Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előtér - ahol minden kezdődik

Go down 
+6
Emily Foster
Ella Johanson
Crystal Holloway
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:28 am

Itt kezdődik minden, az iskolás évek és itt is fejeződik be.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:04 pm

Augusztus 25.

Eddig minden évben augusztus utolsó napján érkeztem meg a suliba, de mivel Nagyi munkát kapott kertészként, hamarabb kellett megérkeznünk. Bár nem annyira sajnálom, így sokkal könnyebb lesz körbevezetnem Hugit, aki természetesen minden egyes fűszálnak örült. Teljesen megmaradt a heves, érzelemkimutatós természete, ami olyan gyorsan változott, mint a tűz. Egyik pillanatban még békés kis lángocska, a másikban pedig már gyilkos futótűz. Teljesen kiszámíthatatlan. De nem baj, így szeretjük. Az előtérbe lépve Huginak kellett belépőkártyát csináltatni, nekem meg frissíteni, mivel már hivatalosan is negyedéves lettem.
Az egyik Tűzelemű lány (meg kell jegyeznem, hogy nagyon csinos volt. Ott domborodott, ahol kellett és olyan mértékben, ahogy kellett) (Te jó ég. Még jó, hogy Joseph ezt nem olvassa) elvezette Juliette-et a lánykörletbe, de előtte még meg kellett ígérnem neki (mármint, Huginak), hogy meglátogatom, amint kipakoltam. Mármint, nem a saját cuccaimat, hanem Nagyiét kellett elcipelnem a kertészlakba, ami egy park szélén lévő kis házikó volt.
/folytatódik a Parkban/
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 1:11 pm

A kocsi fékezett és megálltunk a költői szépségű táj mellett. Ott magasodtak az iskola tornyai, már messziről láttam a levegő tornyát és a legfelső ablakot, az volt az enyém.
- Charlotte, az utazás véget ért - fordult felém apám.
- Tudom - bólintottam és magamban megjegyeztem, hogy utálom a Charlotte nevet, akkor már inkább Lottie vagy bármi más, csak ne Charlotte. - Kiszállhatok? - pillantottam az arannyal bevont kilincs felé.
- Ígérd meg, hogy vigyázol magadra.
- Mindig vigyáztam. Viszlát, apám! - nyomtam le a kilincset, mire két Őrző is előttem termett és nyújtották a kezüket. A jobb kezemet az egyikbe helyeztem, a bal kezemet a másikba és óvatosan leléptem a két lépcsőfokon. Cipőm belesüppedt a vizes talajba, ruhám éppen csak súrolta a harmatos fű tetejét. Nem értettem egyet azzal, hogy hatalmas szoknyában közlekedjek, de apám ragaszkodott hozzá, hiszen egy királylánynak a megjelenése is legyen olyan, mint egy királylányé.
- A csomagjai nálam vannak - érkezett mellém Joey.
- Köszönöm - biccentettem a fejemmel - de egyedül is tudom őket vinni.
- Olyan messze?
- Nincsen az olyan messze - mosolyogtam, de inkább nem álltam le vitatkozni az Őrzőmmel. Elvettem apámtól a köpenyemet és magamra terítettem. Nem volt hideg, de az volt az egyetlen holmim, amit sosem csomagoltam el, mindig magamnál tartottam.
Elköszöntem apámtól és üdvözletemet küldtem anyámnak, illetve a dadámnak. Beléptem a hatalmas kapun és egyszerre ugrott elém öt ember.
- Amelia, hogyhogy ilyen korán?
- Apám üzleti útra indul - válaszoltam tömören. Beadtam a belépőkártyámat frissítésre és úgy döntöttem, elindulok a szobámba, átöltözni, majd megkeresem a bátyámat, aki egyedül érkezett. Jonathan és a teleportálásai.
/folytatódik a Lány hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:15 pm

augusztus 25.

-Vigyázz magadra, Csing! - szorított magához szorosan Isabelle.
-Mondd meg Josh-nak, hogy üdvözlöm! - öleltem meg én is nővéremet.
Mielőtt visszaült volna az autóba, még egyszer felém fordult, és dobott egy csókot. Nevetve viszonoztam, aztán megfogtam bőröndöm fogantyúját, és elindultam az iskola kapuja felé. Már alkonyodott, s a lemenő nap rózsaszínűre és narancssárgára festette a felhők és az ég alját. A tenger is visszaverte a fényt, az intenzív narancssárga szinte aranyban tündökölt. Halványan elmosolyodtam, és kissé megszaporáztam lépteimet. Az iskola kapuján belépve első dolgom a belépőkártyám beadása volt, frissítésre, majd felvonszoltam a bőröndömet a csigalépcsőn, és máris a szobámban találtam magam. Ugyanolyan volt, mint amikor itt hagytam - talán kicsit tisztább. Az ismerős illatok megnyugtattak - ugyanaz a vaníliaillat lengte be, mint először -, így megengedtem egy kis pihenőt magamnak. Leültem az ágyra, és egy pillanatig csak élveztem, hogy újra az iskolában vagyok, majd felkaptam a törölközőmet, és elindultam a partra. Amint kiléptem a szobámból, megpillantottam a szomszédos ajtót, amely legjobb barátnőm, Em Foster szobáját rejtette. Ő egy kicsit később jön, így ma még nem tudtunk találkozni, de levelek útján természetesen egész nyáron tartottuk a kapcsolatot. Biztosan ő is örült volna egy útnak a tengerre... Egy olyanra, amilyenre most én is megyek. Elmosolyodtam, és törülközőmet a vállamra csapva a tengerpartra indultam.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:18 pm

Az előtérben sétálgattam, igazándiból nem nagyon tudtam mit csinálok. A vacsorának már vége volt, Jonathan nem tudom, hol csavargott. De nem volt senki az előtérben, szerencsére Joey is elment pihenni egy kicsit. Leültem az egyik szobor alá helyezett padra és csak néztem ki a fejemből. Hirtelen ötlettől vezérelve felálltam és megindultam a lépcső felé, úgy döntöttem, a könyvtárban töltöm a maradék időmet. Ekkor hirtelen egy lányba botlottam. Válláról levertem a törölközőjét, így segítőkészen lehajoltam érte.
- Jaj, bocsánat. Elgondolkoztam, nem vettelek észre - szabadkoztam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:26 pm

augusztus 25.

-Ó, semmi nem történt - mosolyodtam el.
Amikor felegyenesedett, és megrázta hajfürtjeit, észrevettem, milyen gyönyörű. Aztán rögtön nemes vonású arca tűnt fel.
-Ó! - értettem meg egy pillanat alatt. - Te vagy a hercegnő? Még nem volt szerencsénk találkozni, de ezennel bemutatkoznék. Crystal Grace Holloway - nyújtottam felé a kezem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:29 pm

Anyám. Motyogtam magamban. Örültem volna neki, ha nem ismer fel. Habár, ez lehetetlen ebben a világban, meg ahány eseményen megjelentem. De azért reménykedtem.
- Szia! - mosolyogtam rá. - Én Wendy vagyok - ráztam meg a kezét. - Bocsánat még egyszer, igazán figyelmetlen szoktam lenni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:33 pm

augusztus 25.

-Semmi baj. Ha tudnád, hányszor estem el vízszintes talajon, a saját lábamban... - legyintettem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:34 pm

Elmosolyodtam. Jé! Egy társra találtam. Hányszor ugrottak elém Őrzők egy bálon, mert elestem a saját lábamban.
- Merre indultál? Veled tarthatok? Persze, csak ha nem bánod.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:35 pm

augusztus 25.

-A tengerpartra. Persze, gyere csak! Hacsak nem unod már a vizet - hunyorogtam rá hamiskás mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:39 pm

- A vizet nem lehet megunni, még egy ilyen udvarban sem - mosolyogtam kedvesen. Úgy döntöttem, ha egyszer valakivel leálltam beszélgetni (és volt, amit én kezdeményeztem, hatalmas piros pont NEKEM), akkor ezt most nem fogom elrontani. Úgyhogy megindultam Crystal után.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:40 pm

/folytatódik a tengerparton/
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:34 am

augusztus 26.

Mikor az iskola elé értünk, hirtelen eszembe jutott az összes emlék, ami ehhez a helyhez kapcsolódik számomra.
- Megjöttünk! - mondta spanyolul apu és leparkolt az iskola elé. Miután mind a négyen (Lia kivételével mindenki elkísért minket) kiszálltunk, apu odaadta Gustavonak a cuccait, miközben anyutól elbúcsúztam.
- Vigyázzatok magatokra, rendben? - figyelmeztetett. Bólintottam és megöleltem. Miután a bátyámtól is elbúcsúzott, beszállt az autóba. Apu az én cuccaim egy részét odaadta, a többit ő vitte és elindultunk a bejárathoz.
Még kora reggel volt, a nap lágyan sütött. Igazán szép volt a tengerpart és a tenger, de engem a közelben lévő erdő érdekelt inkább, és benne lévő állatok.
- Fiam, siess, mert a belépőkártyát is frissíteni kell, Liát meg el kell hoznunk a nagyitól! - figyelmeztette apu Gustavot, aki kissé lemaradt a bőröndjei sokasága miatt.
- Oké, oké... - sóhajtott fel és gyorsabb tempóra váltott. Bent, az iskolában frissítettük a kártyáinkat, apu odaadta a cuccaim másik felét.
- Szia, apu! - köszöntem spanyolul és egy nagy puszit adtam az arcára.
- Szia, Belle! - simogatta meg a fejem. Gustavo is elbúcsúzott, majd elindultunk a hálók felé.

/Folytatódik a Lány hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 10:47 am

Augusztus 27.

Délelőtt nyugodtan mentem le az előtérbe mindenféle gyanú nélkül, amikor a portás megállított, hogy segítsek a most érkezett Tűz elemű lánynak felvinni a cuccait.
Az ázsiai vonásokkal rendelkező, szőke lány velem egyidős lehetett. Bár valószínűleg azonos osztályba jártunk, tökre nem emlékeztem semmire. Még a nevére se.
- Persze, segítek - sóhajtottam és felemeltem kettő sporttáskát. - Mehetünk? - kérdeztem a lánytól.
Vissza az elejére Go down
Ella Johanson

Ella Johanson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jun. 20.

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 11:13 am

Augusztus 27.

Az eddigi években mindig ugyan azon a napon érkeztem meg az iskolába. Soha nem a szüleim kísértek el ide,hanem egy Taxiban üldögélve vártam az érkezést. A családomtól otthon elbúcsúztam,mivel apámnak és anyámnak üzleti útra kellett menniük,tehát nem tudtak elhozni,a testvéreimet pedig nem kérik meg ilyesmikre. A Taxi megállt az iskola kapuja előtt...Folyamatosan azon gondolkodtam,hogy vajon hogyan is fogom felcipelni azt a két nagy sporttáskát amit hoztam. Fizettem a taxisnak és a csomagokat a kezembe tartva elindultam a belépőkártyámat frissíteni. Mikor megérkeztem és végrehajtottam a feladatomat a cuccaim kihullottak a kezemből. -Jajj,ne...-mérgelődtem. A portás látván ügyetlen cselekedetemet,megkérte az éppen arra járó,közel velem egykorú,fekete hajú,izmos alkatú fiút hogy segítsen nekem cipekedni. Kissé zavarban voltam a dolog miatt,majd vettem a bátorságot és megköszöntem. -Köszönöm,és igen...mehetünk! -válaszoltam és elindultunk lerakni a cuccaimat.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 11:56 am

Augusztus 27.

Az úton viszonylag csendben mentünk, de végül én törtem meg:
- Hogy hívnak? - kérdeztem. - Nem emlékszem rád egyáltalán, pedig csini vagy.
De utálom ezt a stílusomat...
Vissza az elejére Go down
Ella Johanson

Ella Johanson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jun. 20.

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 12:16 pm

Az út hosszúnak tűnt. Nem tudtam mit kérdezni a fiútól annyi minden kavargott bennem. Végül ő tette meg az első lépést azzal,hogy megkérdezte hogy hívnak,majd azt mondta hogy nem emlékszik rám,pedig elég csini vagyok...Akármennyire nem szeretek mások gondolataiban turkálni,valahogy ez a "de utálom ezt a stílusomat" mondat mintha a fejemhez csapódott volna,de nem kérdeztem rá a dologra,mert mindenkinek megvannak a saját maga problémái,meg alapból sem ismerjük egymást annyira,hogy megkérdezhetném tőlé. -A nevem Ella Johanson,örvendek! -nyújtanám a kezem,de a csomagjaimmal a kezében biztosan nehéz lenne viszonoznia azt. -És téged? -kérdezem. -Gondolom elég nehezek a csomagok...sajnálom, és köszönöm még 1x! -mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 12:18 pm

Augusztus 27.

- Nem gáz - vontam vállat. Már amennyire ezt a csomagok engedték. - Shane Brooke vagyok, bár valószínűleg hallottál már rólam, mivel te is Tűz vagy. És első ránézésre negyedéves.
Vissza az elejére Go down
Ella Johanson

Ella Johanson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jun. 20.

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 12:33 pm

-Shane,Shane,Shane... -gondolkodom. -Azt hiszem hallottam már rólad. -Elég sok lány oda van érted mint hallottam... -mondom. -Sok barátod van az iskolában? -kérdezgetem. Ezt a kérdésemet követően megérkeztünk a szobámhoz. -Itt volnánk! -sóhajtok egy nagyot. -Majd valamikor meghálálom a segítségedet Shane! -hajolok meg előtte,mivel Koreában ez egy udvarias "köszönöm-öt" jelent.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 12:34 pm

/folytatódik a Lány hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:35 pm

aug.27.

-Jók legyetek,és majd írjatok,amint történt valami érdekes! - anyum adott egy búcsúpuszit nekem és bátyámnak,majd kivette az autó csomagtartójából a cuccainkat. Elköszöntünk Tőle,majd a bőröndeinket magunk után húzva elindultunk az iskola bejárata felé. A nap már lemenőben volt,de még viszonylag sokáig világos marad kint. Luke váratlanul megállt az út közepén és a homlokára csapott.
-A viharba! A napszemüvegemet az autó tetejére tettem,amíg kipakoltunk,és otthagytam,és anyu elindult,és… Jaj ne, de idióta vagyok! Már tuti leesett,és széttrancsírozta a tolatás közben. Pedig csak fél percre tettem le,és…
-Valóban idióta vagy. - ismertem el,majd elővettem a farmerom zsebéből a keresett szemüveget és átadtam neki. Az utolsó pillanatban észrevettem és eltettem,mert szinte biztos voltam benne,hogy elfelejti.
-Ó… Köszi. Jövök majd neked eggyel.- vigyorgott rám.
-Semmi. De a "mindentakocsitetejére-pakolok-csakegypillanatra"-szokásodról leszokhatnál. Már elhagytunk így pár cuccot.
Még elvitatkoztunk pár percig,majd a portán leadtuk a belépőkártyáinkat frissítésre,és szétváltunk.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 6:09 pm

szeptember 13.

Korábban keltem a szokásosnál, hogy még reggeli előtt feladjak egy levelet Isabelle-nek, így a kelő nap már a hollóháznál talált. A hollók heves szárnycsapásokkal üdvözöltek, így mindent beterítettek fekete tollaikkal. Mondjuk talán ez nem is volt baj, mert a padlót alapvetően hollópotyadékok borították, így a kis fekete szigeteken ellavírozva, ürülékmentes cipővel jutottam el a legközelebbi hollóig. Megsimogattam a fejét, majd már a lábára kötöztem a levelet, amikor egy hang szólt hozzám.
-Ilyen korán?
Összerezzentem, és leejtettem a levelet. Lehajoltam érte, de Jasper macskaügyességgel és -gyorsasággal szinte azonnal mellettem termett, felkapta, és a kezembe csúsztatta a levelet.
-Úgy hallottam, a Víz eleműek sokáig alszanak - villantott rám egy sanda vigyort.
-Hát igen - fordultam vissza a levélhez. - De ez fontos - simogattam meg a holló csőrét, aki élvezettel szemlélt gombszemeivel. - Isabelle Holloway - suttogtam, mire szárnyra kapott és elrepült.
Összehúztam magamon a kardigánomat (hidegek ezek a szeptemberi reggelek), és Jasper felé fordultam, aki zöld szemével fürkészően nézett rám.
-Kaptam egy meghívót. Wendy Williams születésnapi partijára a palotában. Lennél a párom? - nyögtem ki gyorsan. - Csak mint barátok, persze - tettem hozzá gyorsan.
Jasper felhúzta a szemöldökét, majd a kezdeti döbbeneten túlesve szélesen elvigyorodott.
-Persze! Akkor holnap nyolckor az Előtérben?
-Valahogy úgy. Talán kicsit korábban is - mosolyogtam rá. - Majd még értesítelek.
-Rendben - a fiúnak fülig ért a szája.
Feltámadt a szél, és a nyitott tetőablakon beáramló jeges fuvallattól összerázkódtam.
-Akkor... Én megyek is - indultam az ajtó felé. - Ja, és ne felejtsd otthon a szép ruhádat - mosolyogtam még rá.
-Nem fogom - kacsintott rám.
-Akkor szia! - intettem búcsút, majd kiléptem a hollóházból.
Furcsálltam, hogy Jasper még marad, de aztán rájöttem, hogy valószínűleg ő is levelet küld. Éhesen indultam a Nagyterem felé.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 6:40 pm

Szeptember 14.

Előtér - ahol minden kezdődik OIWcKvTpIkc

El sem hiszem, hogy megyek a királyi udvarba. És el sem hiszem, hogy máris késésben vagyok. Nyolc óra hét perc. Azt hiszem, hogy udvariasan ki leszek nyírva ezért.
Viszont ahogy beléptem az előtérbe lihegve, csodálkozva vettem észre, hogy én vagyok az első. Ez meg mégis hogy...?
- Előreállítottam az órádat 15 perccel - szólalt meg egy hang a hátam mögül.

Előtér - ahol minden kezdődik Xwr3k

- Akarom én tudni, hogy honnan szereztél füstgépet? - szólaltam meg vagy fél perc hallgatás után.
- Víz elem - magyarázta. - Pára. De csak tisztes távolságból, nehogy tönkretegye a hajam.
- Az tragédia lenne - nevettem el magam. - Várj, akkor még itt fogunk várni a többiekre?
- Igen.
- Utálok időben megérkezni... - morogtam mosolyogva.


A hozzászólást Shane Brooke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 11, 2014 7:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 6:49 pm

szeptember 14.

Miután behullámosított hajamba tűztem a tiarát, és a csillag alakú fülbevalómat is elhelyeztem a fülemben, még egy gyors pillantást vetettem a tükörbe.

Előtér - ahol minden kezdődik 8695953e153295e8d4e87a8c528dbc76

Körülbelül így néztem ki, bár a ruha milliószor szebb volt, és a tiarám is a fejemen ragyogott. Ránéztem az órámra a falon, amely pont nyolc órát mutatott, így nyakamba kaptam a lábam, és sietős léptekkel az előtérbe indultam. Jasper-rel az ajtóban találkoztam.
-Szia! - mosolyogtam rá. - Kösz, hogy eljöttél.
-Én kösz, hogy meghívtál - meredt rám elkerekedett szemekkel Jasper.
-Mi a baj? - néztem végig riadtan a ruhámon.
-Semmi, sőt! Gyönyörű vagy! - mosolygott rám Jasper, zöld szeme szikrázott.
Elpirultam.
-Akkor menjünk be - ajánlotta fel a karját.
-Rendben - fogadtam el a felkínált segítséget, és együtt léptünk be az előtérbe, ahol már ott volt Joseph és Shane is.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 7:28 pm

Már nagyon vártam a mai napot,hiszen még sosem volt ilyen szerencsében részem,hogy egy igazi uralkodói bálon vegyek részt. Shaen és Joseph egy zseniális ruhát varázsolt nekem,amiben így néztem ki:
Előtér - ahol minden kezdődik 3358fih

Luke lett végül is az,aki elkísért. Természetesen az utolsó pillanatra hagyta a megfelelő ruha megszerzését,de azért elég tűrhetően festett mellettem.
Előtér - ahol minden kezdődik Dyviw

Mire megérkeztünk, már ott voltak Shane-ék,és észrevettem Crys-t és Jaspert.
-Ú, rád se ismerek! Nagyon szép vagy! -dicsértem meg Crys kinézetét,akinek tényleg remekül állt a hosszú,kék estélyi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előtér - ahol minden kezdődik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér - ahol minden kezdődik   Előtér - ahol minden kezdődik Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Előtér - ahol minden kezdődik
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: