Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagyterem - másnéven az étkező

Go down 
+3
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:29 am

First topic message reminder :

Itt tartják a rendezvényeket és itt étkezik az iskola összes diákja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:37 am

Augusztus 26.

- Igazándiból nem keresem. Csak nincs meg. De annyira nem fontos. Joey, az Őrzőm, neki kell rám figyelnie.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:38 am

augusztus 26.

-Jaj, tényleg, mit csinál egy Őrző? Már azon kívül, hogy uralkodó családok gyermekeire figyel. Apa soha nem hajlandó beszélni róla.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:40 am

Augusztus 26.

- Nem csak ránk figyelnek. Minden palotát és nagyobb építményt, például az iskolánkat is ők őrzik. Illetve benne vannak a Mágiaügyi Tanácsban.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:44 am

augusztus 26.

-De jó! - nyitottam tágra a szemem. - Jaj, egyébként mindig szerettem volna tudni, hogy egy hercegnő az iskolás évei kijárása után is hercegnő marad, vagy ő is hivatást választ? Bocsi, ha ilyen sokat kérdezek, de apám semmiről nem hajlandó felvilágosítani - pirultam el.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:48 am

Augusztus 26.

- Tanulhatok hivatást, de felesleges. Aki nem lesz uralkodó, az a palotában fog élni és segíti az uralkodót, meg a Mágiaügyi Tanácsot. Én viszont a levegő elemű családba házasodom majd be - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:51 am

augusztus 26.

-Te ezt így tudod? Netalántán már vőlegényed is van? - kérdeztem enyhén riadtan.
Te jó ég, ha nekem már most lenne vőlegényem, én... Nem is tudom, mit csinálnék.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:56 am

Augusztus 26.

- Bele is halnék, ha William a vőlegényem lenne - legyintettem. - Még nem az, de mindenki tudja, hogy egyszer hozzá fogok menni. Ó, nem szeretnék ám hisztizni, sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:58 am

augusztus 26.

-Jaj, dehogy hisztizel! Én is így viselkednék, ha hozzá kéne mennem valakihez. Bár én mondjuk már a neve miatt is hozzámennék... William Herondale, tudod, egy negus sorozat karaktere - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:01 pm

Augusztus 26.

- Erre már én is gondoltam - mosolyodtam el. És végre nem vagyok az egyetlen Will Herondale fan. - Csak sajna nem változtat Will arrogáns, nagyképű és egyszerűen szörnyű természetén.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:25 pm

augusztus 26.

-Biztos van arra is valami magyarázat - pont, mint a könyvben! Biztos egy démon keze van a dologban! - álltam elő egy képtelen ötlettel.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:27 pm

Augusztus 26.

Eleinte csak bólogattam, aztán elröhögtem magamat. - Tuti egy démon, biztosan - nevettem hangosan. - És te? Veled mi a helyzet? A te családod milyen?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:31 pm

augusztus 26.

-Anyám lobbanékony, és néha igazi házisárkány - tekintve, hogy draki, és ráadásul tűz elemű, ez nem is csoda. Apa Őrző, és nagyon keveset van otthon, úgyhogy alig találkozunk. Tulajdonképpen a nővérem, Isabelle nevelt fel, de nem bánom, mert igazán jó testvér, és fantasztikus barátnő is egyben - mosolyodtam el. - Egyébként te mi szeretnél majd lenni? Természetesen a hercegnősködés mellett - hunyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:32 pm

Augusztus 26.

- Szilf. Talán. De nem is tudom. Te?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:36 pm

augusztus 26.

-Draki. Most éppen. De általában minden nap változik a véleményem. Pillanatnyilag azt mondom, hogy van még időm eldönteni.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:39 pm

Augusztus 26.

- Egyetértek. Csak anyám már 17 évesen hozzáment apámhoz. Ő úgy gondolja, hogy semmit nem lehet elég korán elkezdeni. Ha látnád az egyetemi jelentkezési lapokat és az egyéb holmikat az asztalomon. Húha.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:40 pm

augusztus 26.

-Egyetemi??? Te jó ég!
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:44 pm

Augusztus 26.

- Anyámról van szó - nevettem fel.
Hirtelen valaki hátulról átölelt a derekamat, mire felsikoltottam. - Jonathan, megmondtam, ha még egy ilyet mersz csinálni - perdültem meg.
- Nem Jonathan vagyok - engedett el.
- Will! - sikkantottam fel újra és reflexből arcon ütöttem. Ezt viszont már én is soknak ítéltem meg, még akkor is, ha Willről volt szó. - Bocs. Nem akartam.
- Ó, persze, azt sem akartad, amikor belelöktél a tóba. Majd nem tudtál kimenteni.
- Khm... ezt nem emlegetjük fel - köhintettem. - Ó, Crystal, ő Will.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:48 pm

augusztus 26.

-Szia! - mosolyogtam, miközben kezet ráztunk. - Á, a híres Will. Nem volt véletlenül egy démonnal való átkos kimenetelű találkád valamikor a múltadban? - érdeklődtem vigyorogva, majd értetlen arckifejezését látva felnevettem. - Csak vicceltem.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:53 pm

Augusztus 26.

- Remek. Látom, ugyanolyan értelmiségű szintű lányokkal barátkozol, mint te magad.
- Szóval, kibököd, hogy miért kerestél?
- Gondoltam, eljössz velem úszni. Ó, várj! Te olyat nem tudsz.
- Dögölj meg, Will!
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:56 pm

augusztus 26.

-Látom, kedvelitek egymást - mosolyogtam derűsen. - És látom, a jövendőbelid jellemzése cseppet sem túlzott a rossz természetet illetően... Már bocsánat - bólintottam a fiú felé.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 1:00 pm

Augusztus 26.

- Mit mondtál neki...? Tudod mit? Itt a levél, a hollód nekem hozta - nyomott a kezembe egy királyi pecséttel lezárt levelet és elviharzott.
- Kösz, Will! - ordítottam utána. - Bocsi, Crystal. Sosem tudok vele normálisan beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 1:01 pm

augusztus 26.

-Semmi gond, tényleg nem egy kedves fiú, ahogy elnézem - néztem a távolodó Will hátát. - Azért majd próbáld meglágyítani a szívét, mert tuti, hogy a kemény külső alatt érző lélek lapul - kacsintottam.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 1:13 pm

Augusztus 26.

- Senki nem fogalmazhatta volna meg jobban. Ha megbocsátasz, egy pillanat, csak ez sürgős - mutattam fel a levelet. Feltörtem a pecsétet és elolvastam a levelet.

Drága kislányom!

Tudom, hogy csak most érkeztél az iskolába, de valamiről elfelejtettünk szólni édesanyáddal. A születésnapod hetének hétvégéjén ünnepséget rendezünk. Joey már megérkezett, ide hozzánk. Sajnálom, hogy nem köszönt el. De anyáddal úgy döntöttünk, hogy nincs rá szükséged. A húgodnak sokkal inkább van. Ő is jól érzi magát itt, ezen a fantasztikus szigeten. Joey szólt, hogy szereztél barátokat. Meghívhatod őket, mellékelem a meghívókat.

Édesapád


- Uramisten! - visítottam fel. - Édesapám életében először nem formális levelet írt. És úgy gondolták, hogy élek Joey nélkül. Istenem! - borultam Crystal nyakába, majd zavartan kibontakoztam az ölelésből.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 1:16 pm

augusztus 26.

Nevetve öleltem vissza.
-Biztos nagy megkönnyebbülés lesz a testőröd nélkül járni - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 1:17 pm

Augusztus 26.

- A legnagyobb.
Úgy döntöttem, nem említem meg neki a születésnap témát, mert még az sem biztos, hogy barátnők vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem - másnéven az étkező
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: