Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgó/Klub

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:22 am

Itt lehet tanulni, beszélgetni az órák után.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:17 pm

szeptember 6.

/kezdődött a Nagyteremben/

-Szia! - kopogtattam meg a fiú vállát, aki nekünk háttal ült egy fotelban és nagyon elmélyülten olvasott valamit, de az érintésemre összerezzent, és felállt.
-Sziasztok! - köszönt mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:19 pm

-Helló. -Mindketten levetettük magunkat egy-egy fotelbe a közelben. Nate gyorsan letette maga mellé a könyvet,majd tanácstalanságában ránk vigyorgott.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:21 pm

szeptember 6.

-Mi a különleges képességed? Szeretsz olvasni? Mi a kedvenc állatod? Mi a kedvenc színed? Gyűjtesz valamit? Hiszel a tündérekben? - hadartam le egy szuszra egy kérdéssort, és kíváncsian néztem Nate-re.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:46 pm

-Öh,hát, ja,szeretek olvasni. Most éppen az Angyalok és démonokkal végeztem. Mi a kedvenc állatom? Nem tudom,mindenféle állatot szeretek. Talán a rókák,most éppen. Aztán,mit kérdeztél még? -gondolkodott el a plafonra bámulva. -Mi a kedvenc színem? Kék, zöld,ilyesmik. Hát az a helyzet,hogy nem hiszek a tündérekben,bocsi.-tette hozzá vigyorogva.
-És milyen különleges képességed van? -kérdeztem rá most én,mert azt kifelejtette.
-Nos,ez elsőre biztos hülyén hangzik,de... Megérzem a veszélyt. Mindegy,hosszú,majd egyszer elmagyarázom részletesen. -legyintett.
-Ja,dehogy hangzik hülyén. Én legalábbis értem,hallottam már másról,akinek még ilyen képessége van.
-Akkor jó. -nevetett rám. Már végre feloldódott a hangulat. Tulajdonképpen csak most volt időm tüzetesebben végignézni. Barna haja rendezetlenül állt, fekete,rövidebb szárú farmerban volt,és kapucnis,kenguruzsebes pulcsiban. Szikrázóan kék szemeivel,amelybe egy kis szürke és zöld is vegyült, érdeklődve hol rám,hol Crys-re sandított. Barátnőm lehajított maga mellől egy párnát,hogy jobban elférjen, majd elkezdett rólunk beszélni, a mi kedvenceinkről,meg ilyesmikről. Így aztán még egész sokáig eldumálgattunk.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 9:53 am

Szeptember 7.

Végre péntek. Nagyot sóhajtottam az utolsó csengőszó után és a vállamra vettem az oldaltáskámat. Sietve távoztam a tanteremből, így menet közben pakoltam be a biológia tankönyvet.
- Látom, hercegnő, végeztél.
- Én meg látom, hogy te még nem - jegyeztem meg, a sietős léptekkel közlekedő Will láttán.
- De, pont végeztem. Úgyhogy veled tartok.
- Will, muszáj mindig a nyakamon lógnod?
- Idegesítelek, hercegnő?
- Egy kicsit sem - vigyorodtam el és reméltem, hogy hamarosan a barátaihoz megy és békén hagy engem.
Sajna nem ment el, így ketten együtt ültünk be a Társalgóba, én pedig reméltem, hogy pár perc múlva jön a felmentősereg és kimentenek Will karmai közül.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 11:41 am

Szeptember 7.

- Kész, végem - dőltem le az egyik fotelbe.
- Péntek van - közölte Joseph, mint valami ellenérvet, majd körbenézett a társalgóban. - Oda nézz! Szerintem az a lány minket néz segélykérő tekintettel. Wendy, ha jól emlékszem.
Követtem a tekintetét és én is észrevettem a szóban forgó személyt.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 11:44 am

Szeptember 7.

- Shane, Joseph, sziasztok! - integettem. - William, ha most megbocsát, én elülök innen. És nem fogsz követni! - emeltem fel az ujjamat.
- Ne aggódjon hercegnő, jobb dolgom is van, mint két ekkora...
- Ne folytasd - vágtam közbe mielőtt még valami rosszat mondana Shaneről és Josephről.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 11:48 am

Szeptember 7.

- Szia Hercegnő! - köszöntem neki és egy intéssel jeleztem, hogy üljön le közénk.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 11:49 am

Szeptember 7.

- Will egy akkora állat - dobtam le magamat a fotelbe.

/Tervezzük folytatni, úgyhogy ne írjatok ebbe a témába. Köszi/
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 2:41 pm

Szeptember 7.

- Nekem elég emberszerűnek tűnik - mértem végig a fiút.
- Ja. És helyes is - nézte meg Joseph Will-t.
- Kétségtelenül - értettem vele egyet. - Bár a legtöbb esetben ezzel együtt jár a rossz modor.
- Kivéve veled, mi? - nevetett fel Joseph.
- Ez alap - biccentettem, majd Wendy-hez fordultam. - Most éppen mit csinált?

/Továbbra is szándékunkban áll folytatni, csak most a másik fél nincs jelen/
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:15 am

Szeptember 7.

- Igazából semmi különöset. Csak úgy... létezik - tártam szét a karomat.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:18 am

Szeptember 7.

- Biztos nem olyan rossz - vontam vállat. - Izé, hogy is hívják?
- Will - sietett a válasszal Joseph.
- Tényleg. Will! - szóltam a fiúnak, mire az felvont szemöldökkel megfordult. - Idefáradnál?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:21 am

Szeptember 7.

- Szuppper - dünnyögtem. - Will. Rég beszéltünk - megszokásból mondtam. Minden fogadáson vagy bálon ezt kell mondani.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:26 am

Szeptember 7.

- Ez érdekes egy üdvözlés volt - néztünk össze Joseph-fel, majd bemutatkoztunk. - Hello, Hercegecske vagy mi. Ő itt Joseph, én pedig Shane vagyok. Wend barátszerűségei.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:28 am

Szeptember 7.

- Ja, a barátaim. Sokkal jobb társaság, mint egyesek.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:30 am

Szeptember 7.

Vártuk a választ Will-től, hogy megtudjuk, tényleg olyan-e, mint ahogy azt Wendy mondta.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:36 am

Szeptember 7.

- Értettem a célzást, kislány - igazított ki egy tincset az arcomból Will. - Szerinted mindenki jobb társaság, mint én. Képzeld, tegnap este találkoztam két lánnyal, akik egyáltalán nem így gondolták - vigyorgott.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 11:37 am

Szeptember 7.

- Ezeknek nem együtt kéne turbékolni? - néztem Joseph-re, mire halkan felnevetett. - Mármint érted, na. Herceg, hercegnő...
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 12:01 pm

Szeptember 7.

- Ráérünk még arra - legyintettem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 12:05 pm

Szeptember 7.

- Oké - vontam vállat, majd Will-hez fordultam. - Nem akarsz egy kicsit leülni közénk? Szívesen megismernénk Wend más barátait.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 12:13 pm

Szeptember 7.

- Nem a barátom - tiltakoztam, de arrébb csúsztam a fotelban, hogy Will is odaférjen.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 12:15 pm

Szeptember 7.

Will leült és mind a ketten kíváncsian néztünk rá, de nem igazán akart megszólalni. Végül úgy gondoltam, hogy egy átlagos kérdéssel kezdem a beszélgetést.
- Tényleg olyan bunkó vagy, mint ahogy azt a Hercegnő állítja?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 12:19 pm

Szeptember 7.

- Velem biztosan az - vontam meg a vállamat és inkább hátradőltem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 12:39 pm

Szeptember 7.

Joseph-fel egymásra néztünk. Itt valószínűleg nem (csak) a fiú stílusával lehet a gond. Lehet, hogy egyszerűen csak nem felhőtlen a kapcsolatuk.
- Mit szólnátok ahhoz, hogy beszélgessetek egy kicsit? Lehet, hogy jót tenne. Mi elmehetünk - mondtam, de Wendy rosszalló tekintetére folytattam. -, vagy maradhatunk és leállítjuk a dolgot, ha úgy alakulna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó/Klub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó/Klub   Társalgó/Klub Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó/Klub
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: