Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagyterem - másnéven az étkező

Go down 
+3
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:29 am

First topic message reminder :

Itt tartják a rendezvényeket és itt étkezik az iskola összes diákja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:21 pm

-Háát,olyan szürkés-kékeszöld. Ja,jó kérdés. Tényleg, Jack-nek milyen színű? Fogalmam sincs,hogy jött ez,csak azért,mert kábé mindenkinek tudom az osztályból,de neki most nem ugrik be.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:23 pm

október 22., szerda

Nyeltem egyet.
-Szürke. Szürke, mint a viharfelhők - tanulmányoztam a villámat.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:24 pm

-Ahha. -motyogtam válaszul,miközben rájöttem,hogy mégsem kellett volna megkérdeznem.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:25 pm

október 22., szerda

-Egyébként tudod, melyik Nate szobája? - tereltem el ismét a szót Jack-ről.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:27 pm

-Hát sejtem, de nem vagyok benne biztos. Tényleg,valahogy ki kéne derítenem. Pff,az ilyet honnét lehet? Csak mert nem akarom tőle megkérdezni. Meglepiként meg akarok jelenni nála.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:28 pm

október 22., szerda

-Hmm - ráncoltam a homlokom. - Nem ismerünk valakit az osztályából?
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:30 pm

-Háát,nem. Mindegy,ha addig nem jut eszembe jobb,majd Luke-al kideríttetem. -vontam meg a vállam.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:32 pm

október 22., szerda

-Fú, de jó neked, hogy itt van a bátyád! - irigykedtem.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:35 pm

-Hát,azért ez annyira nem szuper, például amikor épp szét akar szedni valamiért,vagy elcsórja a cuccaimat kérdezés nélkül, és mindig akkor jelenik meg,amikor nem kéne.-soroltam fel hirtelen a hátrányokat,amik eszembe jutottak. Persze nem gondoltam komolyan.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:36 pm

október 22., kedd

-Jó, persze, tudom, vannak hátrányai is. Bár nekem csak egy nővérem van, aki nagyon nem olyan, mint egy bátyus - már ahogy elnézlek benneteket Luke-kal - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:39 pm

-Hát ja. Azért összességében tényleg szeretem, és bármit megtennénk egymásért. De szívesen kipróbálnám,milyen ha van egy nővérem. Mondjuk valószínű nem bírnám sokáig. -nevettem fel.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:40 pm

október 22., szerda

-Hogy érted? - kérdeztem kíváncsian. - Miért nem bírnád sokáig egy nővérrel?
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:43 pm

-Nem tudom. Mindig azt mesélték mások,akiknek az volt,hogy egymás agyára mentek, állandóan veszekedtek,meg mindig a nagytesók az "okos,-semmi-baj-velük"-féle gyerekek a családban. De aztán lehet hogy nem így van.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:46 pm

október 22., szerda

-Isabelle-lel sosem volt ilyen gondunk. Mindig egyenrangúként tekintett rám, és szeretjük egymást, úgy is, hogy egymás ellentétei vagyunk. Ő mindig higgadt és nyugodt, én pedig szeleburdi és hiperaktív, mégis jól megértjük egymást - meséltem.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:47 pm

-Na,akkor Ti kivétel vagytok. Az a lényeg,hogy jól elvagytok.-állapítottam meg mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:47 pm

október 22., szerda

-Igen - mosolyogtam továbbra is, levélváltásainkra gondolva.
A nővérem távolról is vigyáz rám és törődik velem.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 8:51 pm

-Hú,már így eltelt az idő? -állapítottam meg kissé megijedve,amikor az órámra pillantottam. -Ahh,mennünk kéne a követező órára.
-Oké,akkor indulás.-tette le a villát kedvetlenül Crys, majd el is indultunk.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 4:01 pm

október 31., péntek

-Hercegnő? Ez most komoly? Halloween van, ha nem tudnád - nevette el magát Jack.
-Pofa be, Anakin! Ha nem tetszik, válts partnert - vetettem rá szúrós tekintetet.
Természetesen észbontóan festett Sith-ként, de ezt nem kellett tudnia. Jack azonban máshogy döntött, és ezt (nem kis bosszúságomra) azonnal kifejezésre is juttatta.
-Ettől függetlenül gyönyörűen nézel ki a ruhádban - fogta meg a kezem, és féloldalasan rám mosolygott, szürke szeme úgy csillogott, mint a hullámok taraján a tajték a naplementében.
Te szent ég, ez úgy mégis hogy jutott eszembe?
-Jaj, hagyd ezt! - legyintettem, és közben igyekeztem a pirulásomat és a gyomorgörcsömet fékezni.
-Csak most nagy gondban vagyok - tűnődött Jack, szemét az egyik ablakra emelve, mintha onnan várná a választ. - Ezentúl hogy szólítsalak? Hercegnő vagy Észlány?
-Fejezd már be! - tapostam a lábára idegesen.
Jack fel sem vette, csak rám nevetett. Ez van. Mindig sok bajom volt a bókokkal. Idegesítenek és megfélemlítenek. De sajnos Jack feltett szándéka nyilván az volt, hogy belopja magát a szívembe, ezért elhalmozott kedves szavakkal, amikre nem tudtam reagálni. De talán gyakorlat teszi a mestert. Vagy mi. Kissé félszegen néztem a huncutul hunyorgó Jack-re.
-Nos, drága hercegnőm, szabad? - nyújtotta a karját, ragyogó mosolyát megvillantva a fiú.
-Persze, csak könyörgöm, ne hívj így - sóhajtottam belekarolva, majd együtt léptünk a Halloween alkalmából denevérekkel és narancssárga drapériával borított Nagyterembe.

Én a halloween-i ruhámban (oké, tudom, hogy nem kifejezetten rémisztő, de nem is szeretek ijesztő ruhákba bújni):

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Tumblr_lkudhvsMTh1qg619do1_500
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 4:56 pm

október 31., péntek

-Jól van, tudom, hogy ezt már ma egyszer felhoztam, de nem volt jobb ötleted? - suttogta a fülembe Jack, miközben egy asztal felé tartottunk.
-Na ide figyelj, Jack Connolly! - néztem vele farkasszemet mérgesen. - Először is, nem az én hibám, hogy nyuszi vagy, és csak tegnap sikerült elhívnod engem. Másodszor, nem kikötés az ijesztő jelmez, a lényeg, hogy jelmez legyen. Harmadszor pedig, nem volt jobb ötleted Anakin-nál? - fejeztem be.
Jack elismerően bólintott.
-Kitűnő érvelés, Hercegnő! - biccentett felém. - De valami miatt kétlem, hogy a Sith Anakin randevúzna egy rózsaszín hercegnővel - kacagott fel.
-Ez nem egy randevú! - toppantottam idegesen. - Édes Istenem, Jack Connolly, már az elején leszögeztem, hogy csak, mint barátok jövünk - jelentettem ki erélyesen.
-Igen, és nem feledkeztem el róla - kormányozott egy neki szimpatikus asztalhoz kísérőm. - De csak nem baj, ha közben udvarolok neked! - nézett rám azzal a huncut, csillogó tekintetével, amit annyira imádtam.
-De, baj - vágtam rá.
Jack az égre emelve forgatta a szemét.
-Nehéz eset vagy, igaz? - sóhajtott.
-Nem is hiszed, mennyire - mosolyogtam rá ragyogóan.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:24 pm

Okt. 31.

Igencsak szedtem a lábamat a főfolyosón,hiszen már csak pár perc maradt kezdésig. Az egyik ablaknál ácsorogva már várt Nate.
Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 20k29tc

Remekül állt rajta az öltöny,de azért arra számítottam,hogy esetleg kiötölnek a haverjaival valami jó jelmez-ötletet.
-Itt vagyok.-öleltem át hirtelen hátulról,amire kissé összerezzent először,hiszen nem vett észre eddig,de utána mosolyogva megsimogatta a kezemet.
-Te aztán gyorsan találtál magadnak egy tökéletes ruhát! -állapította meg később. -Pont olyan színű,mint a sütőtökök. -tette hozzá nevetve.
-Jé,tényleg. Ez eszembe se jutott. Na,menjünk! -húztam a kezét izgatottan a tömeg felé,amiben észrevettem Shane-éket és Crys-t is, Jack társaságában.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:31 pm

Október 31.

- Biztos, hogy...? Miattam nem kell. Nem akarom, hogy neked rossz legyen.
- Joseph, még egyszer megkérdezed, esküszöm, hogy faképnél hagylak és nem beszélek többet veled - néztem rá szigorúan és megfogtam a kezét. - Ó, szia Hercegnő! - köszöntem Crys-nek.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:36 pm

október 31., péntek

-Argh - közöltem roppant értelmesen. - Egyébként sziasztok! - mosolyogtam a fiúkra.
-Látod, mondtam, hogy alap az ijesztő szerkó - jegyezte meg Jack félhangosan, miután biccentett a fiúknak.
-Ez nem igaz! - jelentettem ki, aztán a tömegben megpillantottam Emily-t és Nate-t, és diadalmasan elmosolyodtam.
Integetni kezdtem feléjük.
-Na, látod? Ők sem rémisztő jelmezben jöttek! - rángattam az igencsak meghökkent párost Jack orra elé.
Vissza az elejére Go down
Emily Foster

Emily Foster


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:43 pm

-Sziasztok! -vettem elő valami furcsa vigyorgást, Nate szintúgy.
-Szóval, Em-et ismered, Ő meg itt Nate,öh... Emily...-kezdett el minket bemutatni Crys a kísérőjének.
-Barátja!-feejeztem be gyorsan helyette a mondatot, erre mindketten elpirultunk, Illetve Crys lopva felém küldött egy huncutkodó pillantást.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:50 pm

Október 31.

- Ő volt az, aki tudott vizet idézni, de te nem? - kérdeztem Crys-től a partneréve nézve, majd folytattam a fiúnak címezve. - Már ügyesebb nem? Mert amúgy tényleg lehetetlennek tűnt megtanítani bármire is, de kiderült, hogy mégsem olyan reménytelen a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:53 pm

október 31., péntek

-Haladunk - biztosította Jack.
Na, ja. Hiába voltak a napi edzések, még mindig nem jött össze a vízidézés, bár Jack szerint egyszer már sikerült megidéznem egy vízcseppet. De szerintem csak fel akart dobni. Mindenesetre próbálkozom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - másnéven az étkező   Nagyterem - másnéven az étkező - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem - másnéven az étkező
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: