Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Igazgatói iroda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:23 am

Reméljük, nem azért vagy itt, mert bajba kerültél.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:47 am

/elkezdődött a Nagyteremben/
Soha nem jártam még az igazgatói irodában. Sőt, azt is mondhatnám, hogy még a közelében sem jártam. Nagy botrány is lenne belőle. A hercegnő bajban van. Megjegyezném, nem is vagyok igazi hercegnő. De igazából lényegtelen. Úgysem azért vagyok itt, mert bajba kerültem, hanem, mert elkísértem egy barátomat. Vagy valami olyasmit.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:50 am

Augusztus 26.

Ha egyedül lettem volna, biztosan többször kellett volna nekifutnom a kopogásnak, pedig már az a kétezer kezem se lenne elég, hogy megszámoljam, hányszor voltam itt. De most itt volt Wendy, nem szabadott gyávának tűnnöm.
- Köszi, hogy elkísértél - és bekopogtam.
- Gyere! - hangzott bentről egy ismerős hang. Benyitottunk, és ahogy azt sejtettem, a húgom ült ott. Meg egy másik lány, aki feltehetőleg a bosszú áldozata lett. Illetve a diri.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:52 am

Augusztus 26.

- Én is... én is menjek? - tudakoltam, bepillantva az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:58 am

Augusztus 26.

- Igen - feleltem, majd az igazgatóhoz fordultam. - Miért kellett nekem is bejönni? Nem az én hibám, hogyha Juliette bármit csinált.
- Tudja, ez úgy tűnik, jellemző Önökre - az igazgatónőnek szokásosan szoros kontyba volt kötve a haja. - Első héten, sőt, már a tanítás előtt bajba keveredni. Ez családi örökség lehet. Az apjuk is ilyen volt.
Hugit néztem közben. Lehajtott fejjel ült, haja előre borult. De éreztem, hogy mosolyog. Ezek szerint sikerült a terve.
-Továbbra sem értem, miért kellett ide jönnöm. Ha az ártatlanságomra kell bizonyíték, itt van ő. Wendy-vel reggeliztem.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:02 am

Augusztus 26.

- Velem volt - bólogattam és közben jobbra-balra tekingettem. Az igazgatói iroda szép volt. Kár, hogy általában azok csodálhatták a szépségét, akik bajban voltak.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:08 am

Augusztus 26.

- Hiszek Önnek - biccentett a diri. Szerintem, soha az életben nem mosolygott még. Vagy egyszer megfagytak az arcizmai. - De akkor hogyan sikerült korához képest olyan nehéz varázslatot végrehajtania Ms. Brooke-nak egyedül?
- Juliette olyan tehetséges mágus, mint én - tettem a húgom vállára a kezem. - De biztosan volt oka rá. Mintha azt csiperegték volna a madarak, hogy egy lány, akit nem neveznék nevén - egyik kezemmel a másik lányra mutattam. - madárpókot csempészett a húgom szobájába. De tudja, milyenek manapság ezek a madarak. Pletykásak. Mindenesetre, elvállalom Juliette helyett a bűntetést. Nem kéne elrontani már az első hetét. Nekem meg mindegy. Már úgyis hiányzott.
Amúgy, annyira nem. Utálok port törölni, vagy kertészkedni, mert a kertész... Ó, várjunk csak! Az most Nagyi. Akkor nyugodtan kertészkedhetek.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:11 am

Augusztus 26.

Végül mind a ketten büntetésre lettek ítélve a kertben. Nem most, majd csak hétvégén. Én csendben álltam és vártam, hogy vége legyen a beszélgetésnek. Mikor kimentünk, elköszöntem Shanetől és a húgától. A másik lány köszönés nélkül távozott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Igazgatói iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: