Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Four Elements Town

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 6:56 pm

FOUR ELEMENTS TOWN

A Four Elements Iskola környékén elhelyezkedő kisváros volt az Elemek képviselőinek az első olyan településük,amit kizárólag csak ők birtokoltak.  A közönséges emberek elől gondosan el van rejtve speciális varázslatokkal, és természetesen őrzési rendszert is kialakítottak, így csak valóban a négy elem képviselői tehetik be a lábukat. Bár ezt kívülről észre sem vehetjük,hiszen egy barátságos kis völgyben terül el, sok-sok zöld területtel vegyítve a hosszú,kanyargós utcákat. A városka nyugati felén találhatjuk a nyüzsgő belvárosi negyedet,itt van a legnagyobb élet. Itt találhatunk meg különféle boltokat, intézményeket,valamint szórakozási lehetőségek is akadnak bőven.
Az Iskola tanulói harmadéves kortól kezdve havonta egyszer, tanári kísérettel csoportosan meglátogathatják a kisvárost,ahol eltölthetnek egy kellemes délutánt, esetleg vásárolhatnak a különböző érdekességeket árusító boltokban.
A legismertebb helyek:
Cukorörvény -édességbolt, a gyerekek,diákok körében nagy népszerűségnek örvend. Saját sütésű kekszek, különféle kézzel készített desszertek, és sok más édesség kapható itt.
Faragott Elefánt-kávézó és teaház - ez a szeretnivaló,eldugott,de nagy forgalmat bonyolító hely rengeteg féle kávét, teát, szörpöket és mindenféle italokat kínál. Télen-nyáron jól esik itt üldögélni, mert nemcsak belső tere,hanem egy külső,nagy terasza is van.
Csodaláda Zrt. -itt mindenféle trükkös szerkentyűt találunk, remek ajándékötleteket vagy partikellékeket egy igazi mágusbulihoz.
Ezek a diákok kedvenc helyei,de emellett van még: könyvesbolt, szabóság,írószerbolt,ruhaüzletek,és minden más fontos intézmény,ami szükséges egy kisvárosban.
Térkép:
Four Elements Town 2eunyfn
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:00 pm

október 23., csütörtök

/kezdődött az Előtérben/

-Jaj, de jó! - szippantottam egyet a friss levegőből. - Hová megyünk először? - kérdeztem vigyorogva Em-től.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:04 pm

-Hátőő... Nem is tudom.A Cukorörvénybe? Már úgy ennék valami édességet.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:05 pm

október 23., csütörtök

-Oké - mosolyodtam el, aztán futni kezdtem. - Aki utolsónak ér oda, az a záptojás! - kiáltottam hátra a vállam fölött.
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:07 pm

-Istenem,mint az óvodások. -forgattam a szemem, de azért én is utánuk futottam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:10 pm

október 23., csütörtök

Végül Luke-ot leelőzve, holtversenyben Emily-vel értem a Cukorörvény bejáratához - de csak azért, mert Em-mel futtunkban a havat Luke arcába irányítottuk. A hó is vízből van, így nem volt nehéz megtenni. Amikor benyitottunk az üzletbe, már egy csomóan ott voltak. Odabent levettem a kabátomat (hűvösek az őszi délutánok), mert annyira meleg volt.
-Mmm, érzed ezt? - szagoltam bele a cukorkaillattól terhes levegőbe.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:15 pm

-Igen,de melyikre gondolsz az ötszáz különböző illat közül? -kérdeztem nevetve.
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:15 pm

Pár másodperc késéssel,havat köpködve utánunk mentem.
-Khrm. Van egy olyan érzésem,hogy ez egy kicsit nem volt fair.-szólaltam meg hirtelen a hátuk mögött.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:17 pm

október 23., csütörtök

-Ez van, Mr Óvodásdologafogócska - öltöttem nyelvet Luke-ra. - Hallottam ám! Na, Em, milyen cukrot vegyünk először? - rántottam magammal barátnőmet az örvénylő forgatagba.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:23 pm

-Hé,várj,Crys!-próbáltam tartani vele a tempót. -Hát,izé,én annyira nem is szeretem a gumicukrokat,de...
-De a franciadrazsét igen,ahogy én is! -ijesztett meg minket ismét Luke.
-Ah,maradj már! Neked is van zsebpénzed,ha jól tudom!-erre csak lemondóan legyintett,és eltűnt a polcok között.
-Ez olyan jellemző. -dünnyögtem barátnőmnek. -Megnézzük majd a bolt saját készítésű kekszeit is?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:25 pm

október 23., csütörtök

-Jujujujjj, azok a kedvenceim! - sikkantottam boldogan. - Ú, nézd, Csótánycsokor! A Harry Potterben volt ilyen a Mézesfalásban! - ugrottam oda a különös nevű édességhez.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:27 pm

-Hogy mii? Ja,tényleg. Kedves neve van... Amúgy ez hogy működik? -méregettem bizonytalanul a Csótánycsokrokat.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:27 pm

október 23., csütörtök

-Fogalmam sincs, de tuti finomak! - markoltam fel egy féltucatot. - Na, gyerünk, menjünk tovább!
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:30 pm

-Hűű,érzed ezt a fahéjillatot? Ezek tuti a frissen sült kekszek! -rángattam oda Crys-t az egyik pulthoz, ahova éppen most raktak ki rengeteg különböző ízesítésűt. -Na milyet vegyünk?-kérdeztem csillogó szemmel.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:31 pm

október 23., csütörtök

-Vegyünk az összesből! Az összesből! - ugráltam fel-alá. - Ó, te szent ég, hogy én mennyire imádom ezt a boltot!
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:36 pm

-Jó,nyugi már. -csillapítottam le.
Egy mosolygós kiszolgáló néni állt be a pult mögé.
-Öh... Akkor kérnénk mind a nyolc fajtából egy kis zacskóval. -mondtam neki,kissé félve.-Mennyibe fog ez kerülni nekünk? -súgtam oda a szám sarkából Crys-nek.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:37 pm

október 23., csütörtök

-Engem az sem érdekel, ha az egész zsebpénzem rámegy, ez maga a földi paradicsom! - vigyorogtam teli szájjal.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:39 pm

-Jó,végül is igazad van. -markoltam bele az egyik zacskóba,miután fizettünk. Szerencsére nem volt túl drága,és feleztük az árát.
-Még nézzük meg a csokikat! -javasoltam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 6:53 pm

október 23., csütörtök

-Oksiii! - rohantam Emily után.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:00 pm

Lenyűgözve meresztettük szemeinket az előttünk tornyosuló tábla csokikra.
-Az epertöltelékes nálam és Luke-nál alapélelmiszernek számít! -közöltem barátnőmmel,miközben hármat a kosaramba dobtam.
-Hát,ami azt illeti,nálam is. Meg a fehér. meg a mogyorós,meg a...-lelkesedett be Crys is.
-Na jó,siessünk már,vagy fél órája itt kóválygunk. -erre még random kiválasztottunk pár táblát,és mentünk a kasszához fizetni.
Kint már várt minket Luke,aki szintén lóbált egy szatyrot a bolt logójával. Sejtésem szerint ipari mennyiségű franciadrazsét tartalmaz.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:05 pm

Október 23., csütörtök

- Esküszöm, hogy bemegyünk a divatüzletekbe is. De előtte kérlek, hagyj egy kicsit élni - könyörögtem, mert semmi kedvem bemenni abba az üzletbe. - Ó, nézd kik vannak itt! Crys, Emily, Luke! Örülök, hogy látlak titeket.
- Nem úszod meg ilyen könnyen... - csóválta a fejét Joseph, majd ő is köszönt. - Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:06 pm

október 23., csütörtök

-Hello, srácok! Csótánycsokrot? - dobtam egy csomagot Shane-nek. - Képzeljétek, tök olyan, mint a Harry Potterben! - lelkesedtem.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:09 pm

-Sziasztok! -köszöntünk nekik.
-Hm,felettébb barátságos neve van...-állapította meg felhúzott szemöldökkel Shane,de ettől függetlenül kíváncsian elkezdte kibontani.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:12 pm

Október 23., csütörtök

- Ezek mozognak? - néztem bele a zacskóba és próbáltam nem elhajítani a zacskót, amikor az egyik kimászott, hanem inkább elkaptam a levegőben. - Szerintem kihagyom. Kéri ezt a szökevényt valaki?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:13 pm

október 23., csütörtök

-Ó, ó, én! - jelentkeztem, aztán, miután Shane odadobta nekem, kíváncsian leharaptam az alsó fertályát. - Mmm... Mogyorós! - állapítottam meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Four Elements Town Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Four Elements Town
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: