Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A tengerpart

Go down 
+4
Wendy Williams
Shane Brooke
Crystal Holloway
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:31 am

First topic message reminder :

A tenger és az iskola közötti partszakasz.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2014 9:06 pm

Október 11.

- Egyszerűen nem hiszem el, hogy elhoztál ide. Ez gyönyörű.
- Tudom, hogy ez a kedvenc napszakod.
- A napnyugta egyenesen... elbűvölő. És most lesz a legszebb. Köszönöm, te vagy a legjobb.
- Igazán nincs mit. Gondoltam, ezzel minimum tartozom a betegséged miatt.
- Nem a te hibád volt. Sosem hallgatok senkire, ha azt mondják, hogy öltözzek melegen. Ugyanúgy kimentem volna rövidujjúban az esőre, ha nem utánad megyek.
- Tudom, de akkor is. Nagyon jó a tenger illata. Kellemesen nyugtató, igaz?
- Igen - mélyen beszippantottam a levegő sós illatát és átkaroltam. - Igazán tehetnének ide egy vulkánt.
- Akarom én tudni, hogyan jött ez ide?
- Nem.
- De attól még elmondod... - nevetett fel a vállamra dőltve a fejét. Szerette ezt csinálni. Mármint, nekem dőlni. Azt mondta egyszer, hogy szereti így hallgatni a hangomat és a lélegzetemet és a szívverésemet. Bár azt nem értem, hogy hogyan. De azt mondja, hogy mivel Víz elemű és bennem is van víz, könnyebben hallja a belső hangjaimat. Nem tudom, neki ez mire jó, engem az elején zavart egy kicsit, hogy 'hallja a belső hangjaimat', de már hozzászoktam.
- Ez alap. Gondolj bele. Nektek itt van a tenger, a Levegő eleműeknek a levegő, a Földnek a park és az erdő. A Tűz eleműeknek meg nincs semmijük. Minimum egy vulkánt megérdemelnénk.
- Van benne valami. Nézd, de szép. Vörösesen a kedvencem.
- Nekem is. Azért a naplemente sem olyan rossz. Megteszi, amíg nem lesz vulkánunk.
Éreztem, hogy megkordult a gyomrom.
- Hoztam kaját - mutatott a táskájára.
- Ó imádlak - kotorásztam és amint megláttam, mi van benne, teljesen megilletődtem. - Hotdog?
- Aha. Tegnap küldött anyuék titkára egy csomó anyagot, meg hasonlót a varráshoz és megkértem, hogy küldjön párat nekünk is.
- Csak nem...? - haraptam bele.
- De. A kedvenc utcai hotdog árusunktól - vett egyet ő is a táskából.
- Érzem rajta New York kipufogóinak bukéját. De hiányzik... - sóhajtottam arra gondolva, hogy legközelebb karácsonykor megyünk haza. Vagyis nem. Már nem megyünk haza. Csak nyáron.
- Hé, ne izgulj ezen. A nagyid is kivehet szabadságot akkorra, nem? - találta ki a gondolataimat.
- De, lehet. Mindegy, élvezzük a mostot - csuktam vissza a táskát, hogy nehogy belemásszanak a hangyák, majd az igazi New York-i vacsoránkat meghitten fejeztük be a lemenő Nap utolsó sugarainál.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:35 pm

október 21., kedd

A kavics nyolcat pattant a mozdulatlan víztükrön, mielőtt végleg elmerült volna. Bevallom, kicsit rásegítettem a víz erőmmel. Tovább is ment volna, de valahogy nem volt kedvem hozzá. A hideg idő kitartott, így hosszú nadrágban és egy barna, virágmintás kötött pulcsiban ücsörögtem a parton, a fenekem alatt egy pléddel. Amikor a szél feltámadt, átöleltem magam, és összébb húzódzkodtam, úgy bámultam tovább a vizet. Hirtelen két kéz fogta be a szemem. Nem ijedtem meg.
-Khm... Jasper?
-Nem talált.
-Szia Shane! Ülj le! - veregettem meg magam mellett a plédet, mire újra láttam valamit a világból, és egy fiú landolt mellettem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:39 pm

Október 21., kedd

- Hello! Mit csinálsz itt? - kérdeztem, miközben a víztükröt nézegettem. - Ritkán látni egyedül. Gondolkozni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:42 pm

október 21., kedd

-Kac-kac - vetettem rá egy féloldalas mosolyt, de én sem éreztem igazinak.
Akik ismerték az igazi mosolyomat, azok tudták, hogy ez még az árnyéka sem annak, így összeszedtem a gondolataimat, és olyan ragyogó mosolyt villantottam fel, amely még normális állapotomban is dicséretemre vált volna.
-November környékén, október vége felé a tengeri lovak közelebb merészkednek a parthoz. Általában áldozatokat keresnek, de én nem félek tőlük - mosolyogtam a mozdulatlan víztükörre.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:44 pm

Október 21., kedd

- Fogjunk egyet? - kérdeztem viccelődve. - Mi a baj?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:45 pm

október 21., kedd

-Ó, azt nem szabad - ráztam nevetve a fejemet, szándékosan figyelmen kívül hagyva utolsó kérdését. Gyűlölök hazudni. - Nagyon harapósak. Képesek egy egész embert darabokra szedni, majd megenni. De gyönyörűek. A világ minden színéből akad legalább egy - magyaráztam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:48 pm

Október 21., kedd

- Ugye tudod, hogy ez bőven elég ahhoz, hogy elinduljak egyedül? De nem fontos, ráérek később is elindulni. Mi a baj? - böktem oldalba. - Nekem nem tudsz hazudni, érzem azt, amit érzel.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:48 pm

október 21., kedd

-És mit érzek? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:50 pm

Október 21., kedd

- Komplex. Bizonytalan vagy, és félsz. És zavart vagy - mondtam. - Ezeket követtem idáig. Szóval, mesélj! Én mindig itt leszek neked.


A hozzászólást Shane Brooke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 18, 2014 7:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 6:53 pm

október 21., kedd

-Kösz - döntöttem a fejem a vállának. - Lehetséges... Szóval... Á, inkább hagyjuk - ráncigáltam idegesen a pulóverem ujjának végét.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:08 pm

Október 21., kedd

- Crystal! - mondtam fenyegetően. - Mondd, csikis vagy?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:08 pm

október 21., kedd

-Nem - vágtam rá ijedten, de természetesen azonnal rájött, hogy hazudok.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:10 pm

Október 21., kedd

- Szóval... elmondod, vaaaagy...? - csikiztem meg a hasát.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:10 pm

október 21., kedd

-Ne, ne, fejezd be! - sikongattam kacagva, majd megadtam magam. - Jó, rendben, de akkor nincs több csiki!
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:11 pm

Október 21., kedd

- Ígérem, amíg együtt fogsz működni velem - fújtam visszavonulást.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:13 pm

október 21., kedd

-Jó - sóhajtottam egy nagyot. - Szóval... - tépkedtem a pulcsim ujját. - Ha azt mondanám, lehet... De csak lehet... Hogy tetszik egy fiú... - mustráltam szigorúan a pulcsim ujját.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:13 pm

Október 21., kedd

- Úúúú, ki az? - kérdeztem izgatottan, majd visszafogtam magam. - Akarom mondani... Ki az?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:15 pm

október 21., kedd

-Ááá... Ömm... - makogtam össze-vissza.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:16 pm

Október 21., kedd

- Crys, ha nem akarod elmondani, nem kell. De persze mind a kettőnknek könnyebb lenne, ha elmondanád.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:17 pm

október 21., kedd

-Jack Connolly - mondtam ki egy szuszra. - De kérlek, még ne áruld el senkinek. Még nem biztos, és Emily-nek pedig majd én szeretném elmondani, ha már biztos lesz. Más pedig nem szeretném, ha egyelőre tudna róla - motyogtam idegesen.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:20 pm

Október 21., kedd

- Világosbarna haj, szürke szem, leereszkedő hangnem? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:20 pm

október 21., kedd

-Honnan tudod? - hajtottam le fájdalmasan a fejem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:22 pm

Október 21., kedd

- Amíg fel nem adtam mindent életem szerelméért, eléggé menő csávó voltam - magyaráztam. - Bár még most is az vagyok, csak nem jópofizom tahó félkegyelműekkel.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:23 pm

október 21., kedd

-Fú, kösz. Bár nem vagyok vak, én is látom - vontam vállat. - Csak hát... A szívnek nem lehet parancsolni. Vagy valami ilyesmi. De azért próbálkozom.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:49 pm

Október 21., kedd

- Hagyjad, a szerelem jó dolog. Csak engedni kell, hogy tegye a dolgát. Néha olyanokba is belevisz, amiket nem képzeltél volna sohasem. Nézz rám, nem igaz? - nevettem. - De nem kell rosszul érezned magad. A szerelemben nincs szabály.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tengerpart - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tengerpart
Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: