Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Királyi udvar

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 6:20 pm

Szeptember 14.

A többiek előtt érkeztem a kastélyba. Értük az előtérbe érkezik egy kocsi és az Őrzők segítségével teleportálnak. A kastély gyönyörű lett igazán gyönyörű. Fantasztikus, hogy ilyen helyen élhetek.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 4:44 pm

szeptember 14.

Miután mindenki megérkezett, pontban fél nyolckor Őrzők jöttek értünk, hogy az iskola területéről kiérve a királyi palotába teleportáljunk (köztudomású, hogy a Four Elements School területén nem lehet teleportálni, illetve még mi is túl fiatalok vagyunk ahhoz, hogy teleportálni tudjunk). Minden párost egy-egy Őrző kísért el a hintójáig. Jasper-rel mi voltunk az utolsók a sorban. Őrzőnk mellém lépett.
-Szia kicsim!
-Jézusom, Apa! - kerekedett el a szemem, és átöleltem az apukámat. - Te itt?
-Hát, igen, amikor hallottam, hogy Te is hivatalos vagy Miss Williams születésnapi partijára, azonnal áthelyeztettem magam - apám meleg mosollyal nézett le rám.
-Köszönöm - öleltem át még egyszer, majd rájöttem, hogy még nem ismeri páromat. - Apa, Ő itt Jasper Wing - mutattam be a fiút.
Apa és Jasper kezet fogtak, és nagyon úgy tűnt, hogy apa is rokonszenvesnek találja a fiút. Végül apa elkísért a hintóig, felsegített, majd előre ment, a bakhoz. Jasper-rel csendben voltunk az úton, én azért nem csacsogtam, mert izgultam, és a fiú sem erőltette a beszélgetést. Végül az iskola határain kívül apa lesegített a hintóról, majd megfogta a kezemet, én megmarkoltam Jasper karját, és egyik pillanatról a másikra a királyi palotában találtuk magunkat.
-Üdvözöllek a királyi palotában, édesem - simogatta meg a karomat apa.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 4:45 pm

Szeptember 14.

- Én ezt nem bírom. Érzem a feszültséget - tördeltem a kezeimet. És bár ezer meg ezer bálon vettem részt, ez valahogy mégis mást volt. A barátaim, akikkel az iskolában ismerkedtem meg, most láthatnak a királyi udvarban. Gyönyörű estélyiben és láthatnak majd táncolni. Izgultam.
Királyi udvar Large
- Milyen ez a ruha? - perdültem meg anya előtt.
- Túl sötét. Kicsim, a születésnapodról van szó, nem a felnőtté avatásodról - vonta meg a vállát anyu.
Királyi udvar Large
- Ez?
- Honnan szedted ezt? Ki tervezte? Látod a színeket? Ez illik egymáshoz, szerinted?
- Jó, leveszem - vontam meg a vállamat. Még felpróbáltam vagy hat fekete ruhát, de anya mindről lebeszélt és utólag belátva igaza volt. Láttam még egy sötétzöldet, de anya túl rövidnek ítélte meg. Újabb fekete ruhát húztam elő a gardróbból, de anya azt sem engedte meg, hogy felvegyem.
Királyi udvar Tumblr_myh6il3zy21qjdt44o1_250
- Anya? - perdültem meg előtte.
- Ó, gyönyörű vagy - csapta össze a kezét a meghatottságtól.
Szerettem volna én üdvözölni a vendégeket, de ezt nem lehetett. Nekem kellett az összes vendég érkezése után lesétálnom a hatalmas lépcsőn ebben a gyönyörű ruhában.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 5:10 pm

szeptember 14.

-Fú! - tátotta el a száját Em, amikor beléptünk a kastélyba, és én sem tudtam többet hozzátenni.
-Ez gyönyörű - suttogtam.
Jasper megszorította a kezem.
-Hogy tudom ezt neked majd meghálálni? - nézte a mennyezetről lógó csillárokat.
Ránéztem. Szemében visszatükröződött a csillárok fénye.
-Nem kell - mosolyogtam rá, és visszaszorítottam a kezét.
-Ez nem igaz - rohant nekem hátulról Luke, mire majdnem előreestem.
-Vigyázz már, hová lépsz! - mordultam rá ingerülten.
-Bocs - vigyorgott rám Luke. - De ez egészen egyszerűen elképesztő - mutatott körbe.
-Valóban az - mosolyogtam vissza rá, és újra szent volt a béke.
-Nem tudjátok, hol van Wend? - kérdezte Shane, aki Joseph-fel pont most ért mellénk.
-Hát, azokból a hercegnős filmekből, amikből tájékozódni szoktam, arra tippelnék, hogy majd akkor érkezik, amikor az összes vendég megjön, egy drámai belépővel - feleltem.
-Váó! - biccentett Joseph.
-Ki lesz vajon a többi vendég? - elmélkedett Em.
-Nem tu... - kezdtem.
-Á, Miss Williams kedves barátai az iskolából? - toppant elénk a semmiből egy roppant elegáns, kopaszodó, ősz hajú úr.
-Öhm... Igen - ragadtam magamhoz a szószóló szerepét.
-Erre tessék - intett az emberke, majd elindult.
Kissé idegesen követtük.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 5:45 pm

Szeptember 14.

A bálterem lassan megtelt a vendégekkel. A lépcső mögött figyeltem az eseményeket, ahogy eddig minden egyes születésnapomon. Becsukták a nagy kaput. Tehát megérkezett mindenki. Egy-pár vendéget a lépcső mögé kísértek. A szüleimet, a többi uralkodót és a díszvendégeket, köztük a barátaimat.
- Kérem, fogadják sok szeretettel a vízi udvar uralkodóit. Bejelentem Tessa Charlotte Amelia Williams királynét, oldalán szeretett királyunkkal, Cameron Raphael Jonathan Williams-szel - hatalmas taps köszöntötte a szüleimet, akik büszkén és magabiztossággal telve lépdeltek a lépcsőre terített vörös szőnyegen.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 5:56 pm

szeptember 14.

-Ha így folytatod, a körmöd nyoma ott marad a karomon - sziszegte oda nekem a szája sarkából Jasper.
-Bocsánat, csak... Itt van a Víz eleműek összes fontos személyisége, és... - éreztem, hogy egyre gyorsabban kapkodom a levegőt.
-Nyugi - simogatta meg az ujjaimat Jasper. - Te mindig ilyen jéghideg vagy?
-Nem - ráztam a fejem.
Em is mellém lépdelt, kissé elszürkült arccal, majd amikor a királynő és a király elindult a vörös szőnyegen, egyszerre szorítottuk meg egymás kezét.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:06 pm

Szeptember 14.

- Izgulok - néztem Joseph-re. Egy kicsit lemaradtunk Crys-éktől, de egy Nem olyan rég érkeztünk meg a királyi udvarba és totálisan kikészültem.
- Nem kell - simította meg a karomat.
- Kérem, fogadják sok szeretettel a vízi udvar uralkodóit. Bejelentem Tessa Charlotte Amelia Williams királynét, oldalán szeretett királyunkkal, Cameron Raphael Jonathan Williams-szel - hatalmas taps köszöntötte Wend szüleit és mi is velük tapsoltunk. Viszont eléggé nagy tömeg keveredett Crysék mögé és mi elénk.
- Tuti hogy el fogok baltázni valamit - mondtam. - Például most elhagytuk Crys-t.
- Itt vannak tőlünk nem messze - nyugtatott Joseph. - És amíg nem hagysz el engem, addig nincs gond, oké?
- Oké... - álltam lábujjhegyre, hogy lássam a lányokat.
- Ott vannak! - mutatott előre.
- Hol? Nem látom.
- Nőj nagyra - nevetett ki Joseph kedvesen, majd magragadta a kezemet, hogy el ne veszítsük egymást a felderítés közben.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:11 pm

szeptember 14.

Idegesen tördeltem a kezemet, és kis híján idegösszeomlást kaptam, amikor valaki megkopogtatta a vállamat.
-Jézusom! - ugrottam egyet, de megfordulva csak Joseph-fet láttam. - Ja, csak te vagy? Huh - fújtam ki a levegőt.
Joseph felvonta a szemöldökét.
-Mármint... Azt hittem, valami köztiszteletben álló személyiség szeretne velem beszélgetni, de örülök neked.
-Na, végre, megtaláltunk benneteket - bukkant fel Shane is Joseph mögött.
-Elvesztettetek? - néztem körbe csodálkozva, de amikor a tekintetem találkozott Eleanor Rokwood-dal, lesütöttem a szemem. - Mondd, Joseph, Te nem vagy izgatott?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:17 pm

Szeptember 14.

- Ez kérdés? - kérdezett vissza Joseph. - Persze. Itt vannak a világ legjobb divattervezői. Vagyis, majdnem mind, mert persze csak a mágusok. De például, ha találkoztok Barbara Hulanicki-vel, sikítsatok. Tudtátok, hogy Víz elemű? És minden bizonnyal ő is itt van.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:22 pm

szeptember 14.

-Nee - tátottam el a számat. - Ez nem igaz!
-De bizony - pásztázta a csoportosulást Joseph, amely egyre csökkent, ahogy a bemondó sorra szólította az embereket.
-Üdvözöljék Kathleen Soway-t!
-Ő a...
-Vizes Stílus magazin vezető cikkírója! - jött izgalomba Joseph.
-Az ott nem Gabriella Castellan? - mutatott egy nőre Jasper. - Imádom a könyveit!
-Akárcsak én! - sápadtam el még jobban.
-Oké, kezdesz komolyan megrémíteni - nézett rám aggódva Jasper. - Ne hozzak egy pohár vizet vagy valami?
-Nem, köszi - nyugtattam meg. - Jól vagyok.
-Ha Te mondod - vonta meg a vállát Jasper, de azért a fél szemét mindig rajtam tartotta.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:28 pm

Egyre izgatottabb lettem én is, részben azért,mert ki tudja,hogy milyen híres embereket jelentenek be,részben azért,mert talán még sosem voltam ehhez hasonló helyzetben. Eleve az is furcsa volt,hogy estélyi ruhában toporgok egy hatalmas tömegben és várom,hogy Wendy-t is megpillantsam valahol.
-Hű,vajon milyen ruhája lesz majd Wend-nek? -jutott eszébe ez a fontos kérdés Crys-nek. Erre én is már nagyon kíváncsi voltam, így tovább pásztáztuk a lépcső és annak környékét, hátha megpillantjuk Őt is valahol.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:31 pm

Szeptember 14.

- Hopsz - húzta el a kezét tőlem Joseph, amikor észrevette, hogy még mindig tartja. - Bocsi.
- Semmi baj - mosolyogtam. - Ti látjátok valahol Wend-et?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 6:33 pm

szeptember 14.

-Á-á - nézegettem körbe lábujjhegyre állva. - Viszont előttünk már csak két ember van - gyengültek el a lábaim, így ismét teli talpra huppantam vissza.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:06 pm

szeptember 14.

-És most következzenek Miss Williams iskolatársai és barátai!
Morajlás hallatszott fel. Valószínűleg ilyen még nem történt, hogy Wendy iskolai barátokat hívjon meg, így, bár a lehetetlenségig elfehéredtem, azért egy kis büszkeséget is éreztem. Jasper megszorította a kezemet, és fürkészően nézett rám. Bólintottam, hogy semmi baj.
-Elsőként üdvözöljék Miss Emily és Mr Luke Foster-t! - mondta az érces hangú úr, aki eddig is bejelentette az embereket.
Em elszürkült, Luke vöröslő arccal, de mosolyogva lépkedtek le a vörös szőnyegen, a vendégek megtapsolták őket, és biztatóan mosolyogtak vissza.
-Mr Joseph Greengrass, illetve Mr Shane Brooke is az este díszvendégei!
Shane-nek rángatózott az arcizma, és a szeme is néha páni félelmet tükrözött, de amikor Joseph-fel lelépkedtek a lépcsőn, mindketten nyugodtnak tűntek. Egyre erősebben szorítottam Jasper kezét.
-Lélegezz mélyeket! - suttogta a fülembe a fiú. - Be... ki... be... ki...
-Hasonlóképpen örömmel köszöntöm Miss Crystal Holloway-t és Mr Jasper Wing-et! - az úr hangja bezengte a helyiséget.
Mélyet lélegeztem, felszegtem a fejem, mosolyt erőltettem az arcomra, még egyszer megszorítottam Jasper kezét, és elindultunk a lépcsőn. Az emberek most is tapsoltak, mosolyogtak, egy barna hajú kisfiú még integetett is nekünk. Jasper nyugodtan lépegetett mellettem, és körkörös mozdulatokkal simogatta a hüvelykujjamat. Megnyugtató volt. Végül a szőnyegnek is vége szakadt, és némiképp megnyugodva olvadtam be a tömegbe. Gyorsan megtaláltuk Em-éket, mellettük pedig ott álltak Shane-ék is. Mindannyian kíváncsian vártuk Wendy belépőjét.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:18 pm

Szeptember 14.

A bálra érkezett tömeg már megtalálta az oldalt elhelyezett asztalokat és tányérokat, azokkal egyensúlyoztak a teremben. Mikor a legtöbb embernek - úgy egy fél óra múlva - elfogyott az étele, Clarkson Őrző hármat koppantott, ami az akusztikának köszönhetően bezengte a termet.
- Kérem, üdvözöljék az este ünnepeltjét, Miss Wendy Wendy Amelia Cornelia Williams hercegnőt, aki most töltötte be a tizenötödik életévét. Kísérője William Benedict Charles Lord a levegő udvar várományosa - jelentett be minket Clarkson Őrző. Elindultam a lépcső felé és már ezer ilyen eseményen vettem részt, halálosan izgultam. Megfogtam két oldalt a hatalmas fehér szoknyát, amit végül választottam és elindultam lefelé.
Királyi udvar Tumblr_lxqkgnfyQ81qdncawo4_250
Megláttam Willt a lépcső alján és bármennyire is fáj beismernem, jól esett a biztató mosoly az arcán és a kinyújtott keze, amit felém tartott, mikor leértem. Hangos taps köszöntött minket én pedig büszkén mosolyogtam Will oldalán.


A hozzászólást Wendy Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 24, 2014 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:29 pm

-Azta! Hogy létezhet ilyen gyönyörű báliruha? -tátottam a számat,amikor megláttam Wendyt. Crys is eleinte csak nagyokat pislogott a meglepettségtől és a csodálattól,de ahogy a többieken végignéztem,Ők is csak elbűvölve nézték osztálytársunk elegáns levonulását,és közben automatikusan tapsolni kezdtek.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:36 pm

szeptember 14.

-Hű, de szép! - tapsoltam ámulva, és Jasper is elismerően bólogatott.
-Vajon idejöhet hozzánk? - kérdezte Em. - Vagy először a nagy méltóságokat kell köszöntenie?
-Nem tudom - vont vállat Luke. - Engem sokkal jobban érdekel, hogy milyen finomság lesz a második fogás - nézett éhesen az asztalok felé a fiú.
Felnevettem. Jasper megkönnyebbülten nézett rám.
-A hagyományokhoz híven a táncmulatságot idén is a hercegnő nyitja - tudatta velünk az úriember. - Megkérném Miss Williams-et és Mr Lordot, hogy nyissák meg a táncot!
Amint a hangja elhalt, a zenészek kezdtek el játszani. A táncparkett közepén egy hatalmas kör alakú terület támadt, ahogy a vendégek hátrébb húzódtak, oda keringett be Wendy és Will.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:38 pm

Szeptember 14.

- Akármit is mond Wendy - súgta Joseph a fülembe. - , gyönyörűek együtt.
- Igazad van - értettem vele egyet. Valóban elképesztőek voltak együtt.
Mikor véget ért a dal, Wend szülei is beléptek a táncparkettre, majd mindenkit felszólítottak egy táncra vacsora előtt.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:45 pm

-Öhm... Táncolnunk kéne,vagy valami. -sandítottam Luke-ra,már előre félve,hogy ebből mi fog kisülni.
-Nektek van bármi érzéketek hozzá? -kérdezte Crys,akin szintén látszott,hogy nem lelkesedik a nyilvánosan táncolás ötletéért.
-Hát,nekem nem éppen. Esetleg Luke, valamit megpróbálhatnál produkálni velem. Szerintem Te jobban értesz hozzá. -veregettem meg a vállát, mire köhécselve elkezdett magyarázni arról,hogy Ő nem is tudja,mikor táncolt utána,de mindegy, attól még valamit rángatózunk,ami legalább hasonlít a többi vendégpár keringőjére.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 7:48 pm

szeptember 14.

-Jesszus - néztem Jasperre idegesen. - Te tudsz táncolni?
-Egy picit - vonta meg a vállát mosolyogva. - Hölgyem? - hajolt meg előttem.
Kacagva pukedliztem, majd már szinte azonnal a karjaiban találtam magam. Álomszépen és profin táncolt, mintha évek óta ezt csinálná. Csodálkozva néztem rá. Ő halványan mosolyogva fürkészte az arcomat. Ránevettem, és a forgásnál már hangosan kacagtam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:01 pm

Szeptember 14.

Mi Joseph-fel értetlen-kétségbeesetten néztünk össze. Az még oké, hogy együtt jövünk (így is kaptunk nem egy csúnya pillantást), de azért a tánc az kiütné pár embernél a biztosítékot.
- Biztosan jöttek lányok is párban - álltunk félre a táncoló párok útjából. Szerencsére nem tévedtünk, bár be kell, hogy valljam, akkor már éppen kezdett elhagyni a remény mind a kettőnket. Két lány állt hasonlóan tehetetlenül a terem szélén.
- Sziasz... - kezdtem, de Joseph közbeszólt egy figyelmeztető pillantással.
- Szép estét, hölgyeim! - hajolt meg mosolyogva. - Van egy olyan sanda gyanúnk, hogy mind a négyen ugyanazzal a problémával szembesültünk.
- Minden bizonnyal - mosolygott az egyik lány, aki kékben volt.
Gyönyörűek voltak mind a ketten.

Királyi udvar Sweetheart+prom+dress

- Ez esetben... Szabad egy táncra? - kérdeztem a fehér ruhás lánytól, hogy ne csak Joseph beszéljen.
- Örömmel - fogadta el a kezemet és én kicsit arrébb vezettem. Most boldogan és hálásan tekintek vissza arra a pár táncórára, amit vettem régen. - Shane Brooke vagyok. És te, szépség?
- Sophie Jackson - felelt a lány. Szuperül táncolt.
Nem messze tőlünk hallottam, ahogy Joseph az ő partnerét kérdezgeti a ruhatervezőről és elmosolyodtam.
- Mióta vagytok együtt? - kérdezte Sophie.
- Három hónapja - feleltem. - És ti?
- Egy éve.
- Az szép - mondtam és szememmel Crys-éket kerestem a táncoló tömegben.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:12 pm

A Luke-al produkált tánc kissé viccesen kezdődött.
-Ne,ne jobbra! Balra kezdjük. És tedd így a kezedet! -kezdett el beállítgatni a kezdő lépéshez.
-Te jó ég,hát ez fura...-hebegtem,miközben megpróbáltuk felvenni a ritmust. Kizártam mindenkit,és csak a bátyámra figyeltem. Mire épp belejöttünk volna, összeütköztünk egy másik, felnőtt párral. Szerencsére nem nagyon,csak épp súroltuk egymást,de ez is épp elég volt ahhoz,hogy majdnem szívrohamot kapjak. Luke továbbra is erősen szorította az egyik kezemet,és Ő szemmel láthatóan a helyzet magaslatán volt,nem úgy mint én. Udvariasan elnézést kért,miközben én vörösödve próbáltam eltűnni mögötte,ám határozottan visszarántott,és folytattuk. Én persze átlag kétpercenként félreléptem,Ő meg kétszer is ráhágott a lábamra,de aztán egészen belelendültünk. Váratlanul megpörgetett,amire én abszolúte nem számítottam,így majdnem felsikítottam,de aztán nevetve hagytam, hogy visszafelé is megcsináljuk,és így gyakorlatilag a karjai közé estem. Alig bírtuk a röhögésünket diszkréten visszafogni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:18 pm

szeptember 14.

-De most komolyan, hogy tanultál meg így táncolni? - kérdeztem, a sokadik pörgés-forgás után.
-Tanultam, mint mindenki. Tanártól - mosolygott Jasper. - De te sem táncolsz rosszul. Őstehetség vagy!
-Azt azért nem mondanám - nevettem, de közben elpirultam.
-Olyan édes vagy, amikor elpirulsz - nevetett fel Jasper, mire természetesen még jobban elvörösödtem.
-Hello Crys! - lejtett mellénk Shane.
A párja egy fehér ruhás lány volt.
-Szia Shane! - köszöntem vissza. - Joseph?
-Nem tom - szólt vissza Shane, aztán már csak egy búcsúbiccentésre volt időnk, és a tömeg elsodort minket egymástól.
-Furák ezek a bálok - motyogtam Jasper-nek.
-Miért? - kérdezte a fiú.
-Nem tudom. Olyan túl hivatalos - ingattam a fejem.
-Lehet, hogy igazad van - forgatott meg Jasper.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:24 pm

Szeptember 14.

- Mikor lesz vége? - kérdeztem Sophie-tól.
- Nem tudom - vont vállat. - De ugye nem azért kérdezed, mert rosszul táncolok?
- Nem, dehogy - mosolyogtam rá. - Ügyes vagy.
- Köszönöm - pirult el. - Te is.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:28 pm

-Na,mégsem vagy olyan reménytelen eset! -állapította meg vigyorogva Luke, vagy az ötödik pörgetésem után.
-Kedves vagy... De ha már ennyire te is ott vagy a szeren az ilyenben,majd megtaníthatnál rendesen is valamikor.-vetettem fel. -Ki tudja,még hasznos lehet.
-Hát,ha a suliban lesz valahol hely, és időnk is,akkor ezer örömmel! -egyezett bele felvillanyozódva.
Épp újrakezdtük volna a lépéssort,amikor meghallottuk az egyik udvari méltóság kihangosított közlését,hogy rövidesen helyet foglalhatunk az ünnepi vacsorához.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Királyi udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Királyi udvar
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: