Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Királyi udvar

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Királyi udvar   Királyi udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 6:20 pm

First topic message reminder :

Szeptember 14.

A többiek előtt érkeztem a kastélyba. Értük az előtérbe érkezik egy kocsi és az Őrzők segítségével teleportálnak. A kastély gyönyörű lett igazán gyönyörű. Fantasztikus, hogy ilyen helyen élhetek.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:33 pm

szeptember 14.

-Hála a jó égnek! - sóhajtottam, amikor pukedliztem Jasper felé.
-Olyan rossz volt? - kérdezte a fiú, amikor a kezemet megragadva az asztal felé tört utat.
-Nem, csak a végére már nagyon kimerültem - magyaráztam.
-Igen, elég hosszú tánc volt.
-De jó - vágtam rá.
Jasper hitetlenkedve, de mosolyogva nézett rám hátra. Visszamosolyogtam. Végül sikerült kiharcolnunk hat egymás melletti helyet. Én Jasper és Em közé kerültem, velünk szemben pedig egy anyuka és két egyforma, körülbelül nyolc éves fiúcsemetéje foglalt helyet.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 8:50 pm

Szeptember 14.

Miután Joseph-fel elbúcsúztunk a két lánytól, helyet foglaltunk Crys-ék asztalánál.
- Na, milyen volt? - húzta ki nekem a széket Joseph.
- Köszönöm - mosolyogtam rá. - Csinos, telt idomokkal.
- Khrm - húzta össze a szemét Joseph egy csikká, de a szája elárulta magát; egy kicsit felfelé görbült.
- Kedves és jó táncos - javítottam ki magam.
- Így már jobban hangzik - mosolygott és leült mellém.
- Neked? - magamhoz húztam a poharát, hogy töltsek neki vizet.
- Köszi. Kedves volt, bár túl sokat csacsogott.
- Ilyenek a lányok - vontam vállat. - Vagyis, majdnem mind. Szeretnek beszélni. De ha kell, sosem tudsz belőlük kihúzni egy épkézláb mondatot sem.
- Nem értem, mit szeretnek bennük - csóválta a fejét hitetlenül, de szórakozottan. - Vagyis, mit szerettek.
- Mert van egy kedves, gyengéd oldaluk - magyaráztam. - És olyan... Nem tudom megmagyarázni. Egyszerűen csak... csak.
- Értem - mosolygott. - Ahogy én sem tudnám megmagyarázni, mit szeretek benned.
- Biztos van valami, ami megragadott - bizonygattam. - Inkább azt kéne keresni, amit nem szerethetsz bennem...
- Tudom, mi az, amit a legjobban szeretek benned. A szerénységed - nevetett fel kedvesen.

Királyi udvar - Page 2 Tumblr_lkuoifcnuF1qefgpz
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Királyi udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2014 6:07 pm

Szept.14.
A bál eredetileg kissé túl hivatalos hangulata a vacsora után feloldódott, mellesleg az ételek is hihetetlenül finomak voltak. Luke végig elszórakoztatott minket és a Shane-ék által felkért két lánnyal is egy kicsit megismerkedtünk. A többi vendég vagy túl rangosnak tűnt, vagy túl idősnek ahhoz hogy szóba elegyedjünk vele. Miután végeztünk a vacsorával, tálalták a hatalmas szülinapi tortát, és Wendy megkapta az ajándékait. Még pár óráig tartott a mulatság, aztán valamikor éjfél felé távoztunk, mert már túl fáradtak voltunk és másnap rengeteg háziírás várt még ránk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Királyi udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyi udvar   Királyi udvar - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Királyi udvar
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: