Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lány hálókörlet

Go down 
+5
Belle Lopez
Crystal Holloway
Shane Brooke
Wendy Williams
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Lány hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:25 am

First topic message reminder :

A fürdőszoba is a hálószobádon belül található.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Lány hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2014 6:29 pm

November 9.

Ma este,miután végeztem a leckékkel,jóleső érzés volt kibambulni az ablakon és a már egészen kopasz,hajladozó faágakra meredni pár percre. Hihetetlen,milyen gyorsan elrepült az a két és fél hónap,amióta visszajöttünk augusztus utolsó napjaiban. Néhány héttel ezelőtt még bátran fürödhettünk a tengerben,de most már a közelébe se megyünk a lassan jegessé váló víznek. Rókabarátunkhoz is egyre ritkábban látogatunk el,de azért még szerencsére nem felejtett el minket,és örül a jelenlétünknek,ha ott vagyunk.
Ekkor eszembe jutott a közös erdőben kószálásunk Nate-el,és a váratlan puszi,amit először kaptam tőle. Azóta persze találkoztunk jó párszor,beszélgettünk is,de nem hoztam szóba konkrétan. Pedig már igen kíváncsi lennék rá,hogy őszerinte hogy áll a kapcsolatunk. -Miért is ne kereshetném most fel? -vetettem fel az ötletet magamnak. Fél kilenc volt,már biztos abbahagyta a tanulást,de nem hiszem,hogy már túl késő lenne ahhoz,hogy zavarnám. Nem is hagytam magam, hogy tovább fontolgassam,hanem felpattantam,és átmentem hozzá.

/folytatódik a Fiú Hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
 
Lány hálókörlet
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fiú hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: