Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az iskola parkja

Go down 
+6
Emily Foster
Ella Johanson
Crystal Holloway
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:17 pm

First topic message reminder :

Egy kellemes fejszellőztetés a tanulás után. Erre való az iskola parkja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 6:58 pm

Augusztus 26.

- Jonathan? Váltottunk pár szót régebben, de nem különsebben ragadt meg bennem - gondolkoztam. - Nem, gyakorlatilag semmi. Szereted?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:00 pm

Augusztus 26.

- A testvérem, persze, hogy szeretem. De egyébként kedvem lenne néha kilökni a nyári palota tornyából. Ó, a nyári palota egy nagyon magas hegyen van, a tornya meg ilyen iszonyatosan magas. De persze, hogy szeretem a testvéremet.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:02 pm

Augusztus 26.

- A vér nem feltétlenül jár együtt a szeretettel - mondtam. - De az természetes, hogy le szeretnéd lökni. Ki az, aki nem fontolta már meg, hogy lelöki a testvérét egy toronyból?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:03 pm

Augusztus 26.

- Itt a húgod. Nem zavar? - pillantottam Shane húgára. De nem, valószínűleg nem zavarta.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:07 pm

Augusztus 26.

- Ööö, nem - röhögtem. - Szerintem, ha lenne a közelben egy normális magasságú hegy, már azon veszekednénk, hogy ki lökjön le kit.
Juliette kiöltötte rám a nyelvét, de ő is nevetett.
- De ez így van mindenkivel, akit nagyon szeretünk - jegyezte meg Nagyi. - Voltak olyan pillanatok, amikor legszívesebben egy fa tetejére tettem volna őket.
- Úgy emlékszem, hogy ez meg is történt - emlékeztem vissza. - Igen, biztosan. És ha le akartunk mászni, az ágak mindig visszapakoltak. Te meg nyugodtan kötögettél közben.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:09 pm

Augusztus 26.

Elmosolyodtam, amint elképzeltem a jelenetet. - Engem csak a vízbe dobtak bele az Őrzők, mert azt hitték víz elemű vagyok. Majdnem megfulladtam - meséltem vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:14 pm

Augusztus 26.

- És ezek után is Őrzőkre bíznak a szüleid? - szaladt fel Juliette szemöldöke. - Nem akarok szemét lenni, de ez felelőtlenség.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:16 pm

Augusztus 26.

- Á, nem. Őket elküldték az udvarból, kivéve azt az egyet, aki kimentett a vízből - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:21 pm

Augusztus 26.

- Amúgy milyen az udvarban élni? - kérdeztem. - Márha nem zavar, ha erről kérdezgetünk.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:29 pm

Augusztus 26.

- Ó, nem zavar. Mármint szeretek mesélni, ha még nem unjátok és nem gondoljátok rólam azt, hogy egy önelégült, egoista majom vagyok. Szóval szeretek az udvarban élni. Szép, meg minden. De tudjátok mi nincsen az udvarban? Velem egykorú emberek. Ott a bátyám, de ő nem lány és ő a bátyám, tiszta hülye. Na, meg van Will, de ő a levegő udvarban. És Will szörnyű, na meg fiú. Illetve van az unokatestvérem, Violet, de amint az előbb mondtam, ő egy szőke liba. Hál' Istennek, még nem találkoztam vele, szerintem még nem jött meg. Ó, és ott van a tűz udvarában Jonathan menyasszonya, de őt nagyon ritkán látom, hiszen nagyon messze van és amúgy is. Ha nálunk van, akkor Jonathannal van. Sok év óta ők az elsők, akik szerelemből fognak házasodni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:37 pm

Augusztus 26.

- Hm... - próbáltuk feldolgozni az információáradatot. - Akkor neked is van kijeölt férjed? Ha a bátyádék az elsők, akik szerelemből házasodnak.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:38 pm

Augusztus 26.

- Ja, van. De remélem, hogy minél gyorsabban megváltoztatják a szabályokat és nem kell ilyen tuskókkal összekötni az életemet, mint William Lord.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:40 pm

Augusztus 26.

- Én tuti nem csinálnám meg, amit mondanak - mondtam.
- William Lord helyes, nem? - kérdezte velem egyidőben Juliette.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:41 pm

Augusztus 26.

- Azt gondoltam, Shane. vagy legalábbis sejtettem. És hát, a kinézetével nincs gond. Ötödéves, nézd majd meg. Egyszer megmutatom - vigyorogtam Juliettere.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:42 pm

Augusztus 26.

- Kiszámítható vagyok? - tettettem szipogást.
- Juj, bemutatsz neki? - kérdezte Juliette totálisan bezsongva.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:43 pm

Augusztus 26.

- Nem, nem. Dehogy vagy kiszámítható. Csak... úgy tűnt. Mármint erre a válaszra számítottam. És persze, Juliette.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:48 pm

Augusztus 26.

- De ne feledd, Hugi, 16 éves, szóval bőven öreg hozzád - húztam össze a szemem. - Nézz csak Joseph-re. Már majdnem bottal jár.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:49 pm

Augusztus 26.

- Miért, Juliette, te hány éves vagy? - tudakoltam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:49 pm

Augusztus 26.

- 12... - húzta el a száját Hugi. - Most kezdtem ezt az iskolát.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:50 pm

Augusztus 26.

- Ó. Nem gondoltam volna - jegyeztem meg. - De tudod, négy év nem sok korkülönbség.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:51 pm

Augusztus 26.

- Ne bíztasd, Wendy! Még a végén el találja lopni a vőlegényjelöltedet.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:52 pm

Augusztus 26.

- Nyugodtan viheti - nevettem fel. - Sokkal jobban szeretnék szerelemből házasodni, mint a bátyám. Nem holmi érdekből és ilyen tuskókkal. Illetve 14 évesen még nem a házasságon szeretnék agyalni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:59 pm

Augusztus 26.

- Hm... Szereti a vörösesbarna lányokat? - érdeklődött tovább Juliette.
Én fejcsóválva ledobtam magamat Joseph mellé, aki csak rám mosolygott.
- Hagyjad, nem valószínű, hogy belészeret a herceg - simította meg a karom.
Egy ideig hallgattuk, ahogy Wendy magyarázza Huginak, hogy a herceg mit nem szeret (elég hosszú volt a lista), de úgy tűnt, hogy próbálta fényesíteni, hogy tetszen Juliette-nek. Nagyi is csak mosolygott rajta.
Úgy tíz perccel később kopogtak az ajtón, és egy kiscsaj jött be, mire Wendy felállt, mert mennie kellett valahova. Hogy hova, azt pontosan nem mondta el, de nem kérdezősködtünk. Szíve joga.
Miután Nagyi elköszönt Wendy-től (úgy tűnt, megkedvelte a lányt), a kiscsaj felé fordult, hogy megtudja miért keresik.
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:09 pm

- Jó napot... Ööö... Nem zavarok? - motyogtam zavartan, mert láttam, hogy Shane Brooke (tavaly Luna a második félévben odáig volt érte) és egy hozzá hasonló külsejű, szép, vörös hajú lány, meg egy másik fiú volt ott a kertész hölgyön kívül.


A hozzászólást Belle Lopez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 21, 2014 8:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:10 pm

Augusztus 26.

- Nem, kedvesem - mosolygott Nagyi a lányra. - Kérsz sütit? Miben segíthetek?
Sosem értettem, hogy miért ilyen közvetlen mindenkivel. Egyszerűen érthetetlen volt számomra mindig is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola parkja
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Az iskola felépítése
» Az iskola könyvtára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: