Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fiú hálókörlet

Go down 
+5
Wendy Williams
Crystal Holloway
Belle Lopez
Shane Brooke
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:34 am

A fürdőszoba is a hálószobádon belül található.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 1:08 pm

Augusztus 25.

/Elkezdődött a Parkban/
A szobám elé érve letettem a cuccaimat az ajtóm elé, hogy a kulcsot előhalásszam az ajtóhoz, de már Sachael a farkán lóbálva nyújtotta felém. Mire nem jó egy húsz centi hosszú, fém kisállat?
A szobám viszonylag kicsi volt, de azért kényelmesen el lehetett férni benne. Lepakoltam a cuccaimat az íróasztalom mellé, az ágyam alá, amikor valaki leugrott az ágyamról.
- Mi a…? - fordultam meg. - Ugye tudod, hogy ez nem vicces?
De Joseph csak nevetett.
Fiú hálókörlet %2B%2B%2B%2B%2BAdam+Lambert+on+Chelsea+Lately+photo+cropped
- Megijedtél, ugye? - váltott széles mosolyra.
- Nem - mosolyogtam én is. - Csak megleptél.
- Aha, persze. Na, gyere ide - tárta szét a karját egy ölelésre.
Egy fiút ölelni teljesen más, mint egy lányt. Egy fiú erőteljes és biztos támpont. Egy lányt ölelni is nagyon jó, mert az olyan, mintha egy darab puha csodát ölelhetnék. Mind a kettő jó, de más.
Joseph nagyjából tíz centivel lehet nálam magasabb, de egyáltalán nem zavar. Így talán még jobb is, mintha egymagasak lennénk. Az illata olyan, mint a friss harmattal borított rétnek. Friss, kellemes, bódító. Szerinte nekem olyan illatom van, mint az elfújt gyertyának, vagy mint a kandalló melengető tüzének.
- Hogy jutottál be? - léptem egy kicsit hátrébb. Joseph vetett egy pillantást az ablakra. Hát persze. A tetőn át. - Át kell mennem Juliette-hez. Jössz?
- Persze, Shane - simította meg a karom. - Kár, hogy nem lehetünk együtt nyílvánosan.
- Kár. De ilyen a mai világ, nem? - sóhajtottam. - Azt mondják, hogy elindultak a fejlődés útján, de közben ugyanúgy le vannak maradva bizonyos területeken.
Sachael is egyetértést fejezte ki azzal, hogy kis tüzet fújt ki száján, felgyújtva vele az ingem ujját. Joseph megszokott mozdulattal oltotta el. Hát igen. Jó, ha az embernek Víz elemű a barátja.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 9:24 pm

Augusztus 27.

/Elkezdődött a Nagyteremben/

Az iskolában lüktetett az élet, még akkor is, ha nem érkezett meg minden diák. Akármerre néztünk, nem találtunk egyetlen egy szabad ülőhelyet sem. Már előre félek, milyen lesz, ha mindenki megérkezik.
- Minden rendben? - csukta be utánunk a szobaajtót Joseph. A Víz eleműek már észre sem vették, hogy közöttük járkálok.
- Persze... Vagyis nem... - másztam fel az ágyára. Utána vettem csak észre, hogy nem volt leterítve takaróval, így piszkos nadrággal ültem rá a tiszta ágyneműre. - Bocsánat, nem vettem észre.
- Á, semmi baj - ültetett vissza, majd ő is feljött mellém. - Tudod, hogy nekünk, Víz eleműeknek, a takarítás nem nagy gond. És ha van egy Tűz elemű pasijuk, akkor meg is szárad könnyen. Már amennyiben szépen nézünk rá.
- Nem kell neked szépen nézni ahhoz, hogy megszárítsam. Akkor is megcsinálnám, ha éppenséggel dühös lennék rád.
- Aha, persze - nevetett. - Csak esetlegesen por állapotban kapnám vissza.
- Viszont száraz lenne.
- Efelől semmi kétség - mosolygott, majd visszaterelt az eredeti témához. - Mi a baj?
Nem tudtam, hogyan kezdjem, végül úgy döntöttem, hogy Crystal-lal kéne.
- Lehet, hogy te is láttad, hogy az a lány, Crystal, megfigyelt egy kicsit téged - kezdtem.
- És most féltékeny vagy, hogy nem téged szemelt ki magának? - kuncogott. - Tudod, én is vonzó vagyok ám. Bár nem a lányok érdekelnek.
- Szerinted nem tudom, hogy az vagy? - mosolyodtam el én is. Jó volt, hogy egy kicsit megpróbált feldobni. - De nem erről van szó. Tudja, hogy mi együtt vagyunk.
- Ó - bólintott. - És megkérdezhetem, hogy...?
- Hogyan? - fejeztem be helyette. - Mint utóbb kiderült, olvas az emlékekben. Ha ő úgy akarja. Vagy ha valaki túl nagy érzelemmel idéz fel egy emlékképet.
- Ez hízelgő - mosolygott rám. - Az, hogy a fejedben járok és nagy érzelemmel gondolsz rám.
- Elfeljtethettem volna vele azt, hogy megtudta, de nem engedtem neki - tértem át egy kicsit vékonyabb jégre, szerintem. - Nem akartam... Nem volt joga... Vagyis volt, de olyan bűntudatom lett volna akkor, ha miattam... miattunk törölte volna az emlékezetét... Egyszerűen nem vitt rá a lélek...
Nem tudtam rá nézni, de ő felemelte a kezével a fejemet.
- Hé, Shane - simította meg az arcomat. Bizsergett a hely, ahol hozzám ért. - Helyesen cselekedtél, így volt ez jól.
Mintha két tonna esett volna le a vállamról. Úgy örültem, hogy nem haragszik.
- És még valami van - sóhajtottam nagyot. Ha már az őszinteségnek pillanata van, akkor csináljuk rendesen. - Olyan nehéz folytatni ezt a szépfiús, flörtölős dolgot. Eddig sem volt nehéz, de most akárhányszor ezt csinálom, teljesen rosszul érzem magam. Mindig látlak téged. És érzem, hogy mennyire fontos vagy nekem, és hogy ez nem jó így. Tudom, hogy te külön kérted, hogy így legyen, de nehéz. Ha önmagam lehetnék, akkor sokkal, de sokkal könnyebb lenne. Persze, nem kéne mindenki orrára kötni a kapcsolatunkat. És tudom, hogy már ezzel is sokat vesztenék a pozíciómból, de nem érdekel. Nem érdekel, ha különben olyat kéne csinálnom, amivel úgy érzem, hogy neked ártok - egyre hangosabban beszéltem, de azért nem annyira, hogy bárki más hallja a falakon túl. Lejjebb vettem a hangom, szinte már suttogtam. - Nem szeretnék neked ártani.
A könyökömet a combomra támasztva tartottam a fejem. Joseph átölelt és én neki dőltem. Az a jó az ilyen kapcsolatokban, hogy nem kell mindig neked lenni az erős férfinak. Felváltva, vagy egyszerre lehettek gyengék vagy erősek.
Elaludtam így, neki dőlve.
Amikor éjjel valami miatt felébredtem, én fent, az ágyon, ő a lent, földön aludt a szőnyegen, egy vékony termo takaróval és a feje alatt pár ruhával. Lemásztam és óvatosan kicseréltem a ruhákat párnára, hogy kényelmesebb legyen neki. Sajnos a galériás ágyba nem tudtam volna felcipelni egyedül, így ledobtam magamnak is egy párnát és egy takarót és vele szemben feküdve aludtam el újra.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 11:22 am

Augusztus 28.

Hamarabb felébredtem, mint Joseph, bár ez nem lepett meg. A Víz eleműeknek sok energiára van szükségük, mert nagy a hiperaktivitásuk. Vagyis, pontosabban hétalvók, de erre fogják.
Egy ideig néztem őt, ahogy alszik. Olyan nyugodtnak és barátságosnak látszott. Mint mindenki, aki alszik.
Ekkor jutott eszembe, hogy még mindig a tegnapi ruhámban vagyok, ráadásul megéheztem, úgyhogy kezdeni kellett volna magammal valamit. Úgy döntöttem, hogy elég lenne, ha csak pólót cserélek és akkor nem vennék észre. Bementem a fürdőszobába, hogy megmossam az arcomat, amikor kopogtak a szobaajtón.
Elzártam a csapot és azon gondolkoztam, hogy mit csináljak, amikor Joseph benyitott hozzám, hogy maradjak, ő elintézi. A haját elaludta, féloldalt le volt lapulva neki.
- Itt van Shane? - hallottam a húgom hangját. Természetesen köszönés nélkül érkezett meg.
- Igen. Előjöhetsz - szólt hátra nekem.
Kilépve a fürdőszobából láttam, hogy a húgom a farkánál fogva húzza ki a kenguruzsebes pulcsijából Sachael-t.
- Te meg vagy buggyanva? - kérdeztem tőle és átvettem a fémsárkányt. - Ez fáj neki.
- Nekem meg az, hogy felkeltett - szólt vissza Juliette. - Az ablakomat kaparászta ez a fémgyík, mert valami nyűgje volt. Azt hittem, veled történt valami, vagy egyszerűen meguntad, úgyhogy átmentem a szobádba, ami természetesen üres volt. Eszembe jutott, hogy ide jöttél. Szóval elhoztam.
- Hát, sajnálom - húztam el a számat. - Nem akartunk felkelteni.
- Remélem megérte a felébresztésemet az éjszaka - csóválta a fejét.
- Nem is tudom, ki miatt kell büntetőmunkát végeznem holnapután - vágtam hozzá. - Azt hiszem, kvittek vagyunk.
Hugi csak dobbantott egyet, majd elviharzott.
- Kislányok... - morogtam, majd Sachael-hez fordultam. - És bocsi, de elaludtam. Máskor nem fordul elő.
Horkantott egyett, majd egy kis lángocskával megpróbálta felgyújtani a ruhámat, de számítottam rá.
- Mi lenne, ha lemennél Nagyihoz? - kérdeztem végül. - Ő vigyázni fog rád, itt viszont nem lehetsz teljesen biztonságban. Mi lett volna, ha rossz ablakon próbálkozol?
- Hidd el, vonzó, hogy előjött anyai természeted - szólt bele a monológomba Joseph. - De szerintem túlreagálod. Sachael okos sárkány, ugye?
A szóban forgó fémlény sértődötten átrepült Joseph vállára és hozzádörgölőzött.
- Árulók... - motyogtam mosolyogva. - Kaphatok egy pólót?
Végül megkaptam Joseph legvisszafogottabb pólóját. Mondjuk azt, hogy ez sem tartozott a nem kirívó ruhadarabok közé, de megtette.
Ezután elküldtük Sachael-t Nagyihoz, aki durcázva, de beleegyezett. Az ablakon keresztül néztük, ahogy biztonságosan bereppen az egyik ablakon.
Úgy döntöttünk, lemegyünk reggelizni.

/folytatódik a Nagyteremben/
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 4:31 pm

/Kezdődött az erdőben/

Miután a belépőkártyáját elkészítettük
- Nos, arra van a Levegőnél a lány hálókörlet, erre a fiúké. Mi erre megyünk. - mutattam az utat Endrew-nak, aki figyelmesen hallgatott engem, miközben a sok cuccát cipelte. - És... Itt a te szobád. Majd itt fogsz aludni. Ez a szoba a tied év végéig.
- Aha. - bólintott és előszedte a zsebéből a szobakulcsot, majd kinyitotta az ajtót. - És a tied hol van?
- Én Föld elemű vagyok. Az enyém egy más toronyban van. A tietekkel szemben.  - válaszoltam, majd egy sporttáskát kivettem a kezéből.
- Ne! Elbírom.
- Nyugi, előttem nem kell eljátszani a nagy hőst. Legyél önmagad, kérlek! Szeretnéd tudni, hogy ki vagy. - mondtam. Endrew még próbált meggyőzni, de nem hagytam magam. Miután kipakoltunk és elpakoltam. Endrew szerint maradhat úgy, ahogy van az egész, de engem irritált a rendetlenség.
- Kérdezhetek valamit? - kérdezte elnyúlva az ágyán a fiú.
- Már kérdeztél. - ültem le mellé. - Mit szeretnél?
- Milyen fiúkat nem bírsz?
- Furcsa kérdés. Elgondolkodtató. Engem nem csak a külső számít nekem. Engem például érdekel, hogy milyen a lelke. De azért a buta, egyes tanulók sem tetszenek. - válaszoltam.
- Értem. - bólintott és felült, én meg felálltam. - Mi a baj?
- Semmi. Mennem kell. - válaszoltam. A válaszom nem is volt hazugság, mert Alex-nek azt mondtam, hogy csak elugrok az erdőbe.
- Hova? - kérdezte és ő is felállt.
- A szobámba. - válaszoltam.
- Elkísérlek!
- Ne! Vagyis... Inkább ne. - mondtam, mert Alex legalább annyira félt más fiúktól, mint Gustavo. Na meg mikor múltkor Richard-dal és a húgommal moziba mentem, Alex nagyon féltékeny lett. Akkor mondta el nekem, hogy tetszem neki.
- Rendben. De azért majd beszélünk? - kérdezte.
- Persze. A klubban pedig fiúk szoktak összegyűlni, ott tudsz ismerkedni, oké? - mondtam és egy iszonyat gyors ölelést adtam a fiúnak, aztán elhagytam a szobát.

/Folytatódik a Lány hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:24 pm

Augusztus 30.

/Elkezdődött a Parkban/

- Tada, ez az én kis szobácskám - nyitottam ki előttük az ajtót. - A kupi csak érzéki csalódás - tettem hozzá gyorsan, mire Joseph köhögve felnevetett. - Fulladj meg, kedves!
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:26 pm

augusztus 30.

-Wáó! Milyen menő! - ugráltam az ajtóban. - Engem nem zavar a kupi. Csak majd ne haragudj, ha rálépek valamire. De igyekszem vigyázni - ígértem meg.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:29 pm

Augusztus 30.

- Köszi - kihúztam a ruhásszekrényem pár fiókját és kivettem mindent, amire szükségünk lehet a délután során. Szóval barkácscuccok, három műanyag pohár és süti, amit érkezésünk napján csentem fel a szobámba. Ezután eltoltam pár dolgomat, hogy kényelmesen el tudjunk helyezkedni a szoba közepén. Én Joseph mellé ültem, Crystal velünk szemben foglalt helyet.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:30 pm

augusztus 30.

-Oké, milyen alakú a húgod játéka? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:34 pm

Augusztus 30.

- Öööö - néztem segélykérően Joseph-re.
- Sárkány alakú - segített ki. - Kb 20 centi hosszú, de mozgathatóak a része, szóval az egésznek minimum 20 cm átmérőjűnek kell lenni belülről. A magasság is körülbelül lehetne ennyi. Úgy kéne megterveznünk, mintha egy negyedgömbre csinálnánk. Nincs véletlenül...?
- Megnézem - álltam fel és elkezdtem kotorászni a fiókomban. - Csak 25 centis van, de szerintem megteszi. Legyen inkább nagyobb, mint kisebb.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:35 pm

augusztus 30.

-Fú, ez nagyon királyul hangzik! Hol kaptatok ilyet? Még sosem láttam olyan sárkány-játékot, amelyik tudta a végtagjait mozgatni!
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:37 pm

Augusztus 30.

- Nem tudom. A szüleinknek köszönhetjük - mondtam és visszaültem a helyemre. - Olyan, mintha egy darabjuk benne égne.
Joseph megszorította a kezem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:39 pm

augusztus 30.

Néha annyira büszke vagyok magamra! Például most is sikerült elhárítanom Shane egy különösen erős emlékét, szóval joggal veregethettem meg a vállam.
-Ez nagyon szép - mosolyogtam Shane-re. - Na, akkor ki mit csinál?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:44 pm

Augusztus 30.

- Joseph-nek nagyon jó a divatérzéke, szóval szerintem ő elsősorban a színekkel fog variálni meg festeni - mondtam.
- Shane-nek kitűnő a kézügyessége - mondta Joseph. - Te mihez értesz?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:46 pm

augusztus 30.

-Leginkább semmiben, de jól tudok szurkolni. Jó, nem. Nem tudom. Mondjatok valamit, aztán segítek csinálni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:49 pm

Augusztus 30.

Egy fémlapot tettünk lentre, hogy majd arra készítjük az egészet, majd rátettük a negyedgömbünket.
- Szerintem erre tehetnénk hőre száradó gyúrmát - gondolkodtam. - Ki lehetne alakítani belőle kis kiemelkedéseket, hogy olyan legyen, mint egy igazi. Aztán meg lefesthetnénk. Mit szóltok?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:54 pm

augusztus 30.

-Okés, nekem jó.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 7:59 pm

Augusztus 30.

Joseph is belegyezett, úgyhogy nekiláttunk. Mire sikerült felépíteni a negyedgömb köré a gyurmafalat, már könyékig vörösesek voltunk az anyagtól.
- Viszket az orrom - panaszkodott Joseph, mire felajánlottam neki a vállamat. - Köszi.
- Na, szerintem így jó lesz - szemléltem meg a művünket. - Már csak meg kell szárítani magas hőfokon.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:01 pm

augusztus 30.

-Abban te vagy a király - nyújtózkodtam egyet. - Szóval, gyerünk Tűzfiú!
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:04 pm

Augusztus 30.

- Ne hívj így, vagy különben szárazon úszod meg - fenyegettem nevetve, majd hozzáláttam a szárításhoz. Viszonylag gyorsan megszáradt és nem repesztettem szét, aminek örültem. - Sütiszünetet rendelek el. Meg egy sürgős kézmosást.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:05 pm

augusztus 30.

-Oké, de szabad itt? Csak mert elég furán néznének rám, ha most bemennék a fiúmosdóba.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:08 pm

Augusztus 30.

- Szivi - tettem a vállára a kezemet és úgy néztem rá, mint amikor Juliette-re nézek, ha valami hülyeséget mond. - Itt ugyanúgy van saját mosdó a szobákhoz, mint nálatok.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:10 pm

augusztus 30.

-Jézusom, tényleg! - csaptam a homlokomra, minek következtében egy hatalmas vörös folttal gazdagítottam az arcomat is. - Bocsi, csak hajlamos vagyok elfelejteni, hogy egy fiúhálóban pontosan úgy működnek a dolgok, mint egy lányhálóban - kacagtam fel, aztán mentem kezet mosni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:12 pm

Augusztus 30.

- Csinálhatok képet rólatok? - kérdeztem, miután megettük az összes dugi sütimet.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:14 pm

augusztus 30.

-Inkább én rólatok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiú hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiú hálókörlet
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lány hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: