Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A tengerpart

Go down 
+4
Wendy Williams
Shane Brooke
Crystal Holloway
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:31 am

First topic message reminder :

A tenger és az iskola közötti partszakasz.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:41 pm

Október 21., kedd

- Ja, mert tönkrement a ruhám - nevettem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:42 pm

október 21., kedd

-Jézusom - fogtam a fejem, de közben nevettem, ahogy csak a torkomon kifért.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:44 pm

Október 21., kedd

- Remélem te is találsz magadnak egy Joseph-et - mondtam végül. - Mármint, természetesen egy másikat. Ő már le van stoppolva.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:45 pm

október 21., kedd

-Úúú, tudom, nagyon félek a barátjától! Olyan, tudod, nagy, izmos és félelmetes - ijedeztem tágra nyílt szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:46 pm

Október 21., kedd

- Köszi, edzem - vettem a bókot. - De azért olyan nagy nem vagyok. Joseph 10 centivel magasabb nálam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:47 pm

október 21., kedd

-Nekem így is eléggé nagy vagy - mutattam rá a közöttünk lévő magasságbéli különbségre.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:49 pm

Október 21., kedd

- Csak mert pici vagy - borzoltam össze a haját.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:49 pm

október 21., kedd

-Nem iiis - löktem meg játékosan a vállammal.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:51 pm

Október 21., kedd

- De igen - mosolyogtam. - Nézd, kezd lemenni a Nap.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:53 pm

október 21., kedd

-Az alkonyatot imádják a legjobban - sóhajtottam fel. - Mármint a tengeri lovak. Akkor olyan furák a fényviszonyok, hogy könnyebb vadászniuk. Bár nem hiszem, hogy még ma felbukkannak. Inkább 25-e felé szoktak kijönni, az a legkorábbi időpont, amikor ezen a partszakaszon felbukkantak. De azért nem árt résen lenni - fejeztem be ismeretterjesztő előadásomat.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:55 pm

Október 21., kedd

- Ha így folytatod, még megjegyzem - riogattam viccesen. - Nem fázol?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:56 pm

október 21., kedd

-Nem - ráztam a fejem. - Felkészültem, hogy egy ideig kint leszek - mutattam fel a mellettem lévő, szőrős kabátot. - Csak ételt meg italt nem hoztam - bosszankodtam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:58 pm

Október 21., kedd

- Ja, látom, tényleg felkészültél - cukkoltam. - Amúgy nem értem, miért akarsz vízilovakat nézni.
Persze, így aranyosak:
A tengerpart - Page 14 Torpevizilo2

De így már nem igazán:
A tengerpart - Page 14 Hippopotamus
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 9:02 pm

október 21., kedd

-Mert érdekesek, gyönyörűek és világéletemben látni akartam egyet - soroltam, aztán egy heves széllökéstől megborzongtam. - Jó, viszont most már tényleg kezd hideg lenni, és nem hiszem, hogy ma látni fogok egy lovat, úgyhogy bemegyek - szedelőzködtem össze.
Shane is segített, így hamar elkészültem. Elkísért a hálókörletemig, ott megköszöntem, hogy meghallgatott, elbúcsúztunk egymástól, majd bevonultam a szobámba melegedni, de a függönyt még nem húztam be, hátha a szemem sarkából látok egy lófejet kikandikálni a tengerből.
Vissza az elejére Go down
Joseph Greengrass

Joseph Greengrass


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jul. 26.

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:53 pm

Október 23., csütörtök

Imádok úszni, de sajnos a tenger sós vizétől apró pöttyök jelennek meg a karomon, ha sokáig vagyok benn. És sajnos általában a vízben megszűnik az időérzékem.
Viszont most szükségem volt rá, úgyhogy nem érdekelt a karom, majd holnap felveszem valamelyik pamutból készült hosszúujjúmat.
Eléggé rossz napom volt, mert rosszul aludtam, úgyhogy ez elrontott mindent. Nem tudtam figyelni órákon. Ráadásul pár osztálytársam a szokásos módon beszólt nekem, amit most nem viseltem olyan jól. Lett belőle egy kis dulakodás, de mivel alapvetően jó vagyok, nem kaptam büntetést. Legalább ez jól sikerült ezen a napon.
Viszont annyi feszültség gyűlt össze bennem, hogy muszáj volt kiadnom magamból. Elegem volt az tanárokból, a diákokból... És Shane-nel nem tudtam beszélni, mert különórája volt, Tündérlányt meg nem akartam a gondjaimmal terhelni, ráadásul még sok idő volt az indulásig, úgyhogy csak az úszás maradt.
Fürdőnadrágra vetkőztem a part olyan szakaszán, ahova nem igazán járnak és úsztam egy nagy kört, amíg ki nem tisztult a fejem. Viszont az idő olyan gyorsan szaladt, mint ahogy gondoltam. Már csak tíz perc volt indulásig és én teljesen vizes voltam, úgyhogy rohantam fel a szobámba és reménykedtem, hogy Shane lesz olyan kedves és nem hagy megfázni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 5:10 pm

október 24., péntek

A tengerpart - Page 14 How-to-draw-peter-pan-step-7_1_000000013886_5

Kedvtelve nézegettem a rajzomat. Soha életemben nem volt kézügyességem, rajzolni meg aztán végképp nem tudtam, de még ötéves koromban ragaszkodtam hozzá, hogy Pán Pétert megtanuljam lerajzolni. Egy év gyötrelmes munkájába és a nővérem végtelen türelmébe került, de most már bárhol, bármikor, bármilyen alakzatban le tudom rajzolni kedvenc mesehősömet. Az új képet félretettem a többi két rajzom mellé, és felvettem egy újabb papírlapot. Közben persze vetettem egy pillantást a tengerre, hátha ma kegyes lesz velem a sors, és netalántán sikerül megpillantanom egy tengeri paripát, de még mindig nem láttam semmit. A tenger végtelenül és elérhetetlenül hullámzott előttem. Sóhajtva kezdtem bele az új rajzba.
-Szépek a képeid, Észlány - suttogta bele valaki hátborzongatóan közelről a fülembe.
-Ó, te szent mákos guba! - ugrottam fel, és farkasszemet néztem Jack-kel. - Te meg mit keresel itt? - szedtem össze magam, és reményeim szerint higgadt hangon szólaltam meg.
-Téged kerestelek - válaszolta halvány mosollyal Jack.
Hiszi a piszi.
-És megtudhatom, miért? Talán újra porig akarsz alázni, mint ahogyan két nappal ezelőtt a leveleidben tetted? - húztam fel sértődötten az orromat.
Jack szinte megbántottan nézett rám, és bűnösnek éreztem volna magam, ha nem tudnám, hogy ő alázott le teljesen. Fantasztikus színész. Habár a szívem őrült kalapálása nem a tehetségének köszönhető… Karba font kézzel, felvont szemöldökkel meredtem rá.
-Na jó, oké. Meg tudom magyarázni - emelte fel két kezét Jack, és közelebb lépett. - Az első levelem kedves bók akart lenni...
Horkantásszerű hangot hallattam.
-De most tényleg! Eskü. Igazat mondok – nézett rám kedves, szürke szemével.
De még mindig nem győzött meg.
-Na jó, mit tegyek, hogy elhidd? - nézett rám most már kiskutyaszemekkel.
A szívem és a gyomrom különösen megrándult, és éreztem, hogy a forróság az arcomba kúszik, így, vörösödésemet leplezve, fensőbbségesen bólintottam.
-Oké, tegyük fel, hogy elhiszem. És a második levél?
-Tudod, hogy alapjában véve nem vagyok egy kedves ember - kezdte Jack.
-Ezzel most azt akartad beismerni, hogy nálad bunkóbb ember nem létezik a földön, ugye? - vágtam közbe.
-Igen, azt. De hidd el, próbálok változni. Na, szóval - mosolyodott el szégyenlősen. - Mivel még nem szoktam hozzá a kedvességhez, ezért meglehetősen... nos... bunkó módon írtam le az átvezető sorokat harmadik levelemhez... amelyben megkérlek, hogy gyakoroljunk az órákon kívül is... külön. Ketten. Együtt. A vízidézést meg az úszást. Csak a többi levelemet már nem olvastad el - hunyorított rám fél szemével.
Egyszerűen nem tudtam összeegyeztetni ezt a kedves énjét a korábbi elviselhetetlennel és bunkóval. De a szeme őszinteséget sugallt.
-Ez most egy trükk? - kérdeztem gyanakodva.
-Tessék? - nézett rám értetlenül Jack.
-Egészen eddig úgy viselkedtél velem, mint egy utolsó idióta, most meg arra kérsz, hogy edzek veled? És... kedves vagy? - mutattam rá.
Jack válla megereszkedett, és a cipője orrával kis kört rajzolt a homokba.
-Nos, ennek a tegnapi... Khm... Baleset az oka - közölte halkan.
Rögtön tudtam, mire gondol. Jack tegnap az egyik szünetben beszélni szeretett volna velem. Direkt emelt hangon beszéltem Emily-hez, mert nem voltam hajlandó Jack-kel szót váltani, ám ekkor elkapta a karomat. És akkor... Hirtelen az egész bensőm felmelegedett, és mintha villám cikázott volna át rajtam. Megálltam a mondat közepén, és tágra nyílt szemmel meredtem a fiúra, aki értetlenül és riadtan nézett rám. Szürke szeme egy pillanatra teljesen védtelenül, tisztán és őszintén tekintett rám. Aztán szeme elsötétült, elkomorult az arca, elengedte a karomat és zsebre dugott kézzel elsétált a folyosón. Én pedig mélyen eltemettem magamban az érzést, és tovább beszélgettem Em-mel.
-Miért, mi történt akkor? - kérdeztem, felrázva magam az emlékezésből.
-Egyelőre még nem árulom el - mosolygott rám Jack.
Próbáltam haragudni rá, de nem tudtam. Loccsanást hallottam a tenger felől, de még így, ilyen távolból is meg tudtam állapítani, hogy csak egy kis hal lubickol a vízben. Egy hirtelen fuvallat felemelte tincseimet a vállamról, majd gyengéden visszejtette. Jack szürke szeme mosolygott.
-Na, Észlány, legyen ez az én titkom! - lépett közelebb még egy kicsit, és megfogta a kezemet.
Észre sem vettem, hogy ilyen közel ért hozzám. A kezemből forróság indult ki, ahol hozzám ért, amely egészen a szívemig kúszott. Jó érzés volt, sőt, részegítő, de nem hagyhattam, hogy így elkábítson. Finoman kihúztam a kezemet az övéből, és összefontam karjaimat. Jack megbántottan nézett rám.
-Figyelj, Crystal, én tényleg... Meg szeretnék változni.
Szemügyre vettem, és nem tudom, miért, de hittem neki. És nagyon bíztam benne, hogy ez nem az egyre éledő vonzalmamnak volt köszönhető. A szeme ismét őszinte és nyitott volt. Felsóhajtottam, az égre emeltem a tekintetemet, és leengedtem a karjaimat. Jack arcán boldog mosoly terült el.
-Rendben, utolsó esély - fenyegettem meg játékosan. - Tudd be a jó szívemnek - azzal visszaültem a plédre, amin a beszélgetésünk előtt a tengert figyeltem.
-Egyébként mit csinálsz itt? - huppant le mellém Jack.
Közel. Már rég elfogadtam, hogy vonzódom Jack-hez, de ez még nem jelentette azt, hogy nem döntöttem úgy, harcolok az érzés ellen. Így a szívem legmélyére toltam a forróságot, amely a közelségére rám tört, és hét lakat alá zártam.
-Várom a tengeri lovakat - feleltem.
-Már ne is haragudj, Észlány, de elég valószínűtlen, hogy látsz egyet - kuncogott fel Jack.
-Tudom, de azért reménykedni lehet, nem? - vontam vállat.
Jack hosszú szünet után szólalt meg.
-De igen. Reménykedni azt mindig lehet.
Különös, furcsa csend borult ránk. Éreztem, hogy Jack néz, de nem tekintettem vissza rá.
-Na, és… Hogy gondolod ezt a gyakorlást? – kérdeztem, nem csak azért, hogy megtörjem a csendet.
-Hát… Mikor vagy szabad délutánonként?
-Szakköridőben? – dobtam vissza a kérdést.
-Nem feltétlenül.
-Minden délután van szakköröm, aztán leckét írok, de utána találkozhatunk – mondtam, és próbáltam figyelmen kívül hagyni az ismét jelentkező melegséget.
-Rendicsek. Hmm… Holnap találkozhatunk mondjuk… Délelőtt 10-kor az Előtérben? Aztán ott megbeszéljük, hogyan tovább.
-Oké – vontam vállat.
-Akkor megyek is – állt fel Jack, és próbáltam figyelmen kívül hagyni a csalódottságot, amely rám tört. – Holnap találkozunk, Észlány! – búcsúzott, aztán már ott sem volt.
Csak később vettem észre, hogy az egyik rajzomat magával vitte. Majd még később, már a hálószobámban, lefekvéskor, bevitorlázott az ablakomon a papírlap, hátán üzenettel: Jó éjt, Észlány! Aludj jól!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tengerpart - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tengerpart
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: