év múlva újra mosolygós, pozitív önmaga volt. A kapcsolatunk ezután nagyon szoros lett, igazi összetartó csapat lettünk. Simon persze törődött velünk, fizette a taníttatásomat, a házunk költségeit, különböző különórákra íratott, és kéthetente hétvégén, amikor vele meg azzal a Kate-tel pazaroltam az időmet, elmondta, mennyire vigyáznom kell a Sommers-ek hírnevére, de csak még jobban gyűlöltem. Öt éves koromtól Simon beíratott önvédelmi edzésekre, mondván, hogy meg kell védenem magam a Kendrick-ekkel szemben. A sors furcsa fintora, hogy a Kendrick család is pont ugyanezt gondolta, és a velem egyidős Tiberius Kendrick is abba a csoportba kezdett járni, mint én. Amikor a Mama értem jött, és meglátta Ty-t, elsápadt, majd villámgyorsan hazaterelt, és megígértette velem, hogy nem szólok hozzá, nem érintkezem vele. De ha egy gyereknek megtiltasz valamit, azt csak még jobban akarni fogja. Így a következő edzésen a páros munkánál Ty-hoz álltam, és megkérdeztem, akar-e a párom lenni, aki igennel válaszolt. Ettől kezdve mindig együtt edzettünk. Megismerkedtünk, verekedtünk, ismét ismerkedtünk, majd megint verekedtünk, végül megalapítottuk kis dacszövetségünket. Nem szólunk a felnőtteknek a barátságunkról, de örök barátok maradunk. Másnapra már hoztam is a barátságkarkötőket. Később, az iskolában is egy osztályba kerültünk. Természetesen egymás mellé ültünk. Korai lenne még gyerekszerelemnek nevezni, de Ty-jal ketten mi lettünk az iskola fenegyerekei, mindent együtt csináltunk, és életre szóló barátok lettünk. Közben persze mindkettőnk családjában változások történtek – nekem születtek az újabb és újabb féltestvéreim, Ty pedig az idegesítő és mindenlébenkanál bátyja mellé még egy örökké bömbölő hugicát is kapott, ezenkívül ezidőtájt derültek ki különleges képességeink is (Ty-nak a szupergyorsaság, nekem az, hogy másokra rá tudom kényszeríteni az akaratomat a szavaimmal. Roppant hasznos képesség!), de jóban-rosszban kitartottunk egymás mellett. Együtt jöttünk a Four Elements-be is, ahol rövid időn belül mindketten hatalmas népszerűségre tettünk szert, de ismét csak nem távolodtunk el egymástól. Harmadik évünket töltöttük az iskolában, amikor először megcsókolt. Onnantól már romantikus értelemben is egy pár lettünk. Ja, asszem ennyi volt. Az életem érdekesebbik és számomra legfontosabb része. Szóltam, hogy nem lesz nagy durranás. Jaj, fene, most, hogy így átolvasom a szöveget, rájöttem, hogy hosszú személyleírásokat ígértem! Na, akkor most bepótolom. Nyugodtan ugorjatok! Szóval. Simon törvénytisztelő, rigorózus és szigorú, a Mama aranyos, kedves, kreatív és álmodozó, Kate pedig egy felszínes, affektáló liba. Ennek ellenére a gyerekeivel fantasztikusan kijövök. Kels-szel szinte mindenben megegyezünk, vele jövök ki talán a legjobban, nagyszájú, szókimondó és borzasztóan hajlékony! Az ikertestvére, Jane, könyvmoly és talán egy kicsit unalmas, de vele is jól lehet beszélgetni. Imádom, amikor egymást bosszantják, akkor minden a levegőben van, köszönhetően telekinetikus képességeiknek. Ők idén kezdik a Four Elements-et, csakúgy, mint a 8 éves Ethan, aki szuperintelligenciával és szuperidegesítőkészséggel lett megáldva, így, ifjú kora ellenére, korábban kezdheti a Four-t. Örülök neki, hogy ők is részei lesznek a mindennapjaimnak, de így sajnos fokozottan ügyelnünk kell Ty-jal, mert hiába bízom meg a lányokban (Ethan-ben nem bízom meg!!!), sajnos szerintem azonnal köpnének Simon-nak, aki pedig kitagadna a családból, és eltiltana Ty-tól. Az utóbbi lényegesen jobban megrázna. Szóval, óvatosság mindenek előtt! Vagy mi. És a féltestvéreim hatalmas családjában ott van még a tündéri Meg meg a rakoncátlan fiúk, Dan és Rick, akik szinte folyamatosan veszekednek, de engem imádnak. A kis Ruby pedig egyszerűen ellenállhatatlanul gyönyörű, Simon és Kate büszkesége. Azt hiszem, most már tényleg ez minden. Kösz, hogy végigszenvedted velem ezt az izzadmányt, és érdemesnek tartottad megismerni az életemet. Találkozunk a suliban! Kiara Sommers, Víz elemű, ötödik év.

Jellem: bátor, egyenes, ami a szívén, az a száján. Nem kertel, és képes keményen is odaszólni valakinek, ha bántják a szeretteit. Imádja a társaságot, és a legjobban, ha a középpontban lehet. Igazi vezéregyéniség, bárkivel el tudja hitetni, amit akar, ebben nagy segítségére van különleges képessége. Néha kicsit nagyszájú és önfejű, könnyen meg is tudja bántani az embereket, de hatalmas szíve van, később mindig bocsánatot kér, és bárkinek bármikor a segítségére van (kivételt képez ez alól édesapja és nevelőanyja). Mániákusan becéz mindenkit.

Beszélt nyelvek: olasz, angol
Hangszerek, melyeken játszik: gitár
Kabalája: egy baglyos nyaklánc Ty-tól
Hobbija: edzés, vásárlás, kirándulgás
Szerencseszáma: 24
Kedvenc szín: kék
Kedvenc étel: pizza
Kedvenc ital: kávé
Kedvenc napszak: délután
Kedvenc évszak: ősz
Kedvenc állat: vidra
Kedvenc virág: liliom
Szerelme: Tiberius ’Ty’ Kendrick

Elfogadott előtörténetek Snapping
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elfogadott előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadott előtörténetek   Elfogadott előtörténetek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elfogadott előtörténetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elfogadásra váró előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: Characters-
Ugrás: