Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Four Elements Town

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 6:56 pm

First topic message reminder :

FOUR ELEMENTS TOWN

A Four Elements Iskola környékén elhelyezkedő kisváros volt az Elemek képviselőinek az első olyan településük,amit kizárólag csak ők birtokoltak.  A közönséges emberek elől gondosan el van rejtve speciális varázslatokkal, és természetesen őrzési rendszert is kialakítottak, így csak valóban a négy elem képviselői tehetik be a lábukat. Bár ezt kívülről észre sem vehetjük,hiszen egy barátságos kis völgyben terül el, sok-sok zöld területtel vegyítve a hosszú,kanyargós utcákat. A városka nyugati felén találhatjuk a nyüzsgő belvárosi negyedet,itt van a legnagyobb élet. Itt találhatunk meg különféle boltokat, intézményeket,valamint szórakozási lehetőségek is akadnak bőven.
Az Iskola tanulói harmadéves kortól kezdve havonta egyszer, tanári kísérettel csoportosan meglátogathatják a kisvárost,ahol eltölthetnek egy kellemes délutánt, esetleg vásárolhatnak a különböző érdekességeket árusító boltokban.
A legismertebb helyek:
Cukorörvény -édességbolt, a gyerekek,diákok körében nagy népszerűségnek örvend. Saját sütésű kekszek, különféle kézzel készített desszertek, és sok más édesség kapható itt.
Faragott Elefánt-kávézó és teaház - ez a szeretnivaló,eldugott,de nagy forgalmat bonyolító hely rengeteg féle kávét, teát, szörpöket és mindenféle italokat kínál. Télen-nyáron jól esik itt üldögélni, mert nemcsak belső tere,hanem egy külső,nagy terasza is van.
Csodaláda Zrt. -itt mindenféle trükkös szerkentyűt találunk, remek ajándékötleteket vagy partikellékeket egy igazi mágusbulihoz.
Ezek a diákok kedvenc helyei,de emellett van még: könyvesbolt, szabóság,írószerbolt,ruhaüzletek,és minden más fontos intézmény,ami szükséges egy kisvárosban.
Térkép:
Four Elements Town - Page 2 2eunyfn
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:14 pm

-Biztos nem csótányízű? Na jó,akkor én is kérek egyet. -nyúltam a zacskó felé.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:17 pm

Október 23., csütörtök

- Tessék - adtam át neki a zacskót nagylelkűen, miközben oldalba löktem a kuncogó Joseph-et.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:20 pm

október 23., csütörtök

-Na jó, azt hallottam, a Csodaládába új játékok érkeztek - közöltem izgatottan. - Aki jön, jön, aki nem, marad! - rikkantottam el magam, aztán, csomagokkal megrakodva, rohanni kezdtem a játékbolt felé.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:21 pm

-Na,menjünk? Én kíváncsi vagyok arra boltra,már ezer éve nem voltam ott.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:24 pm

Október 23., csütörtök

- Szerintem mehetünk - jelentettem ki, majd hozzátettem. - De... be kell mennünk majd a divatrészlegre is, ha nem baj. Ha nem szeretnétek, nem jöttök, de muszáj.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:27 pm

október 23., csütörtök

Már a láthatatlanná tévő süvegeknél jártam, amikor a többiek beértek.
-Ú, próbáld ki ezt! - nyomtam Joseph fejébe egy kalapot, mire a fiú eltűnt. - Na, fantasztikusan működik! Kösz, Jo! - nyúltam vakon a levegőbe, és szerencsére pont elkaptam a sipka végét, mert a fiú még mindig döbbenten állt egy helyben. - Okééé, akkor... - böngésztem tovább a kínálatot. - Repülés egy napra! Shane, kipróbálod? - kérdeztem tőle kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:32 pm

Luke-al épp a tűz-és vízszínező poroknál kóvályogtunk,amikor észrevettem,hogy Crys-ék egy láthatatlanná tévő süveggel szórakoznak.
-Úú,de király! Ilyet mindig is akartam! -kiáltottam fel. Közben barátnőm felfedezett egy 'Repülés egy napra'-feliratú üvegcsét a polcokon.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:34 pm

Október 23., csütörtök

- Kösz, nem. Jó nekem itt lent, a földön - utasítottam el az ajánlatot és tovább nézegettem a polcokat. - Elemcsere egy órára. Ez érdekes lehet.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:35 pm

október 23., csütörtök

-Az mit tud? - ugrottam oda hozzá kíváncsian, majd észrevettem Em és Luke kezében az üvegcséket. - Király, vízszínező porok? Milyen színű?
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:38 pm

-Nézem...-böngésztem az üveg címkéjét. -Ez,kérlek szépen rókavörös. -erre felnevettünk Crys-sel, Markra gondolva.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:40 pm

Október 23., csütörtök

- Csak én nem értem a lányok vicceit? - kérdezte mögém lépve Joseph.
- Szerintem senki sem érti - legyintettem. - Találtál valami érdekeset?
- A legérdekesebb, amivel egérré lehet változtatni az ellenségünket 10 percre. Szóval nem igazán.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:41 pm

október 23., csütörtök

-Jesszus, Joseph, mi az, hogy itt nincs semmi érdekes? - hördültem fel. - Ezt a helyet leginkább a Mikulás játékgyárához tudnám hasonlítani! Itt minden érdekes és nagyszerű! - meredtem rá tágra nyitott szemmel.
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:43 pm

-Ó,nekem kell olyan egérré változtatós cucc! Merre láttad? -élénkültem fel.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:44 pm

Október 23., csütörtök

- Itt végigmész, majd fordulj be az utolsó sorba. Az elején van valahol fejmagasságban - magyarázta Joseph.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:45 pm

október 23., csütörtök

Még elidéztünk a játékok között egy negyedórát, aztán már mindenki kezdte megunni, úgyhogy ismét feltettem a kérdést.
-Na, hová menjünk most?
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:47 pm

-Joseph említette,hogy szeretne ruhaboltokba menni. Én is vele tartok szívesen,Ti?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:48 pm

Október 23., csütörtök

- Én biztos megyek, különben egy egész napig kéne durcázó kisgyerektől bocsánatot kérni - feleltem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 7:51 pm

október 23., csütörtök

-Oké, akkor menjünk!
A szél szinte elfújt minket, amint kiléptünk a Csodaláda ajtaján. Azalatt a félóra alatt, amit bent töltöttünk, a szél igencsak megélénkült, és nagyon hideg is lett, így örömmel csuktuk be magunk után a ruhabolt ajtaját.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:01 pm

Joseph érdeklődve járkált fel-alá a fogasokkal teli állványok között,miközben Shane-nek magyarázott, Luke meg eltűnt valamerre. Crys csendben nézegetett. Pár perc múlva előkerült a bátyám, egy felettébb egyedi kinézetű kalappal a fején, egy zakót vett a pólójára és az összhatás kedvéért még egy rikító nyakkendővel egészítette ki.
-Látom,elvagy. -mormogtam,amiből kiérződött,hogy már kissé le vagyok fárasztva.
-Na,ezért imádok ruhaboltokba menni! -közölte,majd lelkesen továbbment, részben azért,hogy meglepje Crys-t, részben pedig hogy még pár ízléses kiegészítőt keressen.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:08 pm

Október 23., csütörtök

Joseph-fel ruhaboltba menni nagyon necces, mivel mindent szakértő szemmel figyel. A varrást, a színösszeállítást, a mindent. És életcéljának tartja, hogy engem öltöztessen, de én az összes férfiúi büszkeségemet összeszedve ellenállok.
Viszont ha ilyenkor végigmegyünk, akkor a végén odamegy a pénztárhoz és csak azt veszi meg, amit előre megrendelt (szóval igen, semmi értelme nincsen a körútnak). Nem igazán szereti a szüleitől kapni az anyagokat csak extrasürgős esetekben.
De ilyenkor mindig lenyugszik és sokkal boldogabb lesz, úgyhogy legalább ezért megéri.
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:19 pm

-Ááá! Uh, Luke,ne riogass! Ezt a kollekciót ugye nem gondolod komolyan? -nézett végig rajtam Crystal riadtan.
-Dehogyis.-nyugtattam meg.
-Akkor jó. Szerencse,hogy nagy ez a bolt,és a kassza totál a másik felén van. Különben nem lennék biztos benne,hogy megúsznád a boltos néni rosszalló pillantásait. -mondta.
-Ugyan már! Inkább örüljön,hogy vannak vásárlók. Úgy nézem,most éppen csak mi vagyunk.
Crys vállat vont,majd kuncogva elindult pár farmerrel a próbafülkék felé.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:28 pm

Okt.23.

Nem kellett sokáig keresgélnem, ugyanis már szinte a kirakatból megpillantottam egy imádnivaló,puha kötött pulóvert. Persze nem tudtam ellenállni,így megvettem. Időközben Luke is megvált a kalaptól meg a többi cucctól,amit magára próbált. Már fizettem volna,amikor egy elegáns fehér ingben jött elő a próbafülkéből.
-Ezt meg kéne vennem,nem? -nézett rám kérdőn, a tükörnek támaszkodva.
-Ja,jól áll. Meg az anyaga is különösen jó. -állapította meg Joseph a háttérből.
-Igen,vedd, de már menjünk szerintem. -türelmetlenkedtem neki.
-Hát, ez van,sajnos majdnem minden jól áll rajtam... -jelentette ki elégedetten,majd miután mindenki megvett mindent,ami kellett neki, végre kiléptünk a bolt ajtaján. Az idő igencsak elrepült,így aztán már másra nem is volt időnk,mint megkeresni a megbeszélt találkozási helyet,és indultunk vissza.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Four Elements Town - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Four Elements Town   Four Elements Town - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Four Elements Town
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: