Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fiú hálókörlet

Go down 
+5
Wendy Williams
Crystal Holloway
Belle Lopez
Shane Brooke
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:34 am

First topic message reminder :

A fürdőszoba is a hálószobádon belül található.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:03 pm

szeptember 26.

Miközben Em és a srácok beszélgettek, feltűnés nélkül összekapkodtam elejtett papírjaimat, és a táskámba tömködtem őket. Majd később megkérdezem Joseph-et.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:21 pm

Szeptember 26.

- Örülünk, hogy így gondolod - mosolyogott Joseph.
- És természetesen barátok vagyunk - tettem hozzá én is. Tökre kiment a fejemből, hogy Em még nem tudott róla. Kicsit rosszul éreztem magam. - De ugye nem baj, hogy nem mondtuk el? Csak tudod féltünk a reakcióktól.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:23 pm

-Nem,nem baj,semmi gond. -nyugtattam meg Őket. -Előfordul. Néha én is olyan alap dolgokról meg tudok feledkezni...- tettem hozzá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:25 pm

Szeptember 26.

- Akkor jó - mosolyogtam. - Amúgy arra gondoltam nem olyan rég, hogy kiruccanhatnánk szombat, azaz holnap éjjel az erdőbe. Hogy még jobb csapat legyünk.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:26 pm

-Na,ez jó ötlet! Én benne vagyok. Majd megkérdezzem Crys-t is? Csak úgy elviharzott az előbb,de majd előkerítem még.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:28 pm

Szeptember 26.

- Ja, valamilyen papírokat pakolt - mondtam. - Akkor megkérdezzük Wendy-t és Crys-t. Esetleg a bátyádat is hozhatnád, akkor ha eltévedünk nézhetjük a veszekedéseiteket.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:29 pm

-Ó,oké. -vigyorodtam el. És akkor hány körül találkozzunk majd holnap és hol?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:31 pm

Szeptember 26.

- Takarodó után a Nagyim... a kertészházban? - vetettem fel.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:34 pm

-Ó, a Nagyid a kertész? -kérdeztem meglepve. Most be is ugrott,hogy milyen aranyosnak tűnt mindig az az öreg hölgy. -Oké, de mit fog szólni hozzá Ő? -jutott eszembe hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:35 pm

Szeptember 26.

- Nagyi? Semmi különöset - legyintettem. - Sóhajt majd egy nagyot és beenged minket. Tudja, hogy úgyis elmennék, nem állíthatna meg.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:47 pm

Szeptember 26.

- Na, nekem is mennem kell - mondta Em az órájára nézve.
- Akkor holnap még beszélünk a kiruccanásról - búcsúztunk. - Jó éjt!
- Jó éjt!
- Mész aludni? - kérdezte Joseph.
- Nem tudom, már eléggé álmos vagyok - nyomtam el egy feltörő ásítást. - Ó várj, szeretnék mutatni neked valamit.
- Mindjárt takarodó - nézett az órájára Joseph, de elindult ő is az ajtó felé.
- Sietünk - legyintettem.
Pillanatokon belül már a szobámban voltunk. Előhalásztam a köpenyemet a cuccaim közül.
- Még mindig fekete - jegyezte meg Joseph.
- Szerintem nem is fog változni - feleltem. - De nézd meg, mik vannak rajta.
Joseph óvatosan a kezébe vette a köpenyt. Ujjaival simította végig a mintákat és amikor elért a 'LOVE'-hoz, rám pillantott.
- Akkor került fel, amikor megismertelek. Gondoltam, megmutatom, hogy biztosan tudd, mit érzek - zavarban voltam, nem tudtam, mit tehetnék. - Tudom, hogy nyálas, de bisztosra akartam menni.
- Nem baj - mosolygott és magához ölelt. - Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 7:14 pm

Szeptember 27.

- Akkor most itt várjuk meg, amíg takarodót nem fújnak? - kérdezte Joseph. - Nem lesz baj, ha bejönnek ellenőrizni?
- Ha zavarok, akkor mondd meg - léptem az ablak felé.
- Nem zavarsz, csak nem akarom elszúrni a programunkat egy kis büntivel.
- Aggódsz, hogy bemocskolom a tiszta, büntimentes életedet? - nevettem.
- Igen - vallotta be. - Jobb nézni titeket, mint részt is venni benne.
- Mindegy. Beszélgessünk - ültem le a földre.
- Beszélgessünk - egyezett bele lemondóan és leült velem szemben.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 7:33 pm

Szeptember 27.

Mivel amikor megérkeztem Joseph szobájába, még bőven volt idő takarodóig, sikerült elaludnom. Mondjuk azt, hogy a tegnapi esőben rohangálás megtette a hatását. Joseph szerencsére nem betegedett meg, de én nem úsztam meg szárazon.
- Shane, ébresztő - keltett fel Joseph. - Te szörnyen nézel ki.
- Kösz - nyitottam ki a szemem. - Értem én, hogy őszintének kell lennünk egymáshoz, de azért egy gyengédebb megfogalmazás nem ártott volna.
- Szerintem te lázas vagy - tette a kezét a homlokomra. - Nem kéne mennünk.
- De, minden oké, jól vagyok - füllentettem. Rázott a hideg. - Csak vastagabban öltözök fel, mint tegnap.
- Nem kéne menni - ismételte meg Joseph a fejét csóválva.
- Kérlek - álltam fel. - Légyszi! Nézd, felveszem ezt a meleg pulcsit.
- És az egyik kabátomat - jelentette ki ellentmondást nem tűrő hangon.
- Nincs rá szükség.
- Megmondalak a Nagyidnak - fenyegetett meg, mire elnevettem magamat.
- Könyörgöm, már mind a ketten betöltöttük az ötöt - mosolyogtam, de a komoly tekintetét látva megadtam magam. - Rendben, felveszem az egyik kabátodat. De ne szólj neki egy szót se!
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 7:47 pm

Luke-al úgy beszéltük meg,hogy az Ő ajtaja előtt találkozunk, és majd Shane nagymamájának a házához együtt megyünk.
-Na,készen álltok? -dugta ki kócos fejét. Mi már menetre kész vártunk,így bólintottunk. Egy vastag kötött pulcsit vettem fel, és hozzá egy hosszú fekete fartmert. Crys is hasonlóan öltözött.
-Te is öltözz ám fel rendesen, hűvös tud ám lenni éjjel. -súgtam be neki a résnyire nyitott ajtón.
-Oké,hugi,ne aggódj,amúgy Tűz elemű vagyok... -emlékeztetett,miközben még valamiért visszament és kotort a szekrényében.
-Jó,de akkor is. -válaszoltam halkan,majd egy fél perc múlva vissza is tért,és indultunk a kertészházhoz.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 7:58 pm

/folytatódik a Parkban/
Vissza az elejére Go down
Charlotte Brüll

Charlotte Brüll


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2014. Jul. 24.

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 10:17 am

Szeptember 28.

- Carter! Carter! CARTER!
- He?
Fiú hálókörlet - Page 5 Tumblr_n8zordruFr1tdcn05o1_500
- Nézd meg, hogy nézek ki! - mutogattam magamra.
- Lily! - kiáltott fel mosolyogva.
- Nem, nem Lily vagy ki vagyok. Charlie. És így nézek ki! - mint a csaj tegnapról. Pontosan ugyanúgy. Mi a... Mi történt velem éjszaka?
- Charlie. Biztos?
- Második osztály. Matek óra. Az óra közepén bepi...
- Ne folytasd! - emelte fel a kezét védekezően. - Gyere be! Carter majd segít.
- Ó, azt kétlem - dünnyögtem, de azért bementem az úgynevezett 'Carter birodalomba'.
- Ne, az ágyra ne ülj! A székre se. Ülj a földre.
- Kösz - sóhajtottam egy nagyot.
- Szóval, mi a probléma? - vette elő a csajozós mosolyát.
- A húgod vagyok, nem hat meg, egy. Kettő pedig, CARTER!
- Nyugi, visszacsináljuk.
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 7:39 pm

/Kezdődött a Gyengélkedőben/

- ...És ez történt.
- Ó. - Endrew-nak ez volt a reagálása, miután elmondtam, hogy Luna mit mondott.
Takarodó után volt már, vacsi után jöttem fel Endrew-hoz, csak itt maradtam. Már pizsama volt rajtam, kezemben egy szarvasgida alakú plüssöt szorongattam, be voltam bugyolálva a takaróval. Hanyatt fekve meséltem a mellettem ülő fiúnak, hátát az ágy elejének támasztotta. Egy laza póló volt rajta, és egy rövid nadrág.
- Alex szerelmet vallott Lunának. És Julie-val láttuk őket a tengerparton csókolózni. És Luna után mondta el, hogy járnak. Egy hónapja! És észre sem vettem... - mondtam ki halkan és odaültem Endrew mellé. Ezt nem tudtam felfogni sehogy sem. Mármint ezt az egész Luna ügyet.
- Én úgy gondolom, hogy legyenek boldogok. De pontosan miért zavar? Tényleg azért, mert hazudott Luna, vagy másért? - kérdezte Endrew és a szemembe nézett.
- Őszintén? Nem tudom. Ó, ennyi az idő?! Sietnem kell! - takaróztam ki. Felálltam és elindultam az  ajtó felé.
- Várj! - szólt utánam Endrew. Hátranéztem.
- Igen?
- Tudod... - kezdte, de megakadt. Tudtam, hogy nem azzal folytatta, amivel tulajdonképpen akarta. - Itt hagytad a plüssöd.
- Ó. - szaladtam vissza, de mielőtt kimentem volna odaléptem hozzá. - Köszönöm.
- Mit?
- Hogy a barátom vagy. - mondtam és az arcára egy puszit adtam.
- Szívesen. - mosolygott rám Endrew. - Jó éjt, csajszi!
- Jó éjt! - és kimentem. Gyorsan a mi hálókörletünkbe szaladtam. Sokáig forgolódtam még, de aztán sikerült elaludnom.
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:48 pm

Október 21.
-Luke!-esett be az ajtómon Em.
-Üdv.- mormogtam válaszul,miközben az ablakon át a fákat bámulva szórakozottan gitároztam valamit. Rég nem zenéltem,és már hiányzott. -Miben segíthetek? -tettem le a gitárt magam mellé. Eléggé feldúltnak tűnt.
-Az a köcsög Klaus Anderson állandóan szívat Vízidézésen meg úszáson!
-Bővebben?
-A Vízidézés házimra direkt ráborította az üdítőjét, aztán meg úszáson már többször is direkt,ha páros gyakorlat volt,mindig csak akadályozott, direkt megrúgott és ilyenek! -adta ki magából dühösen,miközben fel-alá járkált.
-Ahha. Hát ez valóban egy barom. De tudod mit…? Visszaadjam neki? -kérdeztem hirtelen felélénkülve.
-Na,az jó lenne!
-Hogy hívják a pofát?
-Klaus Anderson. Negyedéves, Víz.
-Hm. Oké, megoldom.
-Na de mégis hogyan? Ismersz valakit aki Víz elemű és eggyel alattad jár,rajtam kívül?
-Az már az én bajom,de mondom,meg fogja bánni az a cickányfejű! -jelentettem ki harciasan.
Emily felnevetett. -Honnan vetted,hogy cickányfejű? Mert amúgy tényleg.
-Csak egy Luke Foster-féle megérzés. -kacsintottam rá.
-Óó,köszi! -ölelt át már kissé higgadtabban húgom. Miután leszedtem magamról, elhessegettem, és el is indultam,hogy megkeressem a megfelelő embert,aki segíthetne a bosszúállásban.
Vissza az elejére Go down
Luke Foster

Luke Foster


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jul. 22.
Age : 26

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 9:21 pm

Okt.21.
Az első ember,aki eszembe jutott, Nate Grogan volt,aki tudomásom szerint Víz elemű, és Emily enyhén bele van zúgva. Igaz, Ő ötödéves,de talán valahogy rajta keresztül elő tudom csalni ezt a Klaus gyereket. Végigkóvályogtam a Víz torony fiú hálókörletének folyosóján,abban reménykedve,hogy csak előkerül. Végül tényleg ez történt. Valamelyik haverjának a szobájából jöhetett,mert hangosan vihorászva,még párszor valamit visszaszólva szakadt el a kilincstől, majd meglátott és köszönt.
-Szia.
-Szia. Tudnál segíteni valamiben? -tértem rögtön a lényegre.
-Persze, remélem.- válaszolt bizakodóan.
-Ismersz egy Klaus Anderson nevű pofát? Eggyel alattad jár elvileg.
-Öhm… -a fiú elgondolkodva meredt ki az ablakon pár pillanatra,majd megszólalt:-Igen, nagyjából tudom ki. Várj,ott is van kint, a parkban. -Az egyik padra mutatott, amire épp ráláttunk fentről.
-Ó,köszönöm! Akkor most megyek is. -azzal a gyorsan a park felé vettem az irányt, még arra sem volt ideje Nate-nek,hogy megkérdezze,miért keresem azt a fiút.
/folytatódik a Parkban/
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 4:45 pm

Október 31.

Joseph szobájában ücsörögtem a nekem kikészített ruhákkal szemezve, míg ő a fürdőszobában volt és... nem tudom, mit csinált, mert túl sok ismeretlen szó szerepelt benne.

Fiú hálókörlet - Page 5 CostumeGallerydisplay

Joseph rengeteget dolgozott vele, én is egy csomót segítettem neki, mert nem bírtam volna elviselni, hogy csak egyedül csinálja nekem az egészet. Bár eleinte tiltakozott, belátta, hogy azért nem olyan rossz.
Viszont így az egészet egyben nézve eléggé bonyolultnak tűnt, nem voltam biztos benne, hogy sikerül felvennem, de végül csak rávettem magam, hogy legalább a nadrágot és az inget felvegyem, mert azért bíztam magamban annyira, hogy azt felpróbáljam egyedül.
Éppen az övek sokaságát méregettem bizalmatlanul, amikor megjelent Joseph teljes vámpíröltözetben.

Fiú hálókörlet - Page 5 Zxqyzd

- Wow... - ámultam. - Jól nézel ki.
- Köszönöm - mosolygott. - Segítsek?
- Ja, az nem ártana - adtam fel.
Alig fél perc alatt sikerült rám adnia az összeset.
- Indulhatunk? - kérdeztem.
- Persze.
Vissza az elejére Go down
Jesse Dwane

Jesse Dwane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Aug. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 8:21 pm

November 1.

Ma délelőtt 11 tájékán az eső kopogására ébredtem fel, bár először gőzöm se volt,hol vagyok. Aztán rájöttem,hogy Luke szobájában. Egy matracon,a földön aludtam,amiről épp készültem felkelni,de egy hatalmas dörrenő hang kíséretében bevertem a fejem a radiátorba,ami felettem volt. Erre végre felriadt Luke is,aki a rendes ágyában aludt.
-Mi van? Mi a bánat volt tegnap éjjel? -kérdezte dörmögő hangon,üdvözlésképpen.
-És én miért vagyok itt? -érdeklődtem tőle álmos hangon,a homlokomat dörzsölgetve.
-Ja,várj,mi idióták,tegnap a táncikálás helyett feljöttünk ide bulizni! -ugrott be barátomnak.
-Szuper. És mit műveltünk?
-Háát… Nem akarlak lelombozni,de valaki kitalálta közülünk,hogy animágiáljunk,és ijesztegessük hópárduc és hiúz alakban az elsőéveseket. De aztán a Víz eleműek házvezető tanára eléggé leteremtett minket,és büntetőmunkát ígért.
-És ki volt az az elmebeteg,aki kitalálta?-kérdeztem felháboroda.
-Te.
-Mi? Dehogyis! Asszem Bob volt az,már beugrott.
-De Te lelkesen támogattad! Aztán én is… -tette hozzá keserűen.
Haverom hálószobája nem volt túlságosan rendben. Konfetti volt a földön mindenhol, üres,egykor sütőtöklevet tartalmazó poharakkal volt telehalmozva az íróasztala,valamint sütimaradékokkal. Az ágy alatt megpillantottam az Ellenségedet 10 Percre Egérré Változtatós csodacucc csomagolását. Valaki felhozott egy töklámpást,és az állólámpa tetejére helyezte. (?) Tekintetem egy kóláspalackra siklott,és eszembe jutott az este többi eseménye is.
-Uhh. Tett vagy Tett-eztünk is,igaz?
-Igen. -felelt Luke,hangjában fáradt lemondással,miközben kikászálódott az ágyból.
-És miért nem küldtél haza?- jutott eszembe hirtelen.
-Mert már hajnali fél három volt,Te maradtál itt utolsónak,és már nem akartam,hogy zavarkolódj a folyosón,amíg visszamész.
-A többiek mikor húzták el a csíkot?
-Hát,olyan kettő körül. Addig tartott a diszkó a Nagyteremben,úgyhogy akkor még nyugodtan visszamehettek a hálójukba. Aztán Te még maradtál, előrángattam a vendégmatracot,amit itt tárolok az ágyam alatt ilyen esetekre,és még világmegváltó beszélgetéseket folytattunk egy félóráig. -vázolta fel az éjjel történteit Luke.
-Jé,tényleg. -az órámra néztem,amit persze elfelejtettem levenni alvás előtt. -Na,asszem a reggeliről már lemaradtunk. -húztam el a számat. -De egy kis kávé remélhetőleg maradt.
-Azt én is ajánlom. -ásított Luke,miközben odavánszorgott pizsamában a tükörhöz,és felsóhajtott: -De így mégsem kéne emberek közé mennünk,nem gondolod? -Én is felkeltem és odaálltam a tükörhöz.
-De,gondolom. - azzal próbáltam kissé összerendezni az oroszlánsörény-szerűen álló hajam.
Később visszamentem az én szobámba,kerestem tiszta ruhát,és lementünk az Étkezőbe. Szerencsére nem csak mi voltunk későn kelők ma, más csoportokat is láttunk,akik éppen most kullogtak elő,hogy egyenek valamit, ezért direkt hagytak egy kis reggelit még pár asztalon.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2014 2:57 pm

November 9., vasárnap

Akadozó lélegzettel ébrettem, immár nyolcadik napja. Mindig ez van, ha eljött a halottaknapja. Rémálmok, amik elkísérnek mindenhova. Pontosan egy rémálom. Aztán, ahogy közeledik december hetedik napja, egyre erősödnek. Akkor haltak meg Anyuék.
A halottaknapját úgy tartottam, mint eddig mindig. Kiszöktem és az erdő legmélyében, egy duplatörzsű fa tetején ülve beszéltem Anyáékhoz. Ezt a fát az első tanítási évben találtam, amikor először töltöttem Nagyi (és Juliette) nélkül. Elmondtam, mennyire hiányoznak, meséltem az iskoláról, Joseph-ről, Crys-ékről. Aztán órákig ücsörögtem még a fán, a madarak és a szél hangját hallgatva, mintha azok a szüleim hangjai lennének. Igazából a halottaknapja nyugodtabb, mint Az A Nap. Ilyenkor többnyire mesélek. Akkor viszont teljes kiakadás van, gyakorlatilag az egész erdő tőlem zeng, amikor kiöntöm mindenem.
De pozitívum, hogy utána elmúlnak a rémálmok szépen, lassan.
Miért nem akarom akkor kiengedni magamból a fájdalmamat hamarabb? Magamnak se nehéz bevallani, de ezekben a rémálmokban látom a szüleimet épen, egészségesen. Rövid ideig, de látom. Viszont akkorra az álmosság, a felgyülemlett érzelmek már maguktól robbannak ki.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2014 6:35 pm

November 9.
/elkezdődött a Lány Hálókörletben/

Megálltam Nate ajtaja előtt,és két bátortalan koppintással jeleztem,hogy bemennék. Nem érkezett válasz,pedig az ajtó alatti résen át fény szűrődött ki. Így aztán gondoltam egyet és benyitottam. A hálóhoz tartozó fürdőszobában lehetett, ugyanis be volt csukva az ajtaja, és vízcsobogás hallatszott belülről. -Biztos fürdik…-gondoltam,miközben engedve kíváncsiságomnak,körülnéztem az íróasztalán. Lelombozódva vettem tudomásul,hogy jövőre nekem is esztelenül hosszú házi dolgozatokat kell költenem a legérdektelenebb elméleti témákról. Gondoltam bekiáltok neki,hogy itt vagyok,de aztán meggondoltam magam. Csendben leültem az ágyára,és vártam.
Pár perc múlva kivágódott a fürdőajtó,és a fiú alsógatyában, fogkefével a szájában csörtetett ki. Mivel a kinyíló ajtó pont eltakart, ezért csak valamivel később vett észre.
-Jé,Te itt vagy? -lepődött meg,miközben majdnem kiesett a fogkefe a szájából. -Üdv.
-Szia. -mosolyogtam rá szelíden. -Hogysmint? Nem zavarlak?
-Nem. Várj,csak befejezem…-mutogatott a szájára,majd még gyorsan eltűnt egy fél percre,de aztán már le is vetette magát mellém.
Egy kis ideig csak ültünk,a vállára hajtottam a fejem. Később azonban már kezdtem érezni,hogy azért még is csak meg kéne szólalnia valakinek.
-Öh,tudod… Egyik nap az a puszi, szóval azzal…?
-Kérsz most is? -vigyorgott rám.
-Idióta. -hagytam rá nevetve,és játékosan összeborzoltam a haját. -De ahogy gondolod.
-Oké! -vágta rá lelkesen, de a sima puszi helyett azonban váratlanul megcsókolt.
-Uh,bocsi,ha nem akartad volna…-kapta el a pillantását rólam utána.
-Jaj,dehogy is! -öleltem át megkönnyebbülten, belül valami elmagyarázhatatlan érzéskavalkáddal küzdve.
-Gondolom,már rájöttél,hogy mennyire beléd vagyok zúgva. -mondta halkan.
-Igen,de én is beléd. -válaszoltam nevetve.
Jólesően nekidőltem és még mindenféléről beszélgettünk.
-Tényleg,van valami háziállatod? -jutott eszembe hirtelen.
-Igen,otthon van egy kutyánk.
-Úú,és milyen? Hogy hívják?
-Jerry. Egy három hat éves border collie.
-Tényleg? Fú,úgy szeretem azt a fajtát. -lelkesedtem fel.
Ezzel a témával még elvoltunk jó sokáig, mesélt mindenfélét Jerryről,aztán amikor legközelebb az órámra néztem,megdöbbenten láttam,hogy eltelt az idő. Így aztán jó éjt kívántam Neki,és visszamentem a hálómba. Közben alig bírtam magammal a boldogságtól, és alig vártam hogy majd elmesélhessem Crysnek a történteket.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2014 6:56 pm

November 14., péntek

Eléggé nehéz volt a hetem. Dolgozatok, felelések, idegesítő iskolatársak... Szükségem volt egy kis kikapcsolódásra, így elővettem az ágyam alól a dobozomat.
Sachael most feljött hozzám, mivel Nagyi növényeket ment gyűjteni az Erdőbe és nem szeretett a sárkányom egyedül lenni. Lekuporodott mellém az ágyra és úgy nézte velem együtt a benne lévő holmikat. Fényképek, mozijegyek, rágógumis plakát, blokkok. Apró, jelentéktelennek tűnő dolgok, de számomra mégis fontosak.
Most a képeket vettem elő, a két kedvencemet.

Anyuról ez a kép az utolsó születésnapján készült:
Fiú hálókörlet - Page 5 GkF7-noipoU

Anyu és Apu NY egyik parkjában:
Fiú hálókörlet - Page 5 Julianne+Moore+Julianne+Moore+Strolls+Around+mO9WRomCNnTl
Kiborítottam a dobozt további emlékekért kutatva, amikor kopogtak.
/Ezt majd szeretném folytatni, kérlek senki ne írjon Shane-nel kapcsolatos dolgokat más. Köszi/
Vissza az elejére Go down
Jesse Dwane

Jesse Dwane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Aug. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 16, 2014 6:56 pm

Nov. 18.

-Luke,szerintem ezt nem gondoltuk végig. -tettem csípőre a kezem.
-Hát azt senki nem mondta,hogy végiggondoltuk, de ez így lesz fair. -válaszolta diplomatikusan,közben láttam,hogy küzd a kitörni készülő röhögőgörcsével.
Ugyanis azt találtuk ki,hogy egy napig cserélünk egymással,de konkrétan mindenben. Tehát órán egymás helyére ülünk, egymás szobáját használjuk egy éjjelre,meg minden másban cserélünk. (Természetesen csak nekünk juthat eszünkbe ilyen elvetemültség.) Úgyhogy mára hivatalosan Luke Foster vagyok,engem meg Ő fog "helyettesíteni".
-Anyám,de fura lesz a Jesse-re hallgatni!
-Hát még nekem a Luke-ra! Ó és jut eszembe: lesz egy húgom is mára!
-Jé tényleg,nekem meg egy öcsém. Mindig is vágytam egy öcsikére! -villanyozódott fel barátom.
-Óó,hát azt az átkot nem fogod kitapasztalni egy nap alatt,hogy milyen ha tényleg van egy! Kedves Jesse Dwane. -tettem hozzá.
-Na jó. Te meg vigyázz a kaktuszaimra! Ha valamelyiknek is egyetlen tüskéje besárgul,vagy valami, az arcodba vágom. -védelmezte növényeit Luke. Vagyis Jesse.
-Jó,akkor meg én is figyelmeztetlek,hogy ha kárt merészelsz tenni a függőágyamban, Luke ízekre szed! -közöltem fölényes vigyorral.
Ekkor Emily jelent meg a láthatáron.
-Szia Luke,légyszi segí…
-Oké,intézéttek el! -lökött oda lány elé,majd elhúzta a csíkot.
-Most hova mész? -kérdezte egyszerre felháborodottan és értetlenül Emily.
-Öh,na, szóval. Ma reggeltől holnapig én képviselem a Luke Foster nevű állampolgárt,közös megegyezés alapján. Az a göndör hajú úriember pedig nem már, mint Jesse Anthony Dwane.
Egy pillanatra úgy nézett rám,mint egy komplett idiótára, de aztán -mivel már gondolom hozzászokott az ilyen,a bátyjától származó agyament ötletekhez- vette az adást. Én pedig belül nem éreztem magam valami jól,hiszen a lány szemében úgy tűnik,még most sem leszek több A Luke (vagyis most Jesse) Idióta Haverjánál. De aztán nem foglalkoztam ezzel a problémával többet. Szemmel láthatóan már alkalmazkodott a kissé abszurd cseréhez,mert aztán vigyorogva megkérdezte:
-Oké,akkor Luke, kérlek segíts,és mondd meg,mi baja a kaktuszomnak,mert elkezdett barnulni a…
-Ó,hogy az összes Fosternek kaktuszmániásnak kell lennie! -fakadtam ki hirtelen,de aztán észbekaptam. -Izé,szóval,nem úgy értettem. Persze,hugi, mindjárt megnézem,és… Majd valamit kitalálok. -közben hátrasandítottam helyettesemre,hogy vajon mit szólt a zseniális alakításomhoz. Éppen a folyosón vihogott az ablakpárkányba kapaszkodva,de amikor észrevette,hogy nézem, jelezte,hogy jól csinálom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiú hálókörlet - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiú hálókörlet
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lány hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: