Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A tengerpart

Go down 
+4
Wendy Williams
Shane Brooke
Crystal Holloway
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:31 am

First topic message reminder :

A tenger és az iskola közötti partszakasz.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:15 pm

Szeptember 26.

- Argh... - morogtam válaszképpen és úgy fél másodpercenként változtattam meg az irányomat. - Mit csináljak?
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:22 pm

Szeptember 26.

- Írj neki levelet! - dobtam fel az ötletet, majd egy csúnya pillantás után én is megpróbáltam (a próbálton van a hangsúly!) ugyanolyan csúnyán nézni. - Azt sem tudom ki volt ez a srác.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:27 pm

Szeptember 26.

- Ki ír ma leveleket? - háborodtam fel kikerülve a kérdést. - Akkor nem láttad erre Wendy-t? Tudod, hercegnőszerű képződmény, de ennek ellenére jófej csaj.
- Akkor nem lesz csók? - kérdezte az idegen csaj.
- Szedd a csinos kis lábaidat és hagyj békén - villantottam rá gyilkos pillantást.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:29 pm

Szeptember 26.

- Ööö... Wendy, Wendy, Wendy... Ja, tudom. Nem, nem láttam - vontam meg a vállamat. - De még MINDIG nem tudom ki volt a srác.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:34 pm

Szeptember 26.

- Ahogy azt sem tudjuk, hogy ki volt az a csaj, aki tönkretette az életemet - vágtam vissza idegesen. - Utána kell mennem. Vagy nem. Azt mondta, hogy ne menjek. De nem hagyhatom egyedül. Argh...
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:40 pm

Szeptember 26.

- De te tudod ki volt a srác. Nos, én meg nem és szeretném megtudni. Amúgy - szólaltam meg a bölcselkedni próbáló hangomon - ha azt mondta, hogy ne menj utána, akkor tényleg ne menj. Majd lenyugszik.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:42 pm

Szeptember 26.

- NEM FOG! - fakadtam ki. - Bocsi, nem kellett volna leüvölteni a fejedet.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:51 pm

Szeptember 26.

- Igazából semmi. Szokták szinte ismeretlen emberek leüvölteni a fejemet valami tényleg ismeretlen srácok miatt. Abszolúte normális dolog az életemben - szarkazmus? Á, dehogy.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:52 pm

Szeptember 26.

- Haha... - nevettem fel idegesen. - Utána kéne mennem.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:56 pm

Szeptember 26.

- Tudom, tudom. Bárki kérdezi, velem voltál - emeltem fel a kezeimet védekezően, mikor Willel és Sophieval kiléptünk a kapun. Én a tengerpart felé vettem az irányt, egy kis sétára, ahol megpillantottam Shanet egy számomra ismeretlen lánnyal.
- Shane - kiáltottam és megszaporázva a lépteimet odasiettem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:58 pm

Szeptember 26.

- Wendy - sóhajtottam megkönnyebbülten és nyugodtan. Na jó, enyhén hisztérikus állapotban voltam. - Szükségem van rád.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:10 pm

Szeptember 26.

- Húha - sóhajtottam fel és ijedten Shanere pillantottam. - Mi történt?
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:15 pm

Szeptember 26.

- Volt itt valami fura csaj, aki meg akarta csókolni, aztán egy kissé depis kinézetű, fekete hajú srác, feketébe bújva. Meg kiabálás. Ennyi - tártam szét a karomat. De mikor a fiú csúnyán nézett rám, inkább befogtam. - Azt hiszem, nincs is rám szükség. Örültem. Izé... beszéljétek meg. Ó, és fontold meg a levél témát. Hidd el, hasznos! - kiáltottam vissza Shanenek. - Ja, amúgy Charlotte vagyok. Mert azt elfelejtettem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:17 pm

Szeptember 26.

- Nos, összefutottam ezzel a lánnyal. SZIA, CHARLIE! - kiáltottam a lány után. - Szóval, ide jött egy csaj, hogy tett vagy őszintéznek, és meg akart csókolni. Majdnem meg is történt, de ellöktem magamtól. De közben hátulról látott minket Joseph és elment és azt mondta, hogy ne kövessem és elment és most nem tudom, mit csináljak - hadartam.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:29 pm

Szeptember 26.

- Először is, üljünk le a fűbe. Nézd, szép zöld és puha is - mondtam, mert Shanet szinte a sírás kerülgette. - Joseph biztosan vesz egy mély levegőt, rendezi a dolgait és nyugodt lesz. Higgadtan meg tudjátok ezt beszélni. Elvégre szeretitek egymást, nem?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:34 pm

Szeptember 26.

- De. De ő azt hiszi, hogy megcsókoltam a lányt - ültem le a fűbe. - De nem merem megkeresni, mert azt mondta, hogy húzzak el a fenébe. És a vezetéknevemen szólított.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:35 pm

Szeptember 26.

- Azért mondom. Hagyd egy picit - tépkedtem a füvet.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:36 pm

Szeptember 26.

- De meg kell keresnem! Szeretem és most szomorú és minden bizonnyal utál.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:42 pm

Szeptember 26.

- És majd meg is keresed. Elmondod neki, hogy mennyire szereted és sosem csalnád meg - pillantottam rá fel a fűből.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:43 pm

Szeptember 26.

- De nem fog hinni nekem, mert azt hiszi, hogy megcsókoltam a lányt...
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:46 pm

Szeptember 26.

- Akkor majd megkeresed ezt a Charlotte-ot és ő majd megmondja Josephnek, hogy nem úgy történt. Kérlek, higgy nekem. Ha ő is ugyanannyira szeret téged, mint te őt, akkor valószínűleg fontos neki ez a kapcsolat és nem hagyja, hogy kárba vesszen egy meg nem történt eset miatt - simítottam meg a karját biztatóan.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 5:48 pm

Szeptember 26.

- És most mit csináljak? - néztem rá kétségbeesetten.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 6:25 pm

Szeptember 26.

- Na jó, mindegy - álltam fel válaszra sem várva. - Megkeresem. Gyere! - megragadtam Wendet a kezénél fogva és elindultunk az iskola felé.
- Jól van, megyek magamtól is - biztosított, úgyhogy elengedtem a csuklóját.

/folytatódik a Fiú hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 8:19 pm

október 1.

Estefelé, vacsora előtt kinéztem a hálóm ablakán,és felvidulva láttam,hogy gyönyörű a naplemente. Mivel még sosem mentem fotózni a tengerpartra,főleg így, hogy ilyen jók az adottságok,most úgy döntöttem,hogy itt az ideje. Gyorsan előkotortam a szekrényem aljából a gépemet,és leszaladtam a partra. Alig lézengett egy-két beszélgető csoport a part messzebbi részein. Már nem lehetett fürdeni mostanság,mert túlságosan lehűlt a víz.
Már jó ideje kószáltam a homokban,és álltam meg különböző pontokon, állva vagy leguggolva és kattintgatva,amikor egy ismerős alak ballagott felém. Nate volt az, a homokot rugdosva,közben a pulcsija gallérját igazgatva.
-Szia! -köszöntem rá,mikor már elég közel ért hozzám, közben a nyakamba akasztott fényképezőt az oldalamhoz lendítve.
-Szia.
Kínos csend honolt pár másodpercig.
-Fotóztál? -bukott ki belőle a kérdés,mert gondolom jobb nem jutott eszébe. Közben zavartan toporgott.
-Mi? Jah,igen. Az előbb még gyönyörű naplemente volt, de már lebukott a Nap.
-Öh… Éppen jöttem át a parkon,és pont megláttam egy szál őszirózsát. Gondoltam,majd valakinek a kezébe nyomom… -azzal egy,eddig a farmerje hátsó zsebébe tűzött,gyönyörű sötétlila virágot vett elő,és odaadta.
Na, erre nem számítottam. Zavartan,kissé remegő kézzel fogadtam el,majd félénken a világoskék szempárba néztem. Erre visszamosolygott.
-Ó,köszi szépen. Kedves tőled… Még úgyse kaptam fiútól virágot. Vagy legfeljebb Luke vágott hozzám egy csokor gazt,amikor öt-hat évesek voltunk... - tettem hozzá,bár fogalmam sincs miért.
-Na,akkor már itt volt az ideje,hogy igazit is kapj. Ja,és én nem tudom,hogyan illik ezt,szóval bocsi,hogy csak így egyszerűen elintéztem ezt az egészet… -magyarázott zavart vigyorral.
-Semmi baj. Sőt,jobb is ez így,mint valami sablonos dumával,vagy valami…- próbáltam visszahebegni valami értelmeset. Nem tudtam mire vélni ezt az egészet.
-Szívesen megnézném pár képedet, ha meg akarod mutatni esetleg. -jelentette ki váratlanul.
-Ó,csak nyugodtan. Várj,üljünk le egy padra.
Helyet foglaltunk,majd a nemrég készített képeket végigfuttattam. Ámulva figyelte őket,néha egy-egy elismerő 'váó'-t,vagy 'azta de jó!'-t reagálva. Miután végeztünk, felvillanyozódva kezdett kérdezgetni a fényképezőgépemről,meg hogy egyáltalán mióta csinálom,és hasonlókat. Még jó fél óráig beszélgettünk,majd miután már egészen besötétedett, felkísért egészen a Víz torony lányrészlegéig.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 8:51 pm

/folytatódik a Lány hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tengerpart - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tengerpart   A tengerpart - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tengerpart
Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: