Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az iskola parkja

Go down 
+6
Emily Foster
Ella Johanson
Crystal Holloway
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:17 pm

Egy kellemes fejszellőztetés a tanulás után. Erre való az iskola parkja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:20 pm

Augusztus 25.

/Elkezdődött az Előtérben/
Úgy éreztem magam, mint valami karácsonyfa a sok cuccal. Két vállamon két-két sporttáska, egyik kezemben egy miniatűr botanikus kert, a másikkal meg a bőröndöt húztam. Szerintem senki fel nem ismert, aminek örültem is.
Mikor megérkeztem a kis házikóhoz, ami erősen hajazott külsőre a Harry Potter filmekből megismert Hagrid házára, nem tudtam kopogni, így bekiabáltam.
- Nagyi! - de természetesen nem hallotta meg. Minek kell dudorásznia folyton? - Nagyi!
A zsebemből előtekergett Sachael és kinyújtóztatta fáradt fémvégtagjait a vállamon. Amióta megismertem Josephet, egy kicsit kidolgoztam a kis sárkány testét, így már teljesen olyan volt, mint egy miniatürizált, szürke szárnyas gyík. Előtte mindig egy játékra hasonlított, mert nem voltam hajlandó a külsejét javítgatni azóta, hogy… a szüleim meghaltak. Viszont most újra kezdek visszatérni, aminek Nagyi nagyon örül.
- Kérlek, Sachael… - néztem rá, mire kinyitotta fémszárnyait és ráröppent a kilincsre, ami lenyomódott a súlya miatt. - Köszi.
A lábammal benyomtam az ajtót, és Sachael berepült Nagyi vállára, aki ijedten összerezzent, mint ahogy mindig, ha megzavarjuk a gondolkodása közben. Ahhoz képest, hogy Föld elemű, elég sokszor mereng el. Mindig gyönyörködik a virágaiban, amiket sokan felkeresnek, mivel egészségesebbek és szebbek az átlagosaknál. Brooklynban egy virágboltot vezetett, ami természetesen az egyik legjobb volt a városrészben.
- Szia, kicsim! - üdvözölt mosolyogva. - Ez a kis fémhüllő a szívrohamot hozta rám. Igazán megnevelhetnéd!
Mint mindig, most sem gondolta komolyan a dorgálást. Tudta, hogy Sachael nagyon engedelmesen elvan a szobámban és csak velem együtt hagyja el azt.
A ház belülről egyáltalán nem hasonlított a mesebeli félóriás kunyhójára. Látszik, hogy Nagyi rögtön bevetette magát.
- Hova tegyem ezeket? - kérdeztem, mert már éreztem, hogy nem érzem a karom. Mármint… Értitek, na.
- Ó, tedd csak le az ajtó mellé.
- Segítsek kipakolni? - azt hittem egy pillanatra, hogy soha többé nem fogom érezni a karjaimat.
- Nem kell, megoldom egyedül - legyintett. - Menjetek csak megkeresni a hercegedet.
- Még nem hiszem, hogy megérkezett - húztam el a számat. - Azt mondta, hogy estefelé érnek ide.
- Pedig Manhattan nincs sokkal messzebb, mint Brooklyn. New York, New York.
- Ja, de tudod, milyenek a szülei. Szeretik a legbiztonságosabb útvonalakat használni.
- Pfff… Nincs bennük semmi kalandvágy. Na, menjél, mert a te csomagjaid sem pakolják ki önmagukat.
/Folytatódik a Fiú hálókörletben/
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:50 am

Augusztus 26.

Szép reggelre ébredtem. Még ott kavargott benne a nyár, az az illat, amit mindennél jobban szerette, de már beférkőzte magát az ősz halovány képe. Az idő is nyárias volt, már korán reggel tűzött a nap, így hát úgy döntöttem, sétálok egyet a parkban. Nagyon sajnáltam és kellemetlenül éreztem magamat, amiért ott hagytam Crystalt és a fiút a tengerparton, nem akartam, de ha Joey észrevetette volna, hogy eltűntem, ma már nem lennék itt. Most is itt sétált mögöttem öles lépteivel.
- Hercegnő, micsoda meglepetés! - fékezett le előttem valaki. Lassan megemeltem a fejemet és szembe találtam magamat Will undok fejével.
- William, örvendek - tettem egy lépést jobbra, hogy kikerüljem és mehessek tovább a saját utamra. De Will egy határozott lépéssel balra újra elém állt.
- Nem is láttam a hercegnőt már mióta. Beszélgessünk - nyújtotta felém a bal karját. Nagyot sóhajtottam és hátrafordultam.
- Joey? Magunkra hagyna? Kérem!
Joey csak megfordult és elsétált a kastély irányába. Willtől nem kellett megvédenie, legalábbis ezt a parancsot adták ki neki, habár én örültem volna neki, ha Will mellől is elrángatott volna. Hagyjuk ezeket az ostoba formális dolgokat, hogy ha a kijelölt vőlegényemmel találkozom, akkor távozásra kell felszólítanom az Őrzőmet.
- Jössz? - pillantott rám.
- Persze - sóhajtottam fel.
- És? Mi van veled? Nem láttalak egy hónapja. Hol is voltunk?
- Apád születésnapi bálján - jegyeztem meg. Senki nem tudja, hogy a Lordok hogy kerültek erre a posztra, hiszen nem olyan ősi család, mint a Williams, de vitathatatlan, hogy Charles Lord remekül vezeti a levegő népét. Anyám még az előző levegő nemzetékből jött, ők voltak az utolsó leszármazottai a levegő elemű alapítónak, ezért akarják, hogy én, mint levegő elemű leszármazott beházasodjak a családba. - De tudod, Will, nem kell úgy csinálnod, mintha kedvelnél. Én speciel nem kedvellek téged.
- Ugyan miért? - szaladt fel a szépen ívelt szemöldöke.
- Mert... mert... arrogáns vagy és szemtelen. Ezen kívül egyszerűen nem kedvellek.
- Arrogáns? Pf... Hogy én? Köszönöm, Charlotte.
- És néha Charlottenak hívsz, amit gyűlölök.
- Értettem, Amelia.
- Wendy - javítottam ki. - Csak simán Wendy, ha már beszélgetünk. Tehát nem kell úgy csinálnod, mint aki kedvel.
- De én kedvellek.
- Kötve hiszem - kacagtam fel.
- Pedig így van. Valahol nagyon mélyen én kedvellek téged. Nagyon el van rejtve ez az érzés. Majd csak előjön.
- Látja, William? - téptem ki a karomat keze szorításából. - Ezért gyűlölöm magát.
- Most már magázódunk? - kiáltott utánam, miután sarkon fordultunk.
- Ahogy illik! - kiáltottam hátra.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:22 pm

Augusztus 26.

Juliette, Joseph és Sachael társaságában kimentem a parkba, hogy kiélvezzük a még erősen nyári hangulatot. A nap ezerrel sütött, tiszta meleg volt. Még Juliette is szoknyát vett fel, ami nála ritkaságnak számított.
- Szép idő van - jelentette ki a nyilvánvalót Hugi. - Nézzétek, ott van egy kicsit elhagyatottabb rész!
Megcéloztuk a területet és leterítettük a takarónkat. Kivettem Sachael-t a táskámból, mászkájon egy kicsit.
Aztán megpillantottam Wendy-t, aki gondolataiba mélyedve sétálgatott nem messze tőlünk. Amikor felénk nézett, integettem neki, hogy jöjjön közelebb és Sachael-t visszaküldtem a táskámba, hogy nehogy észrevegye.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:26 pm

Augusztus 26.

- Sziasztok - léptem közelebb. Úgy örültem, hogy ilyen jó idő volt, így viselhettem lenge, még nyári ruhát.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:27 pm

Augusztus 26.

- Szia! - köszöntünk mindannyian.
- Ülj le hozzánk - mondtam és egy kis helyet csináltam. - Ő itt a már az igazgatóiban megismert húgom, Juliette. Ő pedig egy jó barátom, Joseph. Többiek, ő itt Wendy.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:29 pm

Augusztus 26.

- Hello mindenkinek! - intettem bénán. Annak ellenére, hogy Shane húgával az igazgatói irodában ismerkedtem meg, mert valami bajt csinált, kedves lánynak tűnt. Joseph. Nos, róla nem tudtam megállapítani semmit első ránézésre.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:30 pm

Augusztus 26.

- Hogyhogy egyedül sétálgatsz? - kérdeztem. - Egyre többet látlak egyedül. Barátokat kéne szerezned - jegyeztem meg szuperbölcsen.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:36 pm

Augusztus 26.

- Ma valaki igazán bölcs - jegyeztem meg. - De tudod, nem könnyű ám barátokat szerezni. A fele csak azért akar velem barátkozni, hogy a trón közelébe férkőzhessen. A szüleimen kívül senki nem volt még velem őszinte. Ó, bocsánat - kaptam a szám elé a kezemet, amikor rájöttem, hogy túl sokat beszéltem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:38 pm

Augusztus 26.

- Én ebben nem lennék olyan biztos, Wend - csóváltam a fejem. - Kérdezz valamit Juliette-től! Ő akkor sem hazudna, ha kék elefántok potsognának az égből. Mindig kimondja azt, amit gondol. Ez a legrosszabb tulajdonsága. De nekem sem szokásom hazudni, ahogy Joseph-nek sem. Ugye?
Ránéztem Joseph-re, aki mosolyogva bólintott.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:41 pm

Augusztus 26.

- Aranyosak vagytok - mosolyogtam. Talán több bizalmat kéne fektetnem az emberekbe és nem egy hideg képet mutatni a világnak. Így hát elhelyezkedtem a többiek mellett és továbbra is mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:42 pm

Augusztus 26.

- Nem úgy nézel ki, mint egy hercegnő - jelentette ki Juliette. - Szépnek szép vagy, de kedves vagy. Nem valami savanyú, parancsolgatós királylány.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:44 pm

Augusztus 26.

- Utálom a parancsolgatós királylányokat. Az unokatestvérem, Violet. Na, ő olyan. Szörnyűűűű egy csaj - nevettem fel, visszagondolva arra a nyárra, amit Violet unokatestvéremmel kellett töltenem. - Micsoda egy szőke liba. Upsz. Hangosan gondolkoztam. Bocsi.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:46 pm

Augusztus 26.

- Ne kérj bocsánatot, ha úgy viselkedsz, mint egy ember - mosolygott rá Joseph.
Mögöttem a táskám megmozdult, és nekem nyomódott, de szerencsére csak én vettem észre.
- Nincs kedvetek beugrani velem Nagyimhoz? Nagyszerű teákat főz és mindig van nála valami harapnivaló. Ott lakik - mutattam a kb. 75 méterre lévő házra. - Na?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 5:56 pm

Augusztus 26.

- A nagymamátok nagyon aranyos. Ma reggel találkoztam vele! Segítettem neki a rózsákkal - újságoltam vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:03 pm

Augusztus 26.

- Akkor ezt egy igennek veszem. Ti is jöttök, ugye? - néztem a többiekre, akik bólogattak. - Akkor indulás!
Én haladtam legelől, mellettem mögöttem Joseph, hátul Juliette és Wendy váltottak pár szót, de nem igazán figyeltem.
Kettőt kopogtam Nagyi ajtaján, majd benyitottam. Bent frissen sült sütemények voltak a tányéron az arrajárók számára.
- Szervusztok! - ölelt meg minden tiltakozásom ellenére engem, Hugit és még Joseph-et is. - Rád emlékszem, te segítettél nekem. A mi kis kedves hercegnőnk, nem igaz? Wendy kedves, kérsz sütit?
- Minket már meg sem kínálsz? - tettettem felháborodást, majd a fürdőbe oldalaztam, hogy kiengedjem Sachael-t. - Itt maradsz, rendben? És ha bejön valaki, bebújsz abba a cserépbe. Megértetted?
Fújtatással jelezte, hogy meg, úgyhogy nyugodtan mentem vissza a szobába, ahol Nagyi szokásához híven mindenkit leültetett csupa szeretettel a díványra.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:07 pm

Augusztus 26.

- Igazán köszönöm. Még nem ettem ilyen finom süteményt - mosolyogtam kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:08 pm

Augusztus 26.

- Nincs mit - mosolygott Nagyi. - Nem is mondtad, hogy az unokámmal jóban vagy.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:11 pm

Augusztus 26.

- Igazából tegnap találkoztunk. Nagyon rendes fiú.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:14 pm

Augusztus 26.

- Igen, nagyon. És helyes is - helyeselt Nagyi. - Kiskorában megmondtam, hogy az lesz. Nagyon aranyos kisfiú volt. Ha szeretnéd, gyorsan előkerítek egy képet...
- Nagyiiiiii... - néztem rá könyörgően. - Nem szükséges. Szerintem el tudja képzelni.
- Rendben - vette az adást. De jó, ha az embernek ilyen könnyű felfogású a nagymamája. - Hallottam, Juliette, sikerült büntetést kapnod a második napodon.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:21 pm

Augusztus 26.

- Biztosan nagyon aranyos kisfiú voltál - nevetettem és megpróbáltam Shanet elképzelni kisgyerekként.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:26 pm

Augusztus 26.

Juliette mentegetőzött egy sort, majd bemártott, hogy én is kaptam büntit.
- Nem mondta senki, hogy nem szabad megvédeni a húgunkat a diri előtt - emeltem fel a kezemet védekezően. - Szerintem túl szorosra fogta a kontyát.
- Vagy egyszerűen nem bírja azt, ha visszabeszélsz... - mondta halkan Hugi, de azért elég hangosan ahhoz, hogy mindenki hallja.
- Nem én gyújtottam fel annak a csajnak a ruháit!
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:48 pm

Augusztus 26.

Mosolyogva figyeltem, ahogy a két Brooke testvér veszekedett. Valahogy Jonathanra és rám emlékeztettek. Nyilvánosan sosem veszekedtünk, de amúgy öltük egymást rendesen.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:52 pm

Augusztus 26.

- Ezt tartogathatnátok kettőtök számára - figyelmeztetett minket Nagyi. - Nehogy a vendégek elhanyagolva érezzék magukat.
- Azt nem akarhatjuk - kacsintottam Wendy-re. Nem tudtam nem észrevenni Joseph kuncogással kevert szemforgatását. Ha telepatikusan megüzenhetném neki, hogy miatta teszem, akkor örülnék. Bár szerintem úgy is tudta ezt.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:55 pm

Augusztus 26.

- Ó, egyáltalán nem éreztem magamat elhanyagoltnak. A saját testvérem és én jutottam eszembe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola parkja
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Az iskola felépítése
» Az iskola könyvtára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: