Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fiú hálókörlet

Go down 
+5
Wendy Williams
Crystal Holloway
Belle Lopez
Shane Brooke
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:34 am

First topic message reminder :

A fürdőszoba is a hálószobádon belül található.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:46 pm

Augusztus 30.
- Á-á, rólad is lesz kép - mondtam. - A barlangépítő csapatunk szerves tagja vagy.
Végül hosszas győzködés után sikerült létrehoznom egyet-egyet. Majd bosszúból ők is csináltak rólam.

Joseph:
Fiú hálókörlet - Page 2 1017586_10151641005369581_1269197765_n

Crystal:
Fiú hálókörlet - Page 2 E5f0b7302802314

Én...:
Fiú hálókörlet - Page 2 Eric_saade


A hozzászólást Shane Brooke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 11, 2014 7:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 8:52 pm

Augusztus 30.

Az energiaújratöltés után gyorsan befejeztük a festést (mind a hárman két ecsettel dolgoztunk fejenként, hogy az egész szürke legyen). Majd amíg az apróbb díszítéseket rábíztuk Joseph-re, addig mi Crys-szel megpróbáltunk egy párnát varrni bele. Nagy nehezen sikerült összehoznunk, de mire végeztünk már vacsoraidő volt.
- Ügyesek voltunk, nem igaz? - néztük mindannyian a kis lakást. Mindenképpen zseniális lett. - Na, azt hiszem kitettünk magunkért rendesen.
- Az nem kifejezés - karolta át a vállamat Joseph. - Na menjünk enni, mert éhen halok!
Ezzel mind így éreztünk, úgyhogy elégedetten lementünk vacsorázni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 12:34 pm

Szeptember 9.

A vasárnapi napot természetesen Joseph szobájában töltöttem és próbáltam segíteni neki a ruhakészítésben. A délelőtt folyamán (nem tudom, honnan) sikerült beszereznie a szükséges anyagokat és kiszabni őket, amíg én a próbababát készítettem el, ami méretileg Crys hasonmása volt.
- Na, milyen lett? - kérdeztem, miközben ragtapaszt tettem vérző ujjamra. Mondjuk azt, hogy az egyik drót meglehetősen önálló gondolkodású volt.
- Tökéletes - ragyogott fel Joseph arca. - Majd, ha poteidaidaként az egyik New York-tól nem messze eső tónál örködöm, akkor nyitok egy szalont és te fogod nekem elkészíteni a próbababákat.
- Jaja - értettem egyet. - Én pedig a pincében boszorkánymesterként fogok dolgozni az elemi világnak.
- Továbbra sem olvastad el, ugye? - nézett rám reménykedve.
- Dehogyis. Tudod, milyen hosszúak?
- Persze. Mit szólnál, ha csak a krónikákat olvasnád el? Azok rövidek.
- A miket? - húztam fel a szemöldököm.
- Bane krónikák. Tessék, ott vannak a polcon - mutatott a szóban forgó kötetekre.
- Tényleg nem vészesen hosszúak - méregettem őket biztonságos távolságból. - Majd elviszem, ha végeztünk itt, rendben?
- Szavadon foglak - állt fel Joseph. - De most munkához! Ez nem lesz kész két perc alatt és ha csak lazsálunk, akkor Crys kénytelen lesz a császár ruhájában menni. Ne, ne kérdezd. Egy mese. Azt jelenti, ruha nélkül.
- Tudom, mit jelent! - tettetettem felháborodást. - Na, lássunk hozzá.
Egészen délután ötig robotoltunk déltől, mire teljesen kész lett a felső része a ruhának, ami most úgy nézett ki, mint egy sötétkék, gyöngyös miniruha. A varrásban és (főképp) a tartásban sokat segítettem, de a gyöngyök elhelyezését valahogy nem merte rám bízni, úgyhogy leültem és festegettem az egyik megmaradt sötétkék ruhaanyagra.
- Ez így is jól néz ki - sandítottam reménykedve Joseph-re, aki viszont azonnal leintett. - Ember, alig várom, hogy végre boszorkánymester lehessek és akkor eskü, besegítek neked a mágiával...
- Rendben. Min ügyködtél, amíg én dolgoztam? - vette ki a kezemből az anyagdarabot.

Fiú hálókörlet - Page 2 2j5l761

- Tök jó lett - mosolygott Joseph.
- Köszi.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:35 pm

szeptember 9.

-Hello - rontottam be Joseph szobájába. - Mit csinál... Aztaaaa! - torpantam meg az ajtóban elkerekedett szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:38 pm

Szeptember 9.

Joseph elégedett, de szerény pillantással nyugtázta Crys reakcióját.
- Pedig még nincs is kész, csak a felső része meg a szoknya egy része - felelte. Igen, pont akkor bajlódtunk a szoknyával már vagy tíz perce, amikor betoppant Crystal. El nem tudjátok képzelni, milyen nehéz tartani az ilyeneket. És már fogyóban van a ragtapasz is...
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:39 pm

szeptember 9.

-Öhm... Segíthetek valamiben? - kérdeztem még mindig megbabonázva.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:41 pm

Szeptember 9.

- Ó, nem kell - legyintett Joseph. - Minjárt befejezzük az alapszoknyát és arra jön majd a fodros második réteg, amit majd masnival díszítünk. De az ráér később is, úgyhogy ha ezt összevartuk, akár fel is próbálhatod.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:43 pm

szeptember 9.

-Oké - vigyorogtam. - Akkor addig mit csináljak?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:49 pm

Szeptember 9.

- Ülj le valahova - mondta Joseph, de szerintem igazából nem is figyelt, mert már teljesen belefeldkezett a varrásba.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:50 pm

szeptember 9.

-Oksa - huppantam le egy kanapéra, és a vízidézéssel próbálkoztam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 4:53 pm

Szeptember 9.

- Ha összevizezed az anyagot, véged van, Tündérlány - fenyegette meg a szabóollóval Joseph a lányt, miközben az utolsó öltéseket csinálta. - Na, kész is van. Shane, kérlek, leveszed a babáról?
- Természetesen... - morogtam, mert pontosan tudtam, hogy ez nem olyan egyszerű, de azért valahogy csak sikerült. - Tessék! - nyújtottam Crys-nek.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:14 pm

szeptember 9.

-Ijj, köszi! - ugráltam, aztán már a fürdőszobából szóltam ki. - Egyébként nincs miért aggódnod, egy árva áramlatot nem tudok megidézni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:16 pm

Szeptember 9.

- Majdcsak sikerülni fog egyszer és nem szeretném, ha itt történne meg a siker - legyintett Joseph. - Na, felvetted?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:18 pm

szeptember 9.

-Ühümm - tipegtem ki a fürdőből. - Na, milyen? - álltam meg a fiúk előtt.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:19 pm

Szeptember 9.

- Csini. Fordulj! - parancsolta Joseph. - Gyönyörűen áll rajtad. Nem szoros?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:20 pm

szeptember 9.

-Nem, tök király - vigyorogtam, miközben óvatosan megpördültem. - Imádlak! - ugrottam Joseph nyakába, aztán visszavonultam a fürdőbe, hogy visszavegyem normális ruháimat.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:24 pm

Szeptember 9.

- Azt hiszem, ha túléli azt a bálat Crys-en, hivatalosan is zseinális vagyok - csóválta a fejét Joseph, miután Crystal bement visszaöltözni. Hát igen. Amennyit ő ugrálni fog... - De hallottad? Imád.
- Hát persze. Hiszen nem hivatalosan zseniális vagy - nyomtam piszit az arcára.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:25 pm

szeptember 9.

-Sőt, hivatalosan is - csörtettem ki a fürdőből. - Még egy ilyen fantasztikus ruhatervezőt még nem láttam - mosolyogtam, miközben megpróbáltam visszaügyeskedni a ruhát az állványra.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:32 pm

Szeptember 9.

- Hagyjad, majd én! - ugrottunk egyszerre a ruhához Joseph-fel.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:33 pm

szeptember 9.

-Ööö... - léptem hátra kicsit meglepődve. - Ennyire kétbalkezes lennék...? Költői kérdés volt - igyekeztem leszögezni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:34 pm

Szeptember 9.

- Nem, dehogy - nyugtatta meg Joseph.
- Csak egy kicsit - mondtam én.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:35 pm

szeptember 9.

-Tudom - legyintettem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:36 pm

Szeptember 9.

- Tudsz esetleg most egy kicsit segíteni? - kérdezte Joseph a lánytól. - Hogy a fodrok jó helyen legyenek, négy kéz nem elég.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:37 pm

szeptember 9.

-Oksi - ugrottam oda egyből.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 5:39 pm

Szeptember 9.

Alig fél órával (és a tűk helyére a kezemhez három ragtapasszal) később sikerült befejeznünk a formázását.
- Üljetek le, ezt inkább egyedül csinálom - hessegetett el minket Joseph és varráshoz látott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiú hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiú hálókörlet
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lány hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: