Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
A Négy Elem Gimnázium szerepjáték honlapján jársz. Ha van kedved belépni a világba, csak kattints a regisztrációra. Garantált a jó társaság és a fantasztikus írók. Rajtad áll! Smile
Four Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az iskola, ahol a négy elem az úr.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az iskola parkja

Go down 
+6
Emily Foster
Ella Johanson
Crystal Holloway
Wendy Williams
Shane Brooke
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Apr. 24.

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:17 pm

First topic message reminder :

Egy kellemes fejszellőztetés a tanulás után. Erre való az iskola parkja.
Vissza az elejére Go down
https://fourelements.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:13 pm

- Igen, de csak egy kicsit. Nem szeretnék zavarni... - itt a három iskolatársamra néztem, akik úgy néztek rám, hogy teljesen zavarba jöttem, talán a vörös hajú lány nézett a legjobban, de ahhoz képest, hogy ismeretlen vagyok számára, barátságosan nézett. - Csak egy növényemmel kapcsolatban jöttem.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:16 pm

Augusztus 26.

- Nyugodtan zavarhatsz. Mi történt a növénnyel? - kérdezte Nagyi. Nem, tényleg nem értem meg sosem a kedvességét. Hiszen ez egy tök idegen lány volt. Mindegy, nem törődtem vele, inkább Joseph-fel kezdtem beszélgetni. - Ők ketten itt az unokáim, illetve egy közeli barátjuk. Te pedig ki vagy?
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:22 pm

- Elnézést, elfelejtettem bemutatkozni! - vörösödtem el. NA ez totál égő volt. - Belle Lopez vagyok, Föld elemű.
- Én meg Juliette Brooke vagyok. - lépett a kertész mellé a lány.
- Szia! - köszöntem neki. - Szóval, a növényem, egy rózsaszín folyton növő tulipánom nem nőtt ki a földből. Nem tudom, hogy mi lehet a baja. Nem öntöztem túl, azaz nem fázott meg, mert akkor köhögne ugye. De nem történik vele semmi...
- Köhögne?! Egy növény?! - nevetett fel Juliette, de a kertész szúrós pillantása miatt befejezte. - Bocs, nem vagyok jártas a növényekben.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:31 pm

Augusztus 26.

- Értem. Nos, mindjárt előkeresem azt, ami segíthetne - legnagyobb szomorúságomra Nagyinak megállt a tekintete rajtam. - Shane, kérlek ide tudnád hozni a 'Tulipán' címkés dobozt a gyógyszerektől? Magasan van és nem érem el.
Nagyot sóhajtva felálltam és bementem a konyhából nyíló gyógyszerraktárba, ahol kerestem volna a 'T' betűt, de ezerféle 'Tulipa valami'vel találkoztam.
- Nagyi, nem találom! - kiáltottam ki, mire megjelent nem sokkal később Joseph, aki seperc alatt megtalálta a megfelelőt.
- Így jár az, aki nem figyelt latinon - nyomott puszit az arcomra, majd kivitte a nappaliba Nagyinak.
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:44 pm

- A virágom csak egy picit nőtt ki, pedig már elég nagyra kellett volna neki. - mondtam a kertésznek. Pont akkor Shane belépett szobába.
- Értem... Shane, idehoznád azt is, amiben a fajták betegségei vannak? Narancssárga színű könyv...
- Hagyjad csak! - mondtam az unott fiúnak. Valószínű a háta közepére kívánta az egész ügyet. - Megyek én!
- Hallhatunk egy köszönöm félét, Shane? - kérdezte komisz hangon Shane barátja, akinek nem tudom a nevét.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:56 pm

Augusztus 26.

- Kösz - szóltam a kislány után, majd Joseph-hez fordultam. - Imádlak, ugye tudod?
- Hát persze - karolt át egy fél pillanatra, majd levágta magát a kanapéra.
Vissza az elejére Go down
Belle Lopez

Belle Lopez


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jun. 20.

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:06 pm

Miután a kertész hölgy megállapította, hogy lehet szégyenlős (ez a rózsaszín példányoknál gyakori), rá kell beszélni, hogy kinőjön. Megköszöntem a kertésztől, a hölgy pedig egy kis sütit csomagolt be nekem, Juliette pedig felajánlotta, hogy elkísér a szobámhoz, mert neki is mennie kell majd az övébe. Persze beleegyeztem, így együtt mentünk be a suliba, fel a szobákhoz.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:19 pm

Augusztus 27.

A parkban sétáltam, amikor szembe jött velem Crystal. Mintha egy kicsit feszengett volna. De legalább is nem teljesen volt oldott állapotban.
- Hello! - köszöntem neki.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:25 pm

augusztus 27.

-Ó, öh, izé, hello! - mosolyogtam rá, és ezzel egy időben tíz kilométeres falat emeltem az elmém köré.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:27 pm

Augusztus 27.

- Minden oké? - húztam fel az egyik szemöldökömet. - Mintha nem örülnél felemelő társaságomnak.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:29 pm

augusztus 27.

-Jaj, dehogynem! Fhú, most nagyon megkönnyebbültem, hogy még most sem akarod leharapni a fejem... Türelmes egy ember lehetsz.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:30 pm

Augusztus 27.

- Én vagyok a megtestesült türelem - értettem egyet. - Van kedved sétálni?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:31 pm

augusztus 27.

-Persze - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:34 pm

Augusztus 27.

A parkban sétálgatva észrevettem Shanet és Crystalt.
- Nagy baj lenne, ha csatlakoznék?
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:36 pm

Augusztus 27.

- Baromi nagy, Hercegnő - nevettem. - Meg lennénk sértve, ha csatlakoznál.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:37 pm

augusztus 27.

Felkuncogtam.
-Nem, dehogy, gyere csak!
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:39 pm

Augusztus 27.

Shane megszólalása után kicsit megilletődtem, de Crystal visszabillentett a normális, boldog vagyok és szabad életérzésbe.
- Hogy telik a napotok? - tudakoltam.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:40 pm

Augusztus 27.

- Hát, nekem eddig viszonylag nyugisan - vontam vállat. - És nektek?
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:42 pm

augusztus 27.

-Dettó - bólintottam. - Tudom, hogy ez furán hangozhat, de alig várom, hogy elkezdődjön a suli.
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:51 pm

Augusztus 27.

- Hasonlóképpen vélekedünk akkor. Végre valami izgalmas, valami változatos - értettem egyet Crystal felvetésével.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:00 pm

Augusztus 27.

- Mit csináljunk? - karoltam át a két lány vállát. Szinte rögtön láttam magam előtt Joseph arcát. Azt hiszem, ezt meg kéne beszélni vele. Mert ez így nem lesz jó. Úgyhogy elengedtem őket és hátrafelé mentem előttük. - Én unatkozom, csinálhatnánk valamit.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:04 pm

augusztus 27.

Amint átkarolta a vállunkat, éreztem, hogy jön az emlék. Mivel most fel voltam rá készülve, visszafojtottam a lélegzetemet, és egy gyors lökéssel elutasítottam magamtól. Az emlék visszaköltözött Shane fejébe, biztonságos helyre. Egy képkockát sem láttam, így lassan megnyugodtam és kifújtam a levegőt.
-Nos - vettem fel újra a mosolyt. - Nekem most semmi ötletem sincs. Wendy?
Vissza az elejére Go down
Wendy Williams

Wendy Williams


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2014. Jun. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:10 pm

Augusztus 27.

- Sétáljunk egyet. Nézzük meg a tengerpartot! Ússzatok egyet. Én távolról figyellek titeket. Vagy esetleg... á, nem is tudom. Nincs több ötletem. Élvezzük ki ezt a csodás nyári napsütést, amíg csak lehet - éreztem, hogy nem úgy beszélek, ahogy kellene. Néha csak úgy jönnek a szavak és úgy érzem, túl elegánsak egy ilyen beszélgetéshez. Majd csak bele fogok szokni.
Vissza az elejére Go down
Shane Brooke

Shane Brooke


Hozzászólások száma : 382
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:12 pm

Augusztus 27.

- Jó ötlet, menjünk a partra - fordultam vissza normális irányba. - De. Te is bemész, Hercegnő, ez parancs! - mosolyogtam vidáman.
Vissza az elejére Go down
Crystal Holloway

Crystal Holloway


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2014. Jun. 19.
Age : 25
Tartózkodási hely : Four Elements School

Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:14 pm

augusztus 27.

-Éljen! - lelkesedtem be teljesen, és szökdécselve indultam a part felé, a végén már futottam. - Gyertek! - kiabáltam Wendy-nek és Shane-nek, majd végleg eliramodtam a tenger felé.

/folytatódik a tengerparton/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola parkja
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Az iskola felépítése
» Az iskola könyvtára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Four Elements :: The game-
Ugrás: