Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagyterem - másnéven az étkező

Go down 
+3
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:29 am

First topic message reminder :

Itt tartják a rendezvényeket és itt étkezik az iskola összes diákja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:08 pm

Augusztus 27.

- Sziasztok! - ültem le közvetlenül Joseph mellé. - Őket nem rég ismertem meg, általában összeütközések miatt, de velük - mutattam a testvérpárra. - normális úton ismerkedtem meg.
Áthajoltam a sóért Joseph felett, és azt tátogtam neki, hogy vacsora után beszéljünk. Ő csak biccentett, majd üdvözölte a többieket.
- Sziasztok! Joseph vagyok - mosolygott a szokásos kedvességével. Ez az egyik ok, ami miatt annyira szeretem.
A húgom csak intett, mert éppen tele volt a szája.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:13 pm

augusztus 27.

-Szia! A nevem Crystal Holloway - mosolyogtam rá, és valószínűleg cseppet sem látszott rajtam, hogy majdnem felkiáltottam a meglepetéstől.
Ő Shane pasija! - villogtak a fejemben 1000 watton a gondolatok. Miközben Em és Luke is bemutatkozott, észrevétlenül szemrevételeztem a helyzetet. Titkolják. Nagyon jól. Annyira jól, hogy ha nem tudnék róla, azt mondanám, tényleg csak barátok. Lenyűgöző színészi tehetségek.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:16 pm

Eleinte furcsa volt a hangulat. Hirtelen gőzünk se volt,hogy miről kéne beszélgetnünk,amihez mindenki hozzá tudna szólni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:19 pm

Augusztus 27.

- Milyen volt a napotok? - kérdezte Joseph. - Kicsit vizes a hajatok.
Eközben a szemem Crystal-ra tévedt, aki erősen szemügyre vette Joseph-et.
- A tengerpartnál voltunk - kentem meg egy kenyeret. - , mivel ha már két Víz elemű egy helyen van, akkor tuti ott kötsz ki. Nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:21 pm

augusztus 27.

-Az már biztos - nevetett fel Luke, és játékosan összeborzolta húga haját.
Észrevettem Shane figyelmeztető pillantását, és enyhén elpirulva inkább a vacsorámnak szenteltem a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:22 pm

-És te mit csináltál ma? -érdeklődtem Josephtől.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:25 pm

Augusztus 27.

- Valakinek, akit most nem nevezek nevén - mutatott rám. - a húgát pesztráltam, mivel elrángatott mindenhová. Ó, és csípős paprikát gondoztam. A csípőst vehetitek szó szerint.
Feljebb húzta az ingujját, ahol látszottak a piros csípésnyomok. Amikor maga mellé tette a kezét, megsimítottam.
- Érdekes lehetett - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:30 pm

augusztus 27.

-Nem is mindenhová - méltatlankodott Shane húga. - Egy csomó helyen nem is jártunk. Például a tengerparton, ahol viszont úgy tűnik, több új lánybarátot is szereztél - nézett ránk kíváncsian a kislány. - Juliette Brooke vagyok.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:43 pm

Augusztus 27.

Luke erre felháborodottan hördült fel, hogy ő fiú.
- Ez van - tártam szét a karom, amennyire a körülmények engedték és a legszerényebb hangomat elővéve folytattam. - Egyszerűen mindkét nem számára vonzó vagyok.
Ezután kellemesen elköltöttük a vacsorát, de lassan mindenki elszállingózott, úgyhogy már csak Hugi, Joseph és én maradtunk.
- Szerintem, lassan mehetnénk mi is - álltam fel az asztaltól. - Juliette, eltalálsz egyedül a szobádba?
- Persze. Miért, te nem jössz?
- Nem, felkísérem Joseph-et a szobájába, ha nem baj - a mondat második felét inkább a szóban forgó személynek, mint Huginak címeztem.
- Nem, nyugodtan menjetek csak - mosolygott mindentudóan Juliette. - Jó éjt!
- Jó éjt! - köszöntünk el tőle, majd elindultunk az iskola teljesen átellenes részében elhelyezkedő Víz-toronyba.

/folytatódik a Fiú hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 11:30 am

Augusztus 28.

/Elkezdődött a Fiú hálókörletben/
Az étkező viszonylag tele volt, úgyhogy a nagy tumultusban alig tudtunk ülőhelyhez jutni. Sőt, lehetetlen volt közlekedni is, így véletlenül ráborítottam valakire a narancslevemet egy ütközés miatt.
- Hopsz, bocsi, nem akartam - védekeztem és gyorsan kerítettem egy szalvétát. A lányban felismertem a tegnapi szőke lányt. - Tessék!
- Úgy tűnik, hogy furcsa az ismerkedési szokásod - kuncogott mögöttem Joseph, aki tudja, hogy ebben az évben gyakorlatilag csak ütközésekkel/balesetekkel ismerkedtem meg új emberekkel.
Vissza az elejére Go down
Ella Johanson

Ella Johanson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Jun. 20.

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 11:43 am

Augusztus 28.

/Elkezdődött a Parkban/
Mikor megérkeztem az étkezőhöz alig láttam valamit is a tömegtől. Arra gondoltam hogy visszamegyek a szobámba,hátha addigra kevesebben lesznek,de a hasam annyira korgott,hogy inkább maradtam a zsúfolt étkezőnél. Letelepedtem nagy nehezen egy asztalnál,majd éppen a számba vettem volna az ételt,erre valaki rám öntötte az üdítőjét. -Ajj...-kapok észhez. Aki rám borította az üdítőt nem más volt mint Shane,aki tegnap segített cipekedni. -Neked is jó reggelt! -fogadom el a szalvétát és törlöm vele a hajamat. -Csak azért nem akadok ki rád,mert tegnap segítettél,meg mivel nagy a tömeg. -kuncogtam,majd megkérdeztem hogy nincs-e kedvük mellém ülni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 2:16 pm

augusztus 28.

Este még annyit beszélgettünk Em-mel, hogy tizenegykor ébredtünk rá, hogy lassan aludni kéne. Ennek megfelelően, mikor hétkor csörgött a vekker, hogy le ne csússzak a reggeliről, körülbelül úgy néztem ki, mint egy élőhalott. Egyedül az vigasztalt, hogy amikor Em kinyitotta a saját ajtaját, ő se nézett ki különbül.
-Oké, valamivel fel kéne turbóznunk magunkat - pislogtam laposakat a Nagyteremhez vezető úton.
-Jah - ásított egy hatalmasat Em.
-Helló, csajok! - ugrott közénk egyszer csak Luke.
Csak valami dörmögésfélére futotta tőlünk. A fiú összeráncolta a homlokát.
-Mi bajotok van?
-Víz elemű dolog - legyintettem.
Amikor beléptünk a Nagyterembe, láttam, hogy egy palack hideg vizet is adtak a reggelihez. Úgy rohantam oda, mintha az életem múlna rajta, hogy igyak egy kortyot, viszont amikor leültünk, és tényleg sikerült innom egy kicsit, újra felpörögtem.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 2:25 pm

-Emberek,történjen már valami...-motyogtam bele a kávésbögrémbe.
Erre minden előzmény nélkül Luke bemutatott egy élethű macskanyávogást jó hangosan a fülembe,úgy,hogy majdnem felugrottam az asztaltól,úgy megijedtem.
-Tessék,történt valami. -vihorászott,erre én felé böktem egy villával.
-Körülnézhetnénk az erdőben. Vagy a könyvtárban. Melyikhez van kedvetek? -vetettem fel pár perc múlva,miután nagyjából felébredtünk a reggeli hatására.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 2:28 pm

augusztus 28.

-Erdő - szavaztam villámgyorsan.
Ahogy körülnéztem az asztalnál, észrevettem Sissy-t, aki szintén rám pillantott, majd félszegen intett. Sugárzó mosollyal intettem vissza, aztán a lány visszafordult barátnőjéhez - feltehetőleg Hannához.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 2:31 pm

-Te is jössz,Luke?
-Ahamm.
-Jó,akkor öt perc múlva találkozzunk a bejáratnál! Hozom a fényképezőmet is,meg pár apróságot még. -kiáltottam oda a többieknek,és elviharzottam a hálóm felé,hogy összeszedjem a cuccokat.

/folytatódik az Erdőben/
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 4:58 pm

/Elkezdődött a Lány hálókörletben/

A Nagyterem zsúfolt volt, alig lehetett egyáltalán a konyhás pulthoz menni. Miközben Alex törte az utat, miközben 'Bocsánat'-okat, 'Elnézést!' kiáltozott. Mikor odaértünk, a reggeli finom volt: virsli, ketchup, tükörtojás, rántotta, kenyér.
- Hova üljünk? - sóhajtottam fel a szememmel helyet keresve.
- Gyertek! Ide! - szólt hozzánk egy srác a nagy asztaltól.
- Csinálj úgy, mintha nem hallanád! - mondta Alex rám nézve.
- Miért? - kérdeztem.
- Majd elmondom. Gyere! Ott van Luna! - mutatott egy iránya. Odamentünk hát, meglepetésemre egyedül ült, pedig ő aztán társasági lény a javából.
- Szia! Mi a baj? - kérdeztem tőle és leültem mellé. Alex elénk ült, már el is kezdett enni.
- Sziasztok. - motyogta, de nem nézett fel.
- Luna! Mi a bajod? - tettem fel a kérdést megint.
- Minden, érted?! Minden! - mondta, és majdnem elsírta magát.
- Lányok... - motyogta Alex.
- Alex... - mondtam fenyegetően, így nem mondott mást.
- Hagyjad. Igaza van. - mondta szipogva. - Én csak egy lány vagyok, semmi más. - a 'csak egy lány'-t olyan hanggal mondtam, hogy megijedtem.
- Na, jó, fejezd be a depizést, mert én is az leszek. - mondta Alex a villájával hadonászva.
- Ismeritek az osztálytársamat, Lily Parkert? Na, az egy idióta... Egy... Borzalmas lány! - mondta kifakadva. - Azt mondta, hogy ronda vagyok!
- Mert? - kérdezte érzéketlenül Alex, amitől sípcsonton kellett rúgnom. - Befejeznéd, kérlek?!
- Ha te is befejezed! - mosolyogtam rá és újra barátnőm felé fordultam. - Miért mondta neked?
- Mert Adele-t meg akartam védeni! Érted?! Úgy volt, hogy ugye előttem van az ő szobája, aztán reggel nyitva volt az ajtaja, és éppen szidta Lily Adele-t, mert nem jó csokit hozott neki Svájcból, én meg mondtam, hogy fejezze be Adele bántását, meg kedvességből hozta onnan a csokit, aztán neki állt feljebb! Aztán mondta, hogy milyen béna érzékem van a ruhákhoz, én meg... Nos, igazából én meg azt mondtam rá, hogy egy buta tyúk, ami mondjuk igaz... Aztán totál besértődött rám és Adele-ra, aztán sírva ment el Adele... Pff... Szóval elrontottam mindent! - morogta Luna. Komolyan, ilyenkor a szeme villámokat szór, akármennyire is Víz. - Aztán most direkt nekem ment, és a tojássárgája a pólómon van...
És az eddig a hasára szorított bal kezét levette onnan és megmutatta a tenyér nagyságú foltot.
- Hú, anyám, mekkora bunkó csaj! - húzta fel a szemöldökét Alex. - Apropó Luna, nem megyünk a könyvtárba? Belle tudja, hogy miért... - itt kiskutya szemekkel rám sandított.
- De én még ennék... - mutatta a tányéromra, amin még rajta volt több mint a fele reggelim.
- Oké... Segítek! - ajánlkozott Alex, és elvette a tükörtojás felét, és a két virsliből az egyiket.
- Sziasztok! - ült le mellém Gustavo.
- Szia! - intettem. Miután Gustavo is ,,kicsit" besegített a reggeli megevésében, lementünk a könyvtárba.
- Biztos, hogy be akarunk menni? - kérdezte Gustavo a könyvtár ajtója előtt és elhúzta a száját.
- Csak nem árt egy kis tudás, kicsikém! - ütögettem meg a fejét. Luna végre elmosolyodott. Gustavo ránézett az órájára.
- Hogy elszállt az idő... A Klubban a srácok várnak! Csövi! - intett a bátyám és egy puszit nyomott még a fejemre és elhúzta a csíkot.
- Ne haragudjatok, de egy kicsit magam akarok lenni... Meg aztán a pólóm. Utána a tengerben leszek! Ott keressetek majd! - mondta Luna és ő is elment.
- Te? - nézett rám Alex.
- Nyugi, maradok. - simítottam meg a karját, úgyhogy ketten bementünk a könyvtárba

/Folytatódik a könyvtárban/
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 6:38 pm

Szeptember 1.

A mai nap az iskola teljes mértékben kinyitotta kapuit. Elkezdődött a tanítás. Reggel hét órakor már el sem lehetett férni a Nagyteremben, az egész iskola ott tolongott, hogy még időben ehessen. Egy fehér, rózsás mintás tányérral a kezemben egyensúlyoztam el a levegő asztaláig. Megpróbáltam magamnak egy helyet keresni, de mindenhol beszélgető diákokkal találtam magamat szemben, akik még álmos fejjel bámultak előre és szerintem fel sem fogták, mit mond nekik a velük szemben ülő. Hirtelen megláttam egy üres széket. Két hatalmas lépést tettem meg felé, de valaki lecsapott rá, előttem.
- Csak nem ide akartál volna ülni, kicsi Wendy? - fordult meg Will a széken.
- Dögölj meg, William! - sziszegtem.
- Gyere, csüccsenj az ölembe. Ehetsz itt is. Egyesek azt mondják, kényelmes - vigyorgott.
- Majd eszem állva. Tudod, udvarias gesztus lett volna, ha felállsz és átengeded a helyet. De tőled ilyet hiába is várok.
Végül felszabadult egy hely, jó messze Willtől, oda ültem. Az igazgatónőtől megkaptam az órarendemet és rajta szerepeltek a tanáraim nevei is. Irodalommal kezdek. Szeretem azokat az órákat, a verseket és az irodalmi alkotásokat mindig is szerettem. A regényekkel semmi bajom nem volt, imádtam olvasni, még ha az irodalomtanárom egy érdekes nőszemély is.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 6:51 pm

-Szia, Wendy! -köszöntem rá félig ordítva a zsúfolt étkezőben. Épp egy tányérnyi müzlivel egyensúlyozva próbáltam ülőhelyet keresni, bár erre már nem maradt sok időm. De szerencsére felszabadult mellette egy hely,és leültem hozzá. -Ó,te is megkaptad az órarendet? Én még meg se néztem az enyémet. Amúgy milyen óráid lesznek ma? -érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 6:54 pm

Szeptember 1.

- Ó, szia! - köszöntem rá Emilyre, aki, kezében egy táv müzlivel, leült mellém. - Irodalommal kezdek, dupla. - Aztán repüléstan. Az is dupla. Utána pedig egy történelem. Ebéd szünet után meg egy dupla szélidézés. Neked milyen óráid lesznek?
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:03 pm

-Na,most már tényleg itt az ideje,hogy megnézzem... -motyogtam,miközben felálltam és megkerestem a zsebemben a kicsire összehajtogatott órarendemet. -Hm... Az első földrajz lesz,aztán dupla úszás,majd biológia.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:06 pm

Szeptember 1.

- Földrajz és biológia egy napon. Bele is döglenék. Izé... halnék - javítottam ki magamat villámgyorsan.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:13 pm

Wendy kijelentésén halványan elmosolyodtam.
-Nem olyan vészes ám,meg lehet szokni. Én meg a dupla irodalomórán haldokolnék,valószínű.-tettem hozzá vigyorogva. -Mennyi időnk van még becsengőig,nem tudod?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:14 pm

Szeptember 1.

- Nyolckor csengetnek és még csak hét óra van. Úgyhogy még egy óránk bőven van.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:19 pm

-Akkor jó. -sóhajtottam fel megkönnyebbülten.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:24 pm

szeptember 1.

-Én meg fogok halni - vágtam le magamat Em mellé, és a kezembe temettem az arcomat. - Amúgy sziasztok - mormoltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem - másnéven az étkező
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: