Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagyterem - másnéven az étkező

Go down 
+3
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:29 am

Itt tartják a rendezvényeket és itt étkezik az iskola összes diákja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:20 am

Augusztus 26.

Reggelinél szokatlanul korán (azaz időben) megjelentem, pedig annyit tudtam volna aludni... De a kedves, aranyos, okos és szép hugicámnak meg kellett jelennie hétkor, mert valami nyűgje volt. Olyan hangosan kopogott, hogy még a hétalvó Sachael is felébredt, így jogosan lehettünk mind a ketten morcosak.
- Mi az? - nyitottam neki ajtót. És a szokásos mosolya helyett dühösen fogadott.
- Egy lány, aki mellettem lakik, ellopott egy pókot, egy madárpókot az egyik Földtől. És betette az én szobámba.
- Oké - nagyot ásítottam. - Várj, mi?
- Argh... Segíts bosszút állni - dobbantott a lábával.
- Mégis mire gondolsz?
- Én  Sachael-re gondoltam...
Mind a ketten dühösen fújtattunk egyet.
- Nem kapod meg Sachael-t, érted?!
- Jó, akkor megoldom egyedül! - becsapta az ajtómat.
Szóval ezek után kénytelen voltam átöltözni és lemenni reggelizni, mert nem tudtam volna visszamenni aludni. Úgyhogy itt ülök a túlzsúfolt étkezőben nagyokat ásítva.

Ő a kishúgom, Juliette:
Nagyterem - másnéven az étkező Bella-Thorne-shake-it-up-18068746-333-500
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:32 am

Augusztus 26.

- Joey, maga már evett? - fordultam az Őrzőmhöz, mikor a Nagyteremhez közeledtünk. Ő bólintott. Néha komolyan azt hiszem, hogy az az ember néma, hiszen bólogatni szokott vagy a fejét rázza.
- Megvárom kinn a kisasszonyt. Nem megyek be. Pihenésre van szükségem.
Ó, köszönöm, Joey. Nagyon köszönöm, hogy Ön az én Őrzőm. Természetesen még jobban jártam volna Jonathan Őrzőjével, de Joey is megfelelt, ezekért a szabad percekért. Beléptem a Nagyterembe és megcsapta az orromat a reggeli kellemes illata. Gondolataimba mélyedve indultam el a levegő asztalához, mikor hirtelen összeütköztem valakivel.
- Istenem, sajnálom - hajoltam le a fiúhoz. Két napja vagyok itt és két embernek sikerült nekimennem. Fantasztikus vagyok, egyszerűen fantasztikus.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:40 am

Augusztus 26.

Oké, nagyon fáradt lehetek, ha egy ilyen vékony csaj képes volt feldönteni.
- Bocsi, nagyon fáradt vagyok - tápaszkodtam fel. - Hé, veled már találkoztam!
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:42 am

Augusztus 26.

- Tényleg - mosolyodtam el, mikor felismertem a fellökött fiúban a tegnap esti srácot, aki ránk köszönt. - Sajnálom, hogy úgy elrohantam - szabadkoztam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:43 am

Augusztus 26.

- Semmi - legyintettem. - Crystal azt mondta, hogy sűrű pillanataid vannak. Most jössz enni?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:47 am

Augusztus 26.

- Aha! - udvarias szerettem volna lenni, nem jött össze. A középső, a legnagyobb asztalhoz ültünk. Igazán reméltem, hogy nem baj, ha oda ülök a fiú mellé. A középső asztal volt a nagy, közös. Mellette ég volt négy kisebb, ezek az egyes elemek asztalai voltak. Mielőtt leültem volna még körbefordultam, hogy megkeressem a tekintetemmel a bátyámat. Meg is találtam. Szokásához híven a levegő asztal asztalfőjén foglalt helyet és nagyban beszélgetett mindenkivel. Intettem egy aprót, de nem vette észre.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:51 am

Augusztus 26.

- Hogy-hogy nem a barátaiddal eszel? - kérdeztem. - Nem mintha zavarnál. Csak érdekel, hogy ehet egyedül egy ilyen csinos lány.
Már láttam képeket a hercegnőről, de ott sokkal komolyabb és szárazabb volt. Itt meg olyan volt, mintha egy teljesen más ember lett volna ugyanabban a bőrben. Gondoltam, jobb nem emlegetni előtte. Nem úgy néz ki, mint aki mindenkinek az orrára szeretné kötni, ki is ő. És nem akarom, hogy azt gondolja, ki akarom használni. Mindössze egyedül voltam, ő meg kiütött. Ezután az a minimum, hogy együtt eszünk.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:54 am

Augusztus 26.

- Nem nagyon vannak barátaim - vontam meg a vállamat. - De ha szeretnéd, visszaülök a levegő asztalhoz.
Fel sem tűnt a bókja. Mikor újra gondoltam, hogy mit is mondott, rendesen el is pirultam. Na, nem mintha nem hallottam volna elégszer, hogy jaj, hercegnő, de gyönyörű. De egyik sem volt őszinte, csak mondták, mert az újságoknak, a világhálónak, a tévének ez kellett.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:58 am

Augusztus 26.

- Ja, nem. Maradj nyugodtan. Nekem sincs kivel ennem, mert a haverjai még alszanak - ásítottam. - Tejet?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:00 am

Augusztus 26.

- Ó, köszönöm - csendben ettünk egy darabig, majd észbe kaptam. - De udvariatlan vagyok. Be sem mutatkoztam. Wendy vagyok. Te?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:02 am

Augusztus 26.

- Shane - nyeltem le az utolsó falataimat. Ellenben egy csomó velem egykorú fiúval, én nem tudok sokat enni. - Hogyhogy nincsenek barátaid?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:07 am

Augusztus 26.

- Hosszú történet - legyintettem. - Igazából apám mindenkitől félt. Egyszer volt egy barátom, mikor bemutattam neki, elküldte őt jó messzire, azóta nem láttam. De mielőtt elment a családjában mindenki sírt. Csak nem szerettem volna, hogy ugyanez megtörténjen. Meg mint mondtam, mindenkitől félt - úgy éreztem, mintha hirtelen mindent el akarnék mesélni. Túl sokat beszélek. Á!
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:08 am

Augusztus 26.

- Nincs túl jó kapcsolatod a szüleiddel, ezek szerint? - dőltem hátra, hogy jobban figyelhessem Wendy-t.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:11 am

Augusztus 26.

- De, imádom őket. Te jól kijössz a szüleiddel? - tudakoltam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:13 am

Augusztus 26.

Egy pillanatra elkomorult az arcom, de gyorsan rendeztem a vonásaimat.
- Persze. Jó hallgatóság, mindent el tudok mondani nekik. Bár tanácsadásban nem a legjobbak. Arra ottvan nekem a nagymamám, aki szerencsére itt is velem van. Ő az új kertész.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:14 am

Augusztus 26.

- Ó, őt tudom ki! - mosolyodtam el. - Reggel láttam, köszöntem is neki. Nagyon aranyos. Ezek szerint a nagymamáddal élsz?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:19 am

Augusztus 26.

- Mármint itt? - kérdeztem vissza. - Itt ugyanúgy vagyok, mint a többiek. Van saját szobám, meg minden.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:22 am

Augusztus 26.

- Nem úgy értettem. Otthon - mosolyogtam továbbra is. Hirtelen két kéz ragadta meg a vállamat, én meg sikítani kezdtem. Aki megfogta a vállamat, villámgyorsan a számat is befogta.
- Cssss, Wendy. Azt akarod, hogy mindenki téged halljon?
- Jonathan - fordultam hátra és lehámoztam magamról az ujjait. - Még egy ilyet csinálsz és megöllek! - aztán kedves mosollyal Shane felé fordultam. - Ő a bátyám, Jonathan. Jonathan, ő meg Shane. Tegnap is találkoztam vele, ma meg neki mentem az ebédlőben.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:31 am

Augusztus 26.

- Ja, hát párszor egymásba botlottunk - fogtam kezet a fiúval. - Amúgy igen, ő nevelt fel. Nehéz lenne a temetőben lakni.
Hirtelen megszólalt egy kihangosított hang.
- Kérem Shane Brooke-ot az igazgatói irodába.
- Ó, ne már, komolyan? - morogtam. Szinte biztos voltam benne, hogy én semmit sem csináltam. Viszont Hugi valószínűleg. - Nincs kedvetek elkísérni? Csak ha mégis engem gyanúsítanának, akkor te elmondhatnád, hogy veled voltam. Neked tuti hinnének.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:34 am

Augusztus 26.

Csak miután újragondoltam a fiú szavait, akkor tudatosult bennem, hogy mit is akart ezzel a temetővel mondani.
- Ó, istenem. Sajnálom. Nem akartam a szüleidről kérdezgetni. Nem tudtam - hajtottam le a fejemet. - Én elkísérlek. Jonathan?
- Cameron! - ordítottak páran elég hangosan. - Gyere!
Jonathan felkapta a fejét. - Bocs srácok, mennem kell!
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:39 am

Augusztus 26.

- Oké, akkor menjünk - álltam fel. - Szerintem a húgom volt az...
/folytatódik az Igazgatói irodában/
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:13 am

augusztus 26.

Levelem elküldése után a Nagyterembe mentem enni. Ahogy beléptem az ajtón, tekintetemmel a Víz eleműek asztalát kerestem meg először. Az asztalnál még csak pár diák ült, a legtöbben közülük felsőbb évesek, illetve láttam egy megszeppent gólyát meg két alsóbb évest. Habozás nélkül indultam el az asztal vége felé, ahol az elsős üldögélt, szemlátomást kissé idegesen.
-Szia! - huppantam le mellé, és rámosolyogtam.
A lány nagyot ugrott ijedtében, aztán kissé remegős hangon válaszolt.
-Szia!
-A nevem Crystal Holloway. Negyedéves vagyok. Na és Te? - mosolyogtam biztatóan.
-Sissy Wahne. Elsőéves.
-Örülök a szerencsének, Sissy. Kérsz egy kis mézet? - kínáltam, mert nagyon úgy tűnt, hogy még egy falatkát sem evett.
-Igen, kérek - szólt kissé félszegen a lány, és elvette a felé nyújtott csuprot.
-Te vagy az első? - kérdeztem a pirítósom megvajazása közben.
-Tessék?
-Az első Víz elemű elsőéves az idén.
-Igen - szólt kissé elfúló hangon. - Bár a barátnőm, Hanna is Víz elemű lett, ő viszont majd csak holnap jön - folytatta kissé felbátorodva.
-Addig nem próbálsz ismerkedni más elsőévesekkel? Látom, a Föld eleműekhez már öt is érkezett - pillantottam az említettek asztala felé.
A lány lehajtotta a fejét, és kissé megrázta szőke buksiját.
-Értem. Nos, nem oldódnál fel, ha úsznánk egy kicsit? - kérdeztem biztató mosollyal. - Van egy varázslatos tenger a közelben, ha esetleg arra vágynál.
-Most nem, köszönöm.
-Rendben. De ha esetleg valamire szükséged van, a 142-es szobában megtalálsz - mosolyogtam, aztán felálltam. - Kellemes napot!
-Viszlát, Crystal! - nézett utánam a lány, és egy futó pillanatra ő is elmosolyodott.
A mosolytól megkönnyebbültem. Úgy éreztem, sikerült egy kicsit megédesítenem a napját. Valamilyen oknál fogva magamra emlékeztetett. Én is pontosan ugyanilyen szorongva vártam az első napomat. Nekem azonban akkor még nem volt ott Em, akinek az érkezésétől kicsit megnyugodhattam volna. Örültem, hogy Sissy-nek van olyan, akit várhat.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:28 am

Augusztus 26.

- Szia! - álltam meg Crystal mellett. Mióta kijöttünk az igazgatói irodából Joeyt kerestem, de egyszerűen felszívódott. Hál' Istennek. - Bocsánat, hogy tegnap este úgy felszívódtam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:33 am

augusztus 26.

-Szia! Semmi baj, ha szólít a kötelesség, nyugodtan menj csak - mosolyogtam. - Keresel valakit? - kérdeztem, utalva nagy sietségére, amilyen állapotban találkoztunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - másnéven az étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem - másnéven az étkező
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: