Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fiú hálókörlet

Go down 
+5
Wendy Williams
Crystal Holloway
Belle Lopez
Shane Brooke
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:34 am

First topic message reminder :

A fürdőszoba is a hálószobádon belül található.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Jesse Dwane

Jesse Dwane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Aug. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2014 7:51 pm

Nov.25.
Ma reggel amikor elhúztam a vaskos sötétítőfüggönyöket, egyáltalán nem számítottam arra,hogy nem is akármilyen havas tájkép fog fogadni. A tény,hogy egész éjjel esett a hó,és mi rövidesen kimehetünk hógolyózni, elégedett vigyort csalt az arcomra. Így ,szórakozott örömködéssel nekiálltam a reggeli készülődésnek.
/folytatódik a Parkban/
Vissza az elejére Go down
Jesse Dwane

Jesse Dwane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Aug. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 11, 2014 8:05 pm

Dec. 11.

-VÁÁÁÁ! -szívroham kerülgetett,amikor felriadtam hajnali három óra tizennégy perckor. Ugyanis valamelyik mókás kedvű osztálytársam (gondolom Luke Foster) beállította az ébresztőórámat erre a zseniális időpontra. Ám ezt nem gondolta végig,ugyanis szépen úgy döntöttem,hogy átmegyek hozzá és megtisztelem jelenlétemmel,ha már felkeltett.
-Milyen terveid vannak velem hajnali háromkor,elvtárs? -nyitottam be a szobájába,jó hangosan beszélve, és közben a villanyt felkapcsolva. Valaki megrázkódott a takaró alatt,majd megjelent egy kócos, göndör fürtös fej a takarók közül.
-Jesse Anthony Dwane,közlöm veled,hogy…
-Hogy? -kezdtem kiakadni.
-Jaa. Várjál. -ült föl az ágyon. Tényleg. Beállítottam az órádat,hogy csörögjön neked három óra tizennégykor. Méghozzá azért,hogy valamit most sürgősen megmutassak neked a tetőn.
-A tetőn? -néztem rá kétkedve,idegesen kisöpörve pár hajtincset a homlokomból.
-Aha. Gyere! -ugrott ki az ágyból, ekkor észrevettem,hogy ő már fel volt öltözve.
Vállat vontam és követtem. Óvatosan, figyelve,hogy ne nyikorduljon az ajtó,kiléptünk a folyosóra,és az egyik ablakból óvatosan kilépve az alattunk elterülő Társalgó lapos tetőjén landoltunk.
-Mit akarsz mutatni? -kérdeztem,miután körbekóvályogtuk a tetőt zsebre tett kézzel.
-Olvastam az egyik végzősöknek szóló tankönyvben,Tűzidézés fakt volt éppenséggel,hogy meg tudjuk azt csinálni azt elvileg,hogy szabadesés közben,mielőtt a földnek vágódnánk,tűzidézéssel le lehet fékezni a levegőben magunkat és puhán földet érni.
-Ahamm. -mormogtam,miközben kissé lehajoltam, négy és fél emelet magasságból szemléltem az alattunk lévő füves terület halvány sziluettjét.
-Vigyázz,le ne ess még addig, … -szólalt meg hirtelen, közvetlen mögöttem Luke,mire úgy megijedtem,hogy elszédültem és elvesztettem az egyensúlyomat.
-Basszus! -ordított utánam,miközben zuhantam. Majdnem belőlem is kiszakadt egy tagolatlan üvöltés,de még időben visszafogtam magam,hiszen épp hálószobák ablaka előtt húztam el,egyre csak gyorsulva. A hajam az arcomban volt teljesen,semmit nem láttam,és kezdett az adrenalinszintem erősen felkúszni. Egy másodperc töredékébe telt,és gyorsan sikerült tüzet idéznem. Ügyetlenül próbálkozva nagy nehezen úgy fordultam,hogy a perzselést magam alá tudjam irányítani. A szívem a torkomba dobogott,még akkor is,amikor éreztem,hogy lassítok,és fokozatosan átváltok lebegésbe,majd megállapodok egy jó méterrel a föld fölött. Ám ez sem tartott sokáig,pár pillanat múlva megszűnt a tartás,és elterültem a földön,de szerencsére minimális fájdalommal történt mindez. Luke elrettent arccal bámult rám fentről. Gyorsan felpattantam,és lelkesen integettem neki. Első reakciója egy döbbent pillantás volt,majd végre felfogta,hogy minden oké. Elkezdtem mutogatva-hadonászva tudtára adni,hogy javaslom: próbálja ki Ő is. Megvonta a vállát,és utánam is ugrott. Neki is hasonlóan jól sikerült a leérkezés.
-Na,milyen volt? -kérdezte lihegve, örömtől sugárzó arccal.
-Állati! Te mióta gyakorlod ezt éjjelente?
-Hát… Ami azt illeti,Te voltál az első kettőnk közül,aki ezt kipróbálta. -közölte ártatlan vigyorral.
Kinyitottam a szám,hogy mondjak valami csúnyát,de aztán meggondoltam magam,és inkább agresszíven hátba vágtam barátomat,és felosontunk az egyik ablakon át vissza a szobánkba.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 4:02 pm

December 15., Hétfő

Utolsó hét a karácsonyi szünet előtt. Hát, mit ne mondjak, eléggé húzós hetek állnak mögöttem, ez az év tényleg kemény volt. Már azt sem tudtam, hol áll a fejem. Még Nagyira, Juliette-re, Joseph-re, sőt, még Sachaelre sem volt időm. Az iskola egy nagy kalap... lócitrom. De szerencsére ma már nem akartak annyira meghajtani minket. Szerencsére így ma délután nem kellett tanulnunk. És mint szorgalmas diák, természetesen most is teljesen az iskolára koncentráltam, hogy az utolsó héten is maximumon teljesítsek.
Na jó, ez kamu. Egész délután a szobámban pihentem Sachael társaságában. Kijavítottam a karcolásokat, amiket akkor szerzett, amikor egy fának ütközött. Tökéletes. Már csak pár dolog hiányzott. Mondjuk a hóesés, Nagyi (a sütijeivel), Juliette és (igen, valószínűleg én vagyok a világ legnyálasabb embere, de azt hiszem, hogy túlélem) Joseph.
De annyira ki voltam fáradva, hogy ez is tökéletesen megfelelt. Punnyadni a szobában. Persze azért szükséges lesz kimozdulni is, de majd talán később...
Sachael viszont egyre türelmetlenebb és energikusabb, úgyhogy szerintem a később eléggé hamar be fog következni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:04 pm

december 15., hétfő

-Kipp, kopp, ki kopog? - kiabáltam be Shane ajtaján.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:06 pm

December 15., hétfő

- Szabad! - kiabáltam ki miközben a füzetemet próbáltam elvenni Sachaeltől.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:08 pm

december 15., hétfő

-Nem így kell erre válaszolni - motyogtam durcásan, miközben belöktem az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:10 pm

December 15., hétfő

- Miért, hogy? - kérdeztem győzedelmes mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:12 pm

december 15., hétfő

-Hát, az attól függ, kinek kéne válaszolnia - nyomtam meg szúrósan a "kéne" szót. - De, mindegy is. Nem veszel észre valami újat nálam? - nyomtam az orra alá új szerzeményemet. - Olyan cuki!!!

Fiú hálókörlet - Page 6 Frosch_Request
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:21 pm

December 15., hétfő

- Mondd, hogy leszoksz a horrorról úgy... most? - vágtam ijedt képet.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:22 pm

december 15., hétfő

-Ajj, ne légy gonosz - biggyedt le a szám. - Inkább segíts nevet találni! Hmm... Rózsaszín békajelmeze van... Akkor tuti lány! - méláztam hangosan.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:28 pm

December 15., hétfő

- Mit szólnál az Omalhoz? - kérdeztem töprengően előszedve a portugál nyelvtudásomat.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:29 pm

december 15., hétfő

-A... mihez? - kérdeztem, zavarodottan pillantva Shane-re. - Az mit jelent?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:31 pm

December 15., hétfő

- Annyit tesz, hogy gonosz, ördögi, rossz... - soroltam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:34 pm

december 15., hétfő

-Merlinem, javíthatatlanul gonosz vagy - forgattam a szemem. - Na jó, magamra maradtam - fordultam vissza újdonsült plüssömhöz. - Hmm... - hunytam le fél szemem, és közelebbről is megnéztem az újdonságot. - Legyen a neved... Charle! - kiáltottam fel hirtelen, hatalmas mosollyal az arcomon. - Ez az! Megvan! Király vagyok - közöltem önelégülten Shane-nel.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:35 pm

December 15., hétfő

- Borzalmas név lesz - veregettem meg a vállát. - Pont illik hozzá.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:38 pm

december 15., hétfő

-Utállak - veregettem vissza a vállát vigyorogva, majd fáradtan hátrahanyatlottam Shane ágyára. - Áh, lejártam a lábamat, valamint az ujjaim majdnem lefagytak a helyükről - panaszoltam. - Hideg vaaan... - nyüszítettem. - Egyébként - könyököltem fel, amikor a szemem megakadt valamin. - Ez mi? - kérdeztem kíváncsian a kis sárkányszobrocska láttán.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:49 pm

December 15., hétfő

- Én csináltam. Ne nyúlj hozzá! - mondtam, majd próbáltam elterelni a témát. - Mit csináltál ma?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:50 pm

december 15., hétfő

-Ezt komolyan te csináltad? - könyököltem fel izgatottan. - De cuki! Mi a neve? Játszhat Charle-al?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:53 pm

December 15., hétfő

- Sachael. És ismétlem, ne nyúlj hozzá!
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:54 pm

december 15., hétfő

-Na de miért ne? Biztos vagyok benne, hogy szívesen játszana velem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 5:56 pm

December 15., hétfő

- Biztos vagyok benne, hogy sohasem tudna aludni, ha hozzáérne az a monstruo - tiltakoztam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 6:00 pm

december 15., hétfő

-Az a... micsoda? Beszélj már érthetően, s'il vous plaît - öltöttem rá nyelvet, aztán visszafordultam a sárkányhoz. - Szia, édibédi! - közelítettem fel az ujjaimmal.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 6:04 pm

December 15., hétfő

Éreztem, hogy Sachael izgatott lett, így nem foglalkoztam azzal, hogy Crys megcsillogtatta franciatudását. Köztudott, hogy a sárkányom imádja azt a játékot, amikor az ujjammal hozzá közelítek és ő meg megpróbál ráugrik a kezemre. Telepatikusan szerettem volna megállítani Sachaelt, de tudtam, mindhiába.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 6:08 pm

december 15., hétfő

-Jaj, de kis cuki itt valaki... - kacsintgattam a sárkányra, amikor hirtelen... megmozdult.
Megdermedtem.
-Öhm... Shane, azt hiszem, a sárkányod megmozdult - közöltem tapintatosan.
Ebben a pillanatban a sárkány elvetődött a helyéről, és egy morranás kíséretében a kezemen landolt. Visszanyeltem a sikolyomat, és próbáltam higgadtan kezelni a helyzetet.
-Ezt... hogyan? - kérdeztem természetellenesen vékony hangon.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 6:11 pm

December 15., hétfő

- Sachael, ide - néztem rá szúrós szemmel, mire a vállamra szállt némi bűntudattal, majd gyorsan elmagyaráztam a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiú hálókörlet - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiú hálókörlet   Fiú hálókörlet - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiú hálókörlet
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lány hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: