Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagyterem - másnéven az étkező

Go down 
+3
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:29 am

First topic message reminder :

Itt tartják a rendezvényeket és itt étkezik az iskola összes diákja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:00 pm

-Nem tudjátok,mi lesz a program? -néztem körül tanácstalanul a tömegben.
-Szerintem először vacsora lesz. -állapította meg Shane,az asztalok felé intve,amikre épp most tálaltak.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:04 pm

OKtóber 31.

- Leülünk? - kérdeztem. - Jó lenne minél előbb asztalt találni.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:17 pm

október 31., péntek

-Neked nem tűnik élőnek ez az izé? - böködött meg a villájával Jack kicsit idegenkedve egy ártatlan denevér alakú valamit, ami szó, mi szó, tényleg elég élethű volt.
-Egy kicsit - meredtem én is kissé riadtan a tányéromra, de nem én voltam az egyetlen.
Ahogy körülnéztem, még senki sem kóstolta meg az előételt, mindenki zavartan köhécselt, vagy buzgón szürcsölgette a sütőtöklevét.
-Crystal, én ezt nem merem megenni - hajolt hozzám közelebb Emily.
-Hidd el, én sem.
Shane-nek köszönhetően még időben sikerült helyet foglalnunk, így viszonylag egy helyre sikerült leülnünk, mielőtt a diákok megrohamozták volna az asztalokat. Még Luke-nak és a partnerének, egy szőke, Annabelle nevű lánynak is sikerült a közelünkbe keverednie.
-Na jó, én ezt most megkóstolom - határozta el magát Jack, és egy gyors mozdulattal leharapta az izé egyik szárnyát.
Mindannyian várakozva néztük, ahogy megrágja, majd lenyeli. Aztán Jack elkezdett fuldokolni.
-Te szent Isten! - sikkantottam, és egyből a hátát kezdtem veregetni, a másik kezemmel sötőtöklevet irányítottam le a torkán, és közben valószínűleg olyan fehér lehettem, mint a fal. - Jack!
Ijedtségem addig tartott, amíg Jack köhögése fékezhetetlen nevetésbe csapott át. Egy pillanatra megzavarodtam, de aztán leesett a tantusz.
-Te idióta! - kiáltottam rá idegesen.
-Bocs, de nem hagyhattam ki - nevetett tovább Jack. - Egyébként ehető. Marcipánból van - közölte az asztaltársasággal, mire mindenki nekiesett a denevérnek.
-Jack Connolly, utállak - jelentettem ki.
-Naa, ne haragudj, Hercegnő - mosolygott rám, majd felvette az ártatlan kiskutyatekintetét.
-Ne csinálj ilyet többet - sóhajtottam engedékenyen.
Jack csak mosolygott, aztán huncutul rám kacsintott, szemében a gyertyák tükörképe táncolt, de nem ígért semmit. Soha ilyen idegesítő srácot!
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:22 pm

Miután Jack kisebb szívrohamot okozott nekem is, megnyugodva tüntettük el a marcipándenevéreket.
-Húha... Még csak most következik a java... -bámultam lenyűgözve az asztalok közepén lévő tálakra,amik most kicserélődtek a főételre.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:28 pm

október 31., péntek

Csak óvatosan csipegettem az ételből, és közben folyamatosan oldalpillantásokat vetettem Jack-re, hogy biztos jól van-e. A fiú a legtöbb ilyen pillantásomat elkapta, és vigyorogva felvonta a szemöldökét, amire én szikrázó szemekkel válaszoltam. Végül a desszerttel is végeztünk, és az asztalok egy csapásra eltűntek, már csak a falak mentén sorakoztak frissítőkkel és kisebb szendvicsekkel megpakolt, elegáns kisasztalok.
-Na, most mi lesz? - tudakoltam körbepillantva.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:33 pm

-Hát,szerintem nézzünk körül, mert úgy látom,hogy most alakítják ki a táncparkettet,meg a jelmezes felvonulás helyét. -javasolta Joseph.
-Okés-egyeztek bele a többiek,és én is elindultam volna,de Nate megérintette a vállam,így hozzáfordultam.
-Várj,Em,még felfegyverzem magam jelmezzel. Segítenél? -kérdezte.
-Na,mégis beöltözöl valami rémisztőnek? -lelkesedtem fel.
-Háát,azért ne várd,hogy a fél suli sikítva elrohanjon előlem… -magyarázta,miközben a zakója belső zsebéből elővett egy pár farkasfület és farkat. A füleket a fejére illesztette, a hosszú,szürke bundás farkat meg az övébe csúsztatta. Majd a másik zsebéből meg egy bőrre használható fekete tollat vett elő.
-Rajzolnál nekem orrot meg egy kis bajszot? -nyomta a kezembe vigyorogva.
-Öh… Húú,de cuki vagy! -nyögtem ki elsőre, majd hozzátettem: -Persze, igyekszem szépre csinálni -kezdtem el farkasosabbá tenni az arcát. Közben kissé odébbaraszoltunk,hogy ne legyünk útba,vagy nehogy nekünk ütközzenek.
Felettébb vicces látvány lehettünk,ahogy remegő kézzel,a koncentálástól a nyelvemet kidugva vonalakat huzigálok a fiú arcára, miközben Ő próbálja visszafogni a nevetését.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:36 pm

október 31., péntek

-Jelmezes felvonulás? - húzta a száját Jack.
-Biztos vicces lesz - jegyeztem meg, minimális lelkesedéssel.
Igazából én sem nagyon favorizáltam a felvonulásokkal, de hát ez Halloween. Amikor az embernek mindig muszáj egy picit őrültnek lennie.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:40 pm

Gyorsan a többiek után siettünk,akik éppen az átalakuló Nagyteremben nézelődtek.
-Gondolom,csak azoknak kell ám elvonulniuk,akik akarnak,nem?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:41 pm

OKtóber 31.

- Mindenki résztvesz a jelmezes felvonuláson - válaszolt a hangosbemondó.
- Tuti nyerünk - néztem Joseph-re. - Senki sem olyan mesteri varrásban, mint te.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:44 pm

október 31., péntek

-Ha valami csilingelést hallasz, azok az összetört reményeim a földre hullva - fonta össze a karjait Jack, és mérgesen meredt a hangosbemondóra.
-Ne légy morcos! - löktem meg játékosan a vállammal. - Csak egy kör és vége - biztattam.
Jack lenézett rám, és különösen gyengéden elmosolyodott, így inkább zavartan elfordítottam a tekintetem, és egy nem létező foltot piszkáltam a ruhámon.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:47 pm

-Hát,ez van. -vontam meg a vállamat. -De legalább nektek van elég nagy esélyetek, srácok! Király jelmezeket rittyentettetek! -állapítottam meg Shane-re és Joseph-re pillantva.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 6:50 pm

október 31., péntek

-Ühümm - bólintottam elismerően a fiúk felé, aztán elnyomtam egy fájdalmas nyöszörgést, amikor a hangosbemondó arra kért bennünket, hogy álljunk sorba, párok szerint.
Megragadtam Jack kezét, és közvetlenül Shane mögé álltam be, ugyanis bíztam benne, hogy a fiú eltakar majd, Jack-nek pedig mindegy volt, így is, úgy is szenvedett volna, úgyhogy legalább egyikünk egy bizonyos fokig elégedett volt a helyével.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:30 pm

OKtóber 31.

- Nem kenődött el a sminkem? Jól áll a fogam? Nem gyűrött így a ruhám? - aggodalmaskodott Joseph mellettem, miközben tükröződő felületet keresett.
- Nyugi már! Nem lesz gond - nyugtatgattam, természetesen semmi sikerrel. - Párcsere? - fordultam hátra Crys-ékhez.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:31 pm

október 31., péntek

Felkacagtam.
-Bocsesz, de Joseph előtt az a lány nem olyan magas, hogy eltakarjon - vontam vállat.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:33 pm

Október 31.

- Mi a bajod? Csini vagy! - forgattam a szemem, majd együttérzőn Jack-re néztem.. - Csak akkor kérdezd meg, hogy lesz-e a barátnőd, ha végtelen a türelmed.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:38 pm

október 31., péntek

-Türelmem, mint a tenger - bólintott Jack, bár ebben a pillanatban éppen nem úgy tűnt, mert két másodpercenként idegesen a hangosbemondóra pillantott.
-Neked most a hangosbemondókkal van bajod vagy a felvonulással? - kérdeztem évődve, de nem sikerült mosolyt csalnom Jack arcára. - Ne már, az osztályban is mindig produkáltad magad!
-Igen, régebben - vágta rá a fiú. - De nem baj, most is meg tudom csinálni. Mindent meg tudok csinálni, csak akarnom kell - vont vállat, vett egy mély levegőt, kisöpörte barna haját a szeméből, és amikor a fények felvillantak, és a felvonulás elkezdődött, ismét a régi, mindig a középpontban lévő Jack volt.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:41 pm

Október 31.

Joseph idegesen szorongatta a kezemet egész felvonulás alatt, csak akkor engedett a bénító szorításon, mikor megigazította a köpenyét vagy a haját. A mögöttünk jövő Crys próbált teljesen elbújni mögöttem, de mindig félreléptem, hogy őt is lássák.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:46 pm

október 31., péntek

-Gonosz vagy - közöltem Shane-nel a felvonulás után. - Téged meg nem értelek - fordultam Jack-hez, aki ismét visszavedlett azzá a Jack-ké, akit az utóbbi hétben volt alkalmam megismerni.
-Nem is kell - mosolygott rám Jack. - Majd egyszer megértesz.
-Mikor egyszer? Mindig ezzel jössz - pillantottam rá szúrósan.
-Türelmetlen vagy, ugye? - nevetett fel röviden Jack.
-Csak az ilyen témában - feleltem. - Lassan az az érzésem, hogy egyáltalán nem ismerlek - szaladt ki a számon, pedig csak gondolni akartam.
Jack szeme elfelhősödött, és már nyitotta volna a száját, amikor a hangosbemondó megszólalt, hogy kihirdesse a jelmezverseny győzteseit.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:53 pm

Október 31.

- Ajajajajajajaj... - izgult mellettem Joseph. Már kezdtem aggódni, hogy nem csak a festék miatt hullafehér az arca és pillanatokon belül elájul itt nekem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 7:56 pm

október 31., péntek

-És az első helyezett... Joseph Greengrass és Shane Brooke! - süvöltötte a hangosbemondó, mire dübörgő taps töltötte be a termet.
Joseph és Shane átvették a díjat, miközben Emily és én folyamatosan ugráltunk, tapsoltunk és sikongattunk. A fiúk komolyabban vették, Nate inkább csak tapsolt, Jack pedig még mindig gondterhelten nézett rám, tekintete szinte lyukat égetett a hátamba, de nem törődtem vele, ez most Joseph és Shane nagy pillanata volt.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 8:00 pm

Októbert 31.

A második és harmadik helyezettet nem hallottuk, mert Joseph úgy ugrált, mint egy hat éves kisgyerek, aki megkapta a biciklit, amiről álmodozott.
- És különdíjat kap a különleges párosítással... Crystal Holloway és Jack Conolly - hallottuk.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 8:04 pm

El se akartuk hinni, amit mondtak a hangosbemondóba. Crys és Jack? De hiszen nem is öltöztek rémisztően. Barátnőm csak hápogni tudott, és tanácstalanul nézett a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 8:14 pm

október 31., péntek

Jack az égre emelte a szemét, sóhajtott, megragadta a kezem, és hatalmas mosollyal indult átvenni a díjat. Én még mindig nem hittem el, amit hallok, de Jack kezéből meleg áradt, amely magamhoz térített, és rájöttem, hogy iszonyú boldognak kéne lennem, úgyhogy lehetőségeimhez mérten én is mosolyt varázsoltam az arcomra.
-És a másik különdíjasunk, a gyorsan kivitelezhető, mégis nagyszerű jelmezalkotásért... Emily Foster és Nate Grogan!
Most már szívből vigyorogtam és a rögtönzött színpadról lefelé menet lepacsiztam Em-mel.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 8:18 pm

OKtóber 31.

Hangosan tapsoltunk az érdekes párosításnak köszönhető különdíjas barátainknak, akik meglepetten, de boldogan fáradtak ki a nyereményekért.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 8:21 pm

október 31., péntek

-Asszem, a zsűri nem volt egészen magánál - csóváltam a fejem a díjunkat nézve. - De srácok, ti királyok voltatok! - vigyorogtam Joseph-re, aki még mindig tetőtől talpig remegett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem - másnéven az étkező
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: