Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A tengerpart

Go down 
+4
Wendy Williams
Shane Brooke
Crystal Holloway
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:31 am

A tenger és az iskola közötti partszakasz.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:41 pm

/kezdődött az Előtérben/

-Csodálatos, nem? - mutattam a mozdulatlan, csillogó, aranyló víztükörre. - Bár szerintem hajnalban a legszebb, de ilyenkor sem rossz.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:44 pm

Augusztus 25.

Egy kis friss levegőre volt szükségem, meg arra, hogy egyedül lehessek egy kicsit. Lehajtatt fejjel vágtam át a tengerparton, amikor belebotlottam két csinos lányba.
- Sziasztok - emeltem fel a fejem egy pillanatra. Az udvariasságam és az iskolai ranglistámon való elhelyezkedés késztetett arra, hogy köszönjek a két lánynak. De inkább, mert udvariatlanság lett volna nem köszönni.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:47 pm

- Szia! - köszöntem vissza. Megdobbant a szívem, hogy egy fiú köszönt. Igazából akármi lehetett. Még meg is támadhatott volna, el is rabolhatott volna. De rám köszönt! Valaki! Végre. Nem az számított, hogy fiú, csak, hogy valaki köszönt. Az eddig évek során lehajtott fejjel közlekedtem a folyosón Joeyval a nyomomban. Ekkor villant be valami. Joey. - Én meg leszek ölve.
Kaptam két értetlen tekintetet. - Bocsánat. Hangosan gondolkoztam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 7:50 pm

augusztus 25.

-Vissza kell menned? - kérdeztem árnyalatnyi szomorúsággal a hangomban.
Sajnáltam, mert megkedveltem ezt a lányt, azalatt a kevés idő alatt, amit egymással töltöttünk.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:00 pm

Augusztus 25.

A sötétebb hajú lány elment egy gyors köszönéssel.
- Hát, azért nem lehetek ennyire taszító - söpörtem ki mosolyogva sötét tincseimet az arcomból.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:02 pm

augusztus 25.

-Nem, nem hiszem, hogy miattad - mosolyogtam rá. - Valószínűleg valami hercegnős ügy.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:03 pm

Augusztus 25.

Már menni készültem tovább, de ez a hercegnősdi felkeltette az érdeklődésem.
- Hercegnős? - húztam fel a szemöldökömet és a lány szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:04 pm

augusztus 25.

-Wendy Williams - feleltem. - Egy uralkodó család sarja, így valószínűleg rengeteg hercegnős dolognak kell eleget tennie, még iskolán belül is.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:05 pm

Augusztus 25.

- Az gáz. Shane Brooke - nyújtottam kezet neki, bár tudom, hogy úgy udvariasabb, ha a lány nyújt előbb kezet. - Te?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:07 pm

augusztus 25.

-Crystal Holloway - mutatkoztam be én is, megrázva a fiú kezét.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:11 pm

Augusztus 25.

A keze olyan mértékben sugározta a hőt, mintha valami tűzgolyó lett volna. Biztos nagyon hiperaktív lehet ennyi fölösleges energiával.
- Sétálgatni szeretnék a tengerparton. Vagy jössz, vagy maradsz - villantottam rá a mosolyomat, miközben a hányinger kerülgetett. De Joseph kérte, hogy próbáljak a szokásosan viselkedni, ne zavarjon be ő.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:15 pm

augusztus 25.

Ahogy a fiú rám mosolygott, valami hihetetlen erővel berobbant az agyamba, és hirtelen Shane-t láttam, egy másik fiúval. Sugárzott belőlük a szerelem. Emlék. Jaj, jaj, ne, ezt nem akarom! Behunytam a szemem, és erőnek erejével kiszakítottam magam az emlékből. Még soha nem történt ilyen. A fiú emlékei olyan intenzíven törtek elő, hogy lebontották a pajzsomat, és az agyamba fúrták magukat. Megacéloztam az elmémet védő burkot, és visszanéztem Shane-re.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:16 pm

Augusztus 25.

- Jól vagy? - egy pillanat alatt ledobtam magamról a "szépfiúvagyoktessékelájulnitőlem" álcát és odaléptem hozzá. - Olyan furcsa arcot vágtál.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:21 pm

augusztus 25.

-Persze, minden rendben - mosolyogtam rá, aztán szinte azonnal rávágtam. - Tudom, hogy van barátod - hadartam le egy szuszra, mert az nem lett volna tisztességes, ha nem tudja, hogy tudom, és úgy próbálna kínkeservesen jópofizni velem.
Az erőmet mindig igyekeztem úgy használni, hogy azzal ne másszak bele mások életébe, és csak a legnagyobb szükség esetén alkalmaztam. Ilyet azonban még soha nem tapasztaltam.
-De nem kell izgulnod, nem zavar, és jópofiznod sem kell - hadartam tovább. - Jesszus, ez kicsit sok volt egyszerre, ugye? - szorítottam a halántékomhoz az ujjamat, és inkább behunytam a szemem, hogy ne lássam Shane undorodó/dühös arckifejezését.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:31 pm

Augusztus 25.

- Hogy mi? - döbbentem le. - Én nem jópofizom. Na jó, egy kicsit. De nem Ő az oka, hidd el. Ha olyan nagy gondolatolvasó, vagy mi vagy, ezt is tudnod kéne. És továbbra sem nézel ki jól. Mármint, csinos vagy, de egészségileg. És mitől vagy ilyen meglepett? Tudom, hogy helyes vagyok, de akkor is. Ha ez érdekel, volt már barátnőm is. Ha ez segít. Oké, menjünk a Nagyimhoz, ha nem javul az arcszíned.
Hurrá, megint hadarok. Mint mindig, ha nem tudom, mit csináljak.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:37 pm

augusztus 25.

-Azért vagyok meglepett, mert áttörted a védelmemet. Még soha ilyet... Na, mindegy, a lényeg, ami téged is érdekelni fog: el tudom felejteni, hogy ez valaha megtörtént. El tudom felejteni az emlékedet. Szóval. Annyi a dolgod, hogy ha nem szeretnéd, hogy ezt megtudjam, soha többet ne emlegesd ezt előttem. Amikor egy másodperc múlva kinyitom a szemem, arra fogok csak emlékezni, ami a mosoly előtt történt, vagyis válaszolni fogok a kérdésedre. És ebből semmire nem fogok emlékezni. Érted? Rendben - lehunytam a szemem, és összpontosítottam. - Még valami - motyogtam lehunyt szemmel. - Tudom, hogy nem rám tartozik, de arik vagytok.
A következő pillanatban kinyitottam a szemem.
-Lekísérlek a partig, aztán ott majd bemegyek a vízbe, ha téged nem zavar - mosolyogtam Shane-re.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:45 pm

Augusztus 25.

- Te hülye vagy - ez volt az első reakcióm. Nem értem, miért csinálta ezt. Persze, egytized másodpercig megfordult a fejemben, hogy felejtse el. De nem akartam igazán. Mit csináltam, amivel áttörtem a védvonalát? Á, megvan. Felidéztem ugyanazokat a gondolatokat, ugyanakkora intenzitással, hátha sikerül.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:47 pm

augusztus 25.

-Tess...? - kezdtem, aztán az újabb emlékképek felbontották azt a gátat is, amit az előző bakim után emeltem Shane emlékképei elé.
Levegő után kapkodva egyenesedtem fel.
-Inkább te vagy a hülye - szaladt ki a számon. - Oké, jó, ha három perce ismerjük egymást, és te hajlandó vagy megosztani velem egy ilyen titkot???
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:50 pm

Augusztus 25.

- Már tudtad. Nem jó dolog elvenni magunktól az emlékeket. Akkor se, ha nem tartoznak ránk, vagy rosszak. A legrosszabb emlékem az, amitől a legkevésbé akarok megválni - egy pillanatra felidéződött bennem anyukám arca, de elhessegettem. - És igen, lekísérhetsz a partra.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:52 pm

augusztus 25.

-Figyelj én annyira... Annyira sajnálom, még sosem történt velem ilyen! Meg tudsz bocsátani? Én, komolyan, szívesen elfelejtem az egészet, ne haragudj, ilyen még komolyan soha, de soha... Hatalmas bocsánatkéréssel tartozom, ha tehetném, visszaforgatnám az idő kerekét... Van esetleg olyan ismerősöd, aki tud ilyet? Most szívesen venném. De őszintén, nagyon-nagyon kérlek, hogy ne haragudj! Biztos nem szeretnéd, hogy elfelejtsem? Nekem tennél szívességet. Jaj, iszonyú rosszul érzem magam, kérlek, ne haragudj!
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:55 pm

Augusztus 25.

- Most mégis miért kérsz bocsánatot? Nem haragszom, de hagyd abba a hisztit, mert különben egyedül megyek le a partra - forgattam a szemem. - Nem mondhatod el senkinek se, mert rontaná a hírnevemet. És tisztázzunk valamit. Nem vagyok meleg.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 8:56 pm

augusztus 25.

-Én, Crystal Holloway, ezennel ünnepélyesen megesküszöm, hogy senkinek nem mondom el az általam sajnálatos módon illegálisan megszerzett emlékeidet! Komolyan. És oké. Nekem mindegy, mert egyébként nagyon jó fejnek tűnsz. A legtöbben már lepörkölték volna a fejemet a helyéről...
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 9:05 pm

Augusztus 25.

- Ha ez vigasztal, a kifakadásod alatt nekem is eszembe jutott. Utálom a hisztis lányokat. Akkor jössz?
A parton sétálva beszélgettünk, és Crystal még úszott is. Igen, ruhában. És igen, engem is megpróbált beráncigálni. Természetesen sikertelenül. Nincs az az isten, amiért én ruhában bemennék fürödni, Úgyhogy ő fürdött én pedig a parton ülve néztem és gondolkoztam. Talán, ha önmagam lennék, akkor lennének barátaim? De ez persze badarság. Nem merek önmagam lenni Joseph nélkül. Az, hogy ez a csaj véletlenül úgy látott, az mint már említettem, véletlen volt. Ha nem nézett volna úgy ki, hogy menten elhányja magát és elájul, akkor sosem látott volna meg igazából. Szívás.
Mindegy. Azért jól éreztük magunkat. Ő legalább is nagyon, éreztem. Le se tudta volna tagadni, hogy Víz. Én is megvoltam. Bárcsak én tudnám elfelejteni ezt a találkozást. Az nem érdekel, hogy ő mire emlékszik. Nincs joga miattam megfosztani magát az emlékeitől. Vagyis van, de nem engedem neki. Viszont én azért szeretném elfelejteni, mert ez azt jelenti, hogy nem vagyok elég erős ahhoz, hogy sikerüljön mindig, mindenhol az álcámat adni. Ott helyben eldöntöttem, hogy fel kell mennem Joseph-hez, hogy egy kis pozitív energiát gyűjtsek be tőle.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:16 pm

Augusztus 27.

/elkezdődött a Parkban/
- Á, én nem úszom - legyintettem. - Szeretem a vizet, de csak nézés szintjén. Valahogy az, hogy benne legyek, egyáltalán nem vonz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: